Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
ROCKY XXX
Posts: 276
Joined: Thu Mar 11, 2010 11:53

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by ROCKY XXX »

kostas654 wrote:εχω να κανω πολυ κιτε αυτη την εβδομαδα για να ξεπλυνω με το θαλασσονερο την ντροπη που εχει κολλησει επανω μου απο χθες :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


κωστακη και εγω μαζι σου. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by Nicolas »

johny4x4 wrote:





Ρε φίλε Zool δεν σε γνώρισα αλλά σε μίσησα!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Το έκανες να φαίνεται τόσο εύκολο........... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Γαμώ την μάνα σ' και τον πατέρα σ' θα σου ξηλώσω την προκυμαία το συντομότερο δυνατόν!!!!
Αυτό ήταν και δεν πέρασα, γαμώ την τσάπα μου!

Μπράβο ρε Χρήστο! Άνετος και χαλαρός!
Respect!
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by georgexj »

kostas654 wrote:εχω να κανω πολυ κιτε αυτη την εβδομαδα για να ξεπλυνω με το θαλασσονερο την ντροπη που εχει κολλησει επανω μου απο χθες :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

απο σημερα για να ερθεις στην μαντρα μου θα σε δεχτουμε μονο αμα εχεις γινει μελος.κ εχεις πληρωσει κ μια συνδρομη.αλλιως θα σε περιμενει η πηρουνα του διαβολου!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
User avatar
ROCKY XXX
Posts: 276
Joined: Thu Mar 11, 2010 11:53

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by ROCKY XXX »

georgexj wrote:
kostas654 wrote:εχω να κανω πολυ κιτε αυτη την εβδομαδα για να ξεπλυνω με το θαλασσονερο την ντροπη που εχει κολλησει επανω μου απο χθες :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

απο σημερα για να ερθεις στην μαντρα μου θα σε δεχτουμε μονο αμα εχεις γινει μελος.κ εχεις πληρωσει κ μια συνδρομη.αλλιως θα σε περιμενει η πηρουνα του διαβολου!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:



οχ κωστακη.παλι για σενα χτυπαει η καμπανα :!: :!: :!: :!: :!:
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by kostas654 »

ROCKY XXX wrote: οχ κωστακη.παλι για σενα χτυπαει η καμπανα :!: :!: :!: :!: :!:

δεν αντεχω αλλο ρε μαλακα...θα μενω στα τσιγκια μετα...δεν αντεχει αλλο η τσεπη μου...μην με καταριεσται δεν ειπα τιποτα εγω :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

παλι εγω θα την πληρωσω...θα το ριξω στο πλεξιμο
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by antonisxj »

kostas654 wrote:...θα το ριξω στο πλεξιμο
μαλακία.
το δοκίμασα κι'εγώ αλλά δεν ήταν καλό.
βαρέθηκα νωρίς και δεν είχε συγκίνηση.
αλλά αν το καλοσκεφτείς, είναι και γαμώ τις λύσεις. εκεί τι να πάθεις? να σπάσει η βελόνα ή να χαλάσει η σταυροβελονιά? σίγουρα πράγματα και φτηνά.
αλλά...
τι να κάνεις?...
εκεί...
άξονες και κορώνες θα πληρώνεις μια ζωή.
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by georgexj »

Drimon wrote:
comanche wrote:Κάγκουρες καλώς σας βρήκα...σας παρακολουθώ καιρό αλλά βαριόμουν το γράψιμο...
Τουλάχιστον να μην βαριέσαι το διάβασμα. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Καλός ήρθες. ;)
comanche wrote: θα σας δω (κάποιους) στην βλαχοκερασιά...
georgexj wrote:οντως φιλαρακι σε ευχαριστω για το κλειδι.γιατι αλλιως δεν καναμε τιποτα

Φιλαράκι είδες την πιο απογοητευτική εκπροσώπηση της παρέας! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
μωρη π@υτσα λαγου μην τα βαζεις με π@υτσα αλογου γιατι αμα σε φτησει θα κολυμπας τρεις μερες με τα κυμματα!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by georgexj »

Drimon wrote:
comanche wrote: .Drimon και τα μυαλά στα κάγκελα....πέρασε αέρας.
Και όχι μόνο.......! ;)
τετοια θες να ακουσεις μωρη λουλου κ να μας ζαλιζεις τα αρχ......!!!!θα ρθει κ σενα η σειρα σου γιατι πολυ αερα εχεις παρει.αλλα μην αγχωνεσαι.σημερα μαζι με το οκταρακι που μου ελειπε στην εργαλειοθηκη πηρα κ 2 σωληναρια logo.οποτε αμα σπασεις να στα κολλησουμε.γιατι εσυ κλειδια δεν χρειαζεσαι!!!θα σε διαλεισω!!!!
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

απο οτι καταλαβαινω ο Drimon πρεπει να ζωγραφιζε χθες κ τον καταριστε ολοι οι αμερικανοι!!!!!!!
Α Ξ Ι Ο Σ !!!!!!!!!

Μ@Λ@ΚΕΣ το νου σας το παιδι θα παει για ελιες μη του πεσει καμια ελια στο κεφαλι απο τις καταρες!!!!!
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Aκόμα πιο νέος στην παρέα....

Post by YJ ''The Doctor'' »

antonisxj wrote:[αλλά αν το καλοσκεφτείς, είναι και γαμώ τις λύσεις. εκεί τι να πάθεις? να σπάσει η βελόνα ή να χαλάσει η σταυροβελονιά? .
Με εσενα μπορει να συμβει ΚΑΙ ΑΥΤΟ :mrgreen:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”