Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by friar »

Παιδιά
μετακούνησα μερικές σας δημοσιεύσεις από την "Εκδρομή Trophy του Ναυπλίου" κσι τις έφερα εδώ, στους Κάγκουρες, εδώ που ανήκουν. :P

Ελπίζω να μην τις ταρακούνησα. :|
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by Nicolas »

Χάλασες τον ειρμό :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by antonisxj »

μεταφορά απο την εκδρομή που τσακώνονται όλοι με όλους... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lker wrote:Αυτά και συγνώμη αν σας κούρασα ...
άσε τα ηθικά κυρήγματα εσύ... εδώ ο κόσμος μορεί να θέλει να αιματοκυλιστεί, εσένα τι σε κόφτει?
τράβα φτιάξε τα κουδουνάκια σου που σούχουν σπάσει τα νεύρα και άσε τους υπόλοιπους (ντίνγκι-ντίνγκι) :mrgreen:
if it doesn't break, fix it until it does
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by lker »

Δε φτιάχνω τίποτα να πάει να γ@μηθεί ... κουράστηκα ... ελπίζω να μπορέσω να πάω την κυριακή να το λιώσω και είμαι σίγουρος πως θα σταματήσει κάθε θόρυβος :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Υ.Γ.: Πέρα απο την πλάκα δεν έχω χρόνο να το κοιτάξω μέχρι την κυριακή ... το σάββατο είναι η πραγματογνωμοσύνη της μοτοσικλέτας μου μετά απο 7 χρόνια και τρέχω και δε φτάνω ... ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ ευχηθείτε καλή τύχη γιατί θα χρειαστεί!!!!
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by antonisxj »

lker wrote:Δε φτιάχνω τίποτα να πάει να γ@μηθεί ... κουράστηκα ... ελπίζω να μπορέσω να πάω την κυριακή να το λιώσω και είμαι σίγουρος πως θα σταματήσει κάθε θόρυβος :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Υ.Γ.: Πέρα απο την πλάκα δεν έχω χρόνο να το κοιτάξω μέχρι την κυριακή ... το σάββατο είναι η πραγματογνωμοσύνη της μοτοσικλέτας μου μετά απο 7 χρόνια και τρέχω και δε φτάνω ... ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ ευχηθείτε καλή τύχη γιατί θα χρειαστεί!!!!
δε φτάνει που σε ανεχόμαστε εδωμέσα, θες να σου ευχηθούμε κιόλλας?
βρε ούστ...
κοπρόσκυλο..
ούστ λέμε...
if it doesn't break, fix it until it does
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by lker »

Ρε κουμπάρο δεν ξέρω τι πίνεις μεσημεριάτικα αλλά στείλε λίγο και σε μένα ... είμαι σε υπερένταση και θέλω χαλάρωση :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αυτάρλα :lol: :lol: :lol:
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by antonisxj »

είμαι φτιαγμένος... κάργα...
και ο απόστολος είναι μέσα στο μυαλόμου λέμεεεεεεεεεεε....
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
comanche
Posts: 420
Joined: Mon Nov 30, 2009 07:34

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by comanche »

antonisxj wrote:είμαι φτιαγμένος... κάργα...
και ο απόστολος είναι μέσα στο μυαλόμου λέμεεεεεεεεεεε....

ανέβα Αντώνη...μισή μισή την διαδρομή (πλάκα κάνω...πάρτο εσύ)....εσύ φέρε μόνο τις ρακές....
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by antonisxj »

comanche wrote:ανέβα Αντώνη...μισή μισή την διαδρομή (πλάκα κάνω...πάρτο εσύ)....εσύ φέρε μόνο τις ρακές....
all the money flowers... που λέει και τ'αδερφάκι στο αμέρικα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
τα ρέστα μου, τα πτυχία μου και μια κούτα άφιλτρα παρέα με το Johny τον περπατητή. :lol: :lol: :lol:

αν όλα πάνε καλά ρε φίλε, παίζει να κλείσω μια πολύ special δουλίτσα και για τα καλορίζικα θα ανέβω να δείτε απο κοντά πόσο γελοίος γίνομαι όταν μεθάω :mrgreen:
και τα έξοδα δικά μου :mrgreen:

...

τότε να δείς κάτι νταρντάνες που θα φοράει ο υποπόταμος :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by aggas »

antonisxj wrote:
comanche wrote:ανέβα Αντώνη...μισή μισή την διαδρομή (πλάκα κάνω...πάρτο εσύ)....εσύ φέρε μόνο τις ρακές....
all the money flowers... που λέει και τ'αδερφάκι στο αμέρικα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
τα ρέστα μου, τα πτυχία μου και μια κούτα άφιλτρα παρέα με το Johny τον περπατητή. :lol: :lol: :lol:

αν όλα πάνε καλά ρε φίλε, παίζει να κλείσω μια πολύ special δουλίτσα και για τα καλορίζικα θα ανέβω να δείτε απο κοντά πόσο γελοίος γίνομαι όταν μεθάω :mrgreen:
και τα έξοδα δικά μου :mrgreen:

...

τότε να δείς κάτι νταρντάνες που θα φοράει ο υποπόταμος :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άντε με το καλό...........να δείς λίγο άσπρη μέρα ρε αδερφάκι!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”