Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by Drimon »

georgexj wrote: γαμημενε γιαννη το ειχα ξεχασει κ τωρα που το ειδα βουρκωσα!!!
Πρόσεχε μην σκίσεις τα ρούχα σου τώρα. Κράτα το για αργότερα. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by kostas654 »

Drimon wrote:
georgexj wrote: 1)αυτα ειναι μικρουλια.μιλας για χνουδακι εδω.αρα σεβασμος γιατι θελουνε ειδικο χειρισμο!!
Τι ειδικό χειρισμό και κουραφέξαλα μου λες ρε παπάρα;;;;
Κουνελάκια του γάλακτος είναι!!!!
Αυτά το μόνο που θέλουν είναι ΞΕΚΟΚΑΛΙΣΜΑ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κακο αγόρι!!!!!!!
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by georgexj »

jimnyskandam wrote:
fantomas wrote:Δηλωνω και εγω συμμετοχη εκπροσωποντας παναξια το Αιγιο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
και θα διεκδικησω την πρωτη θεση, με το "τρενακι του τρομου" (πρωην ΓΡΙΑ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρωτη θεση απο το τελος θες να πεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

ποτεεεε!!καινουργιε καγκουρα.το αυτοκινητο αυτο εχει μεγαλη ιστορια.κουβαλαει πολλα γαλονια.σου μιλαει ο πρωην ιδιωκτητης!!!γι αυτο λιγο σεβασμο!!αυτο το αυτοκινητο πρεπει να το χαιρετας στο αιγιο οπως χαιρετας τον διοικητη σου στο στρατο.ααα ειδικα εκει στο αιγιο εχει παρει πολλα παρασημα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

γαλονια απο

1)σπασιματα
2)νυχτερινα περπατηματα
3)νυχτερινα φορτωματα
4)νυχτερινα σκησιματα
5)παντα πρωτη μουρη σε νυχτερινα κεντρα κ φωτογραφισεις!!
6)το μονο αυτοκινητο που εχει φορτωθει 2 φορες με 15 γκομενες μεσα.ψαξε βρεσε φωτογραφιες!!
7)εχει γυρισει ολη την ελλαδα απο βουνο μεχρι κ θαλασσα
8)εχει ξεφτηλισει πολλα wranglerakia κ jimnakia
9)του μιλαγα κ με ακουγε αλλα μου μιλαγε κ δεν το ακουγα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
10)..............
11)........................
κ αλλα πολλα!!!ακομα!!!ας πουνε κ οι υπολοιπη!!
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by georgexj »

Drimon wrote:
fantomas wrote:Δηλωνω και εγω συμμετοχη εκπροσωποντας παναξια το Αιγιο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
και θα διεκδικησω την πρωτη θεση, με το "τρενακι του τρομου" (πρωην ΓΡΙΑ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόσεχε εσύ γιατί από εκείνα τα μέρη έχει πολλές αναμνήσεις η "γριά". Εκεί ήταν το τελευταίο της σπάσιμο! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν μπόρεσε να περάσει ούτε ένα ποταμάκι. :twisted: :twisted: :twisted:





Αλήθεια Δον. Το εν λόγο ποταμάκι θα ξαναμπεί στην χάραξη ή δεν μπορείς να το ξαναδείς κι αυτό;;; :lol: :lol: :lol: :lol:

θα υπαρχει.απο κει θα ξεκινησει ποταμι ποταμι ομως!!θα ενεβουμε μια αντυπιρικη με πολλα νεροφαγωματα κ ελατα η οποια θα ειναι κορδελιασμενη για να μην πεσετε μεσα σε κανεναν ταφο κ μετα θα κατηφορισουμε στις οχθες του ευρωτα που εχει πολυ λασπη κ βουνα απο χωματα.τα οποια θα ειναι ολο κορδελα εκει κ στημενες καμερες!!!για να εχουμε ντοκουμεντα που θα σε ξεφτηλισουμε!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

να ξερεις οτι το γραψιμο αυτης της εκδρομης το εχω αναλαβει προσωπικα κ εγωιστικα για να σου αποδειξω οτι το αυτοκινητο σου ειναι μονο για ισα εμποδια κ οχι μπαλαρινατα.μπας κ βαλεις μυαλο κ το πουλησεις!!!
fantomas
Posts: 106
Joined: Fri Dec 10, 2010 20:36

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by fantomas »

georgexj wrote:
ποτεεεε!!καινουργιε καγκουρα.το αυτοκινητο αυτο εχει μεγαλη ιστορια.κουβαλαει πολλα γαλονια.σου μιλαει ο πρωην ιδιωκτητης!!!γι αυτο λιγο σεβασμο!!αυτο το αυτοκινητο πρεπει να το χαιρετας στο αιγιο οπως χαιρετας τον διοικητη σου στο στρατο.ααα ειδικα εκει στο αιγιο εχει παρει πολλα παρασημα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

γαλονια απο

1)σπασιματα
2)νυχτερινα περπατηματα
3)νυχτερινα φορτωματα
4)νυχτερινα σκησιματα
5)παντα πρωτη μουρη σε νυχτερινα κεντρα κ φωτογραφισεις!!
6)το μονο αυτοκινητο που εχει φορτωθει 2 φορες με 15 γκομενες μεσα.ψαξε βρεσε φωτογραφιες!!
7)εχει γυρισει ολη την ελλαδα απο βουνο μεχρι κ θαλασσα
8)εχει ξεφτηλισει πολλα wranglerakia κ jimnakia
9)του μιλαγα κ με ακουγε αλλα μου μιλαγε κ δεν το ακουγα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
10)..............
11)........................
κ αλλα πολλα!!!ακομα!!!ας πουνε κ οι υπολοιπη!!
ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΩ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ, ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΕ ΓΥΑΛΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ ΕΙΔΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.... ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.... ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΟΔΗΓΗΣΩ ΠΟΤΕ!!!
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by toro »

georgexj wrote:
toro wrote:[quote="antonisxj"
αν βάλεις την ανάρτηση στο super μαλακό, μπορεί να ονομάσουμε την καντίνα σου σε "Βασιλική άμαξα" και να σας κάνω την τιμή να έρθω καθήμενος στα πίσω καθίσματα, τρώγοντας πίτσες και πίνοντας μπύρες με τσικουδιά υποβρύχιο μέχρι τελικής πτώσεως.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .......ΑΡΑ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΣΥΝΟΔΗΓΟ?????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ...Μαλλον (αν μου κανει τη...τιμη) ισως ο............ΔΟΝ????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


κ γιατι οχι.κ γιατι οχι να μην σε εχω κ στην ομαδα με τον κωστα!!!να δηλωσω δυδιμο τα wrangler εσενα κ του κωστα???[/quote].....Ε.....βεβαια!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: ...Και δευτερο συνοδηγο,....νταξει μωρε, ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΤΟ!!!!!! Σου 'χω....τυφλη εμπιστοσυνη!!!! :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
jimnyskandam
Posts: 28
Joined: Tue Aug 11, 2009 10:23
Location: ΑΙΓΙΟ

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by jimnyskandam »

georgexj wrote:
jimnyskandam wrote:
fantomas wrote:Δηλωνω και εγω συμμετοχη εκπροσωποντας παναξια το Αιγιο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
και θα διεκδικησω την πρωτη θεση, με το "τρενακι του τρομου" (πρωην ΓΡΙΑ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρωτη θεση απο το τελος θες να πεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

ποτεεεε!!καινουργιε καγκουρα.το αυτοκινητο αυτο εχει μεγαλη ιστορια.κουβαλαει πολλα γαλονια.σου μιλαει ο πρωην ιδιωκτητης!!!γι αυτο λιγο σεβασμο!!αυτο το αυτοκινητο πρεπει να το χαιρετας στο αιγιο οπως χαιρετας τον διοικητη σου στο στρατο.ααα ειδικα εκει στο αιγιο εχει παρει πολλα παρασημα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

γαλονια απο

1)σπασιματα
2)νυχτερινα περπατηματα
3)νυχτερινα φορτωματα
4)νυχτερινα σκησιματα
5)παντα πρωτη μουρη σε νυχτερινα κεντρα κ φωτογραφισεις!!
6)το μονο αυτοκινητο που εχει φορτωθει 2 φορες με 15 γκομενες μεσα.ψαξε βρεσε φωτογραφιες!!
7)εχει γυρισει ολη την ελλαδα απο βουνο μεχρι κ θαλασσα
8)εχει ξεφτηλισει πολλα wranglerakia κ jimnakia
9)του μιλαγα κ με ακουγε αλλα μου μιλαγε κ δεν το ακουγα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
10)..............
11)........................
κ αλλα πολλα!!!ακομα!!!ας πουνε κ οι υπολοιπη!!
Δεν αμφιβαλλω για τις ικανοτητες του αυτοκηνιτου,αλλα οτι εργαλειο και να εχεις θελει χερια που ο καινουργιος ιδιοκτητης δεν ΔΙΑΘΕΤΕΙ!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Θα το χαιρεταω απο την κορυφη του βουνου!!!!!!!!!!
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by lker »

Λοιπόν μίλησα με το φίλο με το σαμούρι και είναι μέσα ... εγώ δευτερα τριτη θα προσπαθήσω να το συμμαζέψω λίγο οπότε μέχρι στιγμής είμαστε :

Κώστας (μινιμαρκετ 1), Δον(?), Τορο (μινι μαρκετ 2), Νικόλας (λεοφωρείο), Δριμόνης (παπουτσοθήκη 1), Λευτέρης (παπουτσοθήκη 2), Χάρης (παπουτσοθήκη vintage) ...

αντε να το συντομεύουμε γιατί απ ότι ειδα οι ομάδες δε θα είναι και πολλές και ήδη εχει δηλώσει αρκετός κόσμος ...
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by toro »

lker wrote:Λοιπόν μίλησα με το φίλο με το σαμούρι και είναι μέσα ... εγώ δευτερα τριτη θα προσπαθήσω να το συμμαζέψω λίγο οπότε μέχρι στιγμής είμαστε :

Κώστας (μινιμαρκετ 1), Δον(?), Τορο (μινι μαρκετ 2), Νικόλας (λεοφωρείο), Δριμόνης (παπουτσοθήκη 1), Λευτέρης (παπουτσοθήκη 2), Χάρης (παπουτσοθήκη vintage) ...
...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ......"Iker".....Εχω χασει τη....μπαλα!!!!!! Τελικα τι ΕΙΜΑΙ????? (Περιπτερουχος ??? Μεγαλομπακαλης????)....για να...ξερω τελικα!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by aggas »

toro wrote:
lker wrote:Λοιπόν μίλησα με το φίλο με το σαμούρι και είναι μέσα ... εγώ δευτερα τριτη θα προσπαθήσω να το συμμαζέψω λίγο οπότε μέχρι στιγμής είμαστε :

Κώστας (μινιμαρκετ 1), Δον(?), Τορο (μινι μαρκετ 2), Νικόλας (λεοφωρείο), Δριμόνης (παπουτσοθήκη 1), Λευτέρης (παπουτσοθήκη 2), Χάρης (παπουτσοθήκη vintage) ...
...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ......"Iker".....Εχω χασει τη....μπαλα!!!!!! Τελικα τι ΕΙΜΑΙ????? (Περιπτερουχος ??? Μεγαλομπακαλης????)....για να...ξερω τελικα!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Καλάσου λέει ρε Λευτέρη.........μην τα μπερδεύεις :lol: :lol: :lol: :lol:

Wrangler = Περίπτερο
Wrangler Unlimited = Lounge Bar
Jimny = Jumbo Car
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”