Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by Drimon »

fantomas wrote: Η ΓΡΙΑ ΠΗΡΕ ΜΠΡΟΣΤΑ! ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΑΠΟ ΠΟΤΕ!!!! ΘΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΣΤΟ "ΔΩΝ-TROPHY" !!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by Drimon »

pc4x4n wrote: -Δεν ξεκινούμε όλοι μαζί αλλά ανά 4 λεπτά για να μην δημιουργείτε μποτιλιάρισμα στα δύσκολα περάσματα.
Αν δεν θες μποτιλιαρίσματα μην βάλεις τον Δον να ξεκινήσει πρώτος. Θυμάσαι τι έγινε στην προηγούμενη όταν επιχείρησε να περάσει πρώτος το "ρεματάκι". ;) ;)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by Nicolas »

Drimon wrote: Μας γ@μησες! Κι εγώ, που από την πολύ προθέρμανση, κοντεύω να κάψω τον εργάτη. :(

Τώρα τι θα του πω του εργάτη;
Δεν θα σου δώσω τα διπλά μεροκάματα που σου έταξα αν τράβαγες πάλι αμερικάνικο;;; :cry: :cry: :cry:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Θα τον αποζημιώσω εγώ κάποια στιγμή :mrgreen:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by pc4x4n »

Drimon , ο Δον θα είναι ο πλοηγός… ;)
Σκεφτήκαμε να καταρρίψουμε το ρεκόρ Γκίνες :o :o :o , 15 χλμ μια εβδομάδα :!: :!: :!: , δεν υπάρχει καλύτερος στο ( σπάσε – χάλασε – φτιάξε ).. :evil: :evil: :evil:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by kostas654 »

drimon o Δον θα ειναι πλοηγος και εγω θα ειμαι ο πιλοτος του και απο οτι ξερω θα ειμαι μαζι με τoν toro στην ομαδα αρα θα κανουμε το "trophy" rally raid παλι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by toro »

kostas654 wrote:drimon o Δον θα ειναι πλοηγος και εγω θα ειμαι ο πιλοτος του και απο οτι ξερω θα ειμαι μαζι με τoν toro στην ομαδα αρα θα κανουμε το "trophy" rally raid παλι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
................................... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P :P ......Ολα καλα ρε Κωστη,......αλλα με τον συνοδηγο μου τι γινεται????? Ο.........king εχει....σιωπησει !!!!!! :lol: :lol: Ο.........Τσελιος τα ιδια!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P :D :D ....Μηπως προσφερεται
κανεις αλλος με........ΑΝΑΛΟΓΟ βαρος....μυαλου???????!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...Περιμενω γεματος.......ΑΓΩΝΙΑ!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: ..(Nikolas παιδι μου γιατι...λακισες????) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by Drimon »

toro wrote:Nikolas παιδι μου γιατι...λακισες????
Δεν μπορεί τις συγκινήσεις. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by Drimon »

kostas654 wrote:drimon o Δον θα ειναι πλοηγος και εγω θα ειμαι ο πιλοτος του και απο οτι ξερω θα ειμαι μαζι με τoν toro στην ομαδα αρα θα κανουμε το "trophy" rally raid παλι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Επειδή θα σας ξελασπώνει ο κυρ-Μανόλη μας, γι αυτό σας δίνω μερικές πιθανότητες να τερματίσετε. Αλλιώς θα είχαμε τα ίδια όπως και στο προηγούμενο. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by Nicolas »

Drimon wrote:
toro wrote:Nikolas παιδι μου γιατι...λακισες????
Δεν μπορεί τις συγκινήσεις. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν μπορεί να έρθει το μπουμπού, και το ήθελε πάρα πάρα πολύ, καθότι στο πρώτο είχαμε περάσει ΤΕΛΕΙΑ.
Μέχρι που μου έλεγε να ξεκινήσει μόλις τελειώσει με τις υποχρεώσεις από Αθήνα με το τρένο και να έρθει να μας δει στο τελείωμα...
Μαλακίες...
Κακώς θα την άφηνα πίσω.

Ο συνοδηγός-πλοηγός μου στους "αγώνες"-experience κλπ είναι το μπουμπού και αφού δεν μπορεί,
δεν μπορεί η ομάδα.
Και αυτό, ΔΕΝ είναι παντόφλα ;)

Στις καγκουροσυναντήσεις που εκ των πραγμάτων δεν μπορεί, έρχομαι και μόνος :lol: :lol: :lol:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by kostas654 »

toro wrote:
kostas654 wrote:drimon o Δον θα ειναι πλοηγος και εγω θα ειμαι ο πιλοτος του και απο οτι ξερω θα ειμαι μαζι με τoν toro στην ομαδα αρα θα κανουμε το "trophy" rally raid παλι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
................................... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P :P ......Ολα καλα ρε Κωστη,......αλλα με τον συνοδηγο μου τι γινεται????? Ο.........king εχει....σιωπησει !!!!!! :lol: :lol: Ο.........Τσελιος τα ιδια!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P :D :D ....Μηπως προσφερεται
κανεις αλλος με........ΑΝΑΛΟΓΟ βαρος....μυαλου???????!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...Περιμενω γεματος.......ΑΓΩΝΙΑ!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: ..(Nikolas παιδι μου γιατι...λακισες????) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

μανωλη ειπαμε....θα εχεις τον μιχαλοπουλο μαζι σου :mrgreen: προσεξε μονο λιγο γιατι ειναι γκαντεμοσαυρα
Κώστας Γκιαούρης
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”