Νεος στην παρεα........

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Νεος στην παρεα........

Post by aggas »

YJ ''The Doctor'' wrote:Και αναρωτιομουν, μα κανεις απο τους ομοϊδεάτες καγκουρες δεν θα με υποστηρίξει ???
Εύγε "παιδί" μου :mrgreen:
Γιαπωνεζοκαγκουρες, Άντε να ανεβετε κανένα χαλικακι :mrgreen:
Αν είναι να τάζεις για να σε υποστηρίξει κάποιος τότε το έχασες!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Άντε τώρα να φτιάξεις το περίπτερο μπάς και προλάβεις και τις γιορτές να βγάλεις κανα φράγκο και άσε μας εμάς να παίζουμε με τα κουβαδάκια μας ή πλοία μας. Τουλάχιστον εμείς παίζουμε ενώ εσύ ακόμα βλέπεις στον ύπνο σου τα παιχνίδια... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: Νεος στην παρεα........

Post by kostas654 »

φιλε αγγα απο προσωπικης εμειριας αλλα σε μικροτερη κλιμακα ο doctor τωρα παιζει το καλυτερο παιχνιδι απο ολους...στηνει το αμαξι και μονομιας....δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευχαριστηση απο την στιγμη που θα παει στο λιμανι να παραλαβει τα κιβωτια...
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Νεος στην παρεα........

Post by aggas »

kostas654 wrote:φιλε αγγα απο προσωπικης εμειριας αλλα σε μικροτερη κλιμακα ο doctor τωρα παιζει το καλυτερο παιχνιδι απο ολους...στηνει το αμαξι και μονομιας....δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευχαριστηση απο την στιγμη που θα παει στο λιμανι να παραλαβει τα κιβωτια...
Πέρα από την πλάκα που του κάνουμε να ξέρεις και να ξέρει ότι τον γουστάρω και εγώ στην φάση που είναι!!!! Είναι σαν να έρχονται τα Χριστούγεννα πιο νωρίς!!! :) :)
Φαντάζομαι την φάτσα του μόλις τα παραλάβει και αρχίσει να ανοίγει τα κουτιά..........
Πωπω.......ειλικρινά ανατριχιάζω και μόνο που το σκέφτομαι!!!!!!
Γιατρέ να έρθω να σε βοηθήσω στο άνοιγμα;;;Εεεεε.......φανταστικέ κάγκουρα;;;;
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Νεος στην παρεα........

Post by YJ ''The Doctor'' »

Παιδιά, πέρα απο την πλάκα μέχρι να έρθουν τα πράγματα με βλέπω να κάνω Χριστουγεννα κατα το Πασχα..... Ευχαριστώ πάντως όσους καγκουρες χαίρονται μαζί μου-αμοιβαία τα αισθήματα ;)
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Νεος στην παρεα........

Post by YJ ''The Doctor'' »

aggas wrote:
YJ ''The Doctor'' wrote:Και αναρωτιομουν, μα κανεις απο τους ομοϊδεάτες καγκουρες δεν θα με υποστηρίξει ???
Εύγε "παιδί" μου :mrgreen:
Γιαπωνεζοκαγκουρες, Άντε να ανεβετε κανένα χαλικακι :mrgreen:
Αν είναι να τάζεις για να σε υποστηρίξει κάποιος τότε το έχασες!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Άντε τώρα να φτιάξεις το περίπτερο μπάς και προλάβεις και τις γιορτές να βγάλεις κανα φράγκο και άσε μας εμάς να παίζουμε με τα κουβαδάκια μας ή πλοία μας. Τουλάχιστον εμείς παίζουμε ενώ εσύ ακόμα βλέπεις στον ύπνο σου τα παιχνίδια... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ποιος έταξε ρε; Αυτοί φαγωθηκανε να παντρευτουνε τις κόρες μου για να κληρονομησουν το ρανγκλερ...ασε που Αυτοί είναι που μου ταζουν περιουσίες για τα άνετα γεράματα μου :mrgreen:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Νεος στην παρεα........

Post by YJ ''The Doctor'' »

kostas654 wrote:φιλε αγγα απο προσωπικης εμειριας αλλα σε μικροτερη κλιμακα ο doctor τωρα παιζει το καλυτερο παιχνιδι απο ολους...στηνει το αμαξι και μονομιας....δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευχαριστηση απο την στιγμη που θα παει στο λιμανι να παραλαβει τα κιβωτια...
Κωστάκη, γιε μου, ο doctor δεν παει σε κανένα λιμάνι να παραλάβει τίποτα, του τα φέρνουν...θα συνηθισεις :lol:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Νεος στην παρεα........

Post by Drimon »

YJ ''The Doctor'' wrote: Γιαπωνεζοκαγκουρες, Άντε να ανεβετε κανένα χαλικακι :mrgreen:
Τουλάχιστον εμείς ανεβαίνουμε κανά "χαλικάκι'!!! ;)


Εσύ τι κάνεις;;; :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: Νεος στην παρεα........

Post by johny4x4 »

YJ ''The Doctor'' wrote:
kostas654 wrote:φιλε αγγα απο προσωπικης εμειριας αλλα σε μικροτερη κλιμακα ο doctor τωρα παιζει το καλυτερο παιχνιδι απο ολους...στηνει το αμαξι και μονομιας....δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευχαριστηση απο την στιγμη που θα παει στο λιμανι να παραλαβει τα κιβωτια...
Κωστάκη, γιε μου, ο doctor δεν παει σε κανένα λιμάνι να παραλάβει τίποτα, του τα φέρνουν...θα συνηθισεις :lol:
Γιατρέ μου γι αυτό σε πάω!!!!!!!
Καμια κόρη για μένα το φτωχό παίζει??????
Καταραμένη φτώχια!!!!!
Αλλα εγώ α κάνω κάτι καλύτερο αμα μου ΄φαει άλλος το μωράκι!!!!
Θα έρθω να σου κλέψω το wrangler!!!!!!!!!!!
Image
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Νεος στην παρεα........

Post by YJ ''The Doctor'' »

Drimon wrote:
YJ ''The Doctor'' wrote: Γιαπωνεζοκαγκουρες, Άντε να ανεβετε κανένα χαλικακι :mrgreen:
Τουλάχιστον εμείς ανεβαίνουμε κανά "χαλικάκι'!!! ;)


Εσύ τι κάνεις;;; :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Τώρα τίποτα, μετά που θα κάνω ΕΣΥ πάλι χαλικακια θα μπορείς, μέχρι εκεί :mrgreen:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Νεος στην παρεα........

Post by YJ ''The Doctor'' »

johny4x4 wrote:
YJ ''The Doctor'' wrote:
kostas654 wrote:φιλε αγγα απο προσωπικης εμειριας αλλα σε μικροτερη κλιμακα ο doctor τωρα παιζει το καλυτερο παιχνιδι απο ολους...στηνει το αμαξι και μονομιας....δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευχαριστηση απο την στιγμη που θα παει στο λιμανι να παραλαβει τα κιβωτια...
Κωστάκη, γιε μου, ο doctor δεν παει σε κανένα λιμάνι να παραλάβει τίποτα, του τα φέρνουν...θα συνηθισεις :lol:
Γιατρέ μου γι αυτό σε πάω!!!!!!!
Καμια κόρη για μένα το φτωχό παίζει??????
Καταραμένη φτώχια!!!!!
Αλλα εγώ α κάνω κάτι καλύτερο αμα μου ΄φαει άλλος το μωράκι!!!!
Θα έρθω να σου κλέψω το wrangler!!!!!!!!!!!
Ο άλλος έβαλε αποδείξεις ... βάλε και εσυ να δω και να αποφασίσω ( με τα κομμάτια που περίσσεψαν απο το xj βολευεσαι;)
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”