Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by georgexj »

toro wrote:[quote="antonisxj"
αν βάλεις την ανάρτηση στο super μαλακό, μπορεί να ονομάσουμε την καντίνα σου σε "Βασιλική άμαξα" και να σας κάνω την τιμή να έρθω καθήμενος στα πίσω καθίσματα, τρώγοντας πίτσες και πίνοντας μπύρες με τσικουδιά υποβρύχιο μέχρι τελικής πτώσεως.[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .......ΑΡΑ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΣΥΝΟΔΗΓΟ?????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ...Μαλλον (αν μου κανει τη...τιμη) ισως ο............ΔΟΝ????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


κ γιατι οχι.κ γιατι οχι να μην σε εχω κ στην ομαδα με τον κωστα!!!να δηλωσω δυδιμο τα wrangler εσενα κ του κωστα???
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by antonisxj »

Drimon wrote:Με την ευκαιρία πάρε κι εσύ Αρχί ένα βιντεάκι.
Ορίστε κορίτσια για σπίτι! :lol: :lol: :lol:
είχα μια τέτοια παλιότερα αλλά την έδιωξα γιατί μου έσπασε το δεξί ημιαξόνιο του samurai.
φαντάσου... το πήρε σε ένα αγώνα και έσπασε ημιαξόνιο.
φαντάζεσαι να κάναμε οικογένεια?... θα κόβαμε ημιαξόνιο και στα καροτσάκια του μωρού. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

...άσχετο... σε εκείνο τον αγώνα αυτή έσπασε ημιαξόνιο και εγώ τίναξα στον αέρα το μπλοκέ μαζί με το γκρούπ. καταστροφικό δίδυμο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
fantomas
Posts: 106
Joined: Fri Dec 10, 2010 20:36

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by fantomas »

Δηλωνω και εγω συμμετοχη εκπροσωποντας παναξια το Αιγιο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
και θα διεκδικησω την πρωτη θεση, με το "τρενακι του τρομου" (πρωην ΓΡΙΑ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Attachments
IMG_0430.jpg
IMG_0430.jpg (27.75 KiB) Viewed 2292 times
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by georgexj »

[quote="Drimon



ή κάτι τέτοιο...:


:roll: :roll: :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Υ.Γ.: Εκεί στο 1:12 σας θυμίζει τίποτα η σκηνή;;; :roll: :roll:
Μήπως ένα υπερφορτωμένο xj πέρυσι το καλοκαίρι σε νησί του Αιγαίου;;; :roll: :roll: :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



1)αυτα ειναι μικρουλια.μιλας για χνουδακι εδω.αρα σεβασμος γιατι θελουνε ειδικο χειρισμο!! κ

2) σε αυτο το βιντεακι μου αρεσει πιο πολυ στο 1,41 μεχρι 1,46 κ ειδικα να το βλεπεις απο πισω!!αλλη οπτικη γωνια αυτη!!δεν εχει αντιλια!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
jimnyskandam
Posts: 28
Joined: Tue Aug 11, 2009 10:23
Location: ΑΙΓΙΟ

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by jimnyskandam »

Παιδια μακαρι να μπορουσα να ερθω και εγω αλλα η αδεια τελειωνει και πρεπει να γυρισω να κανω και καμια σκοπια!!!!!να περασεται ωραια!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
jimnyskandam
Posts: 28
Joined: Tue Aug 11, 2009 10:23
Location: ΑΙΓΙΟ

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by jimnyskandam »

fantomas wrote:Δηλωνω και εγω συμμετοχη εκπροσωποντας παναξια το Αιγιο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
και θα διεκδικησω την πρωτη θεση, με το "τρενακι του τρομου" (πρωην ΓΡΙΑ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρωτη θεση απο το τελος θες να πεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by Drimon »

georgexj wrote: 1)αυτα ειναι μικρουλια.μιλας για χνουδακι εδω.αρα σεβασμος γιατι θελουνε ειδικο χειρισμο!!
Τι ειδικό χειρισμό και κουραφέξαλα μου λες ρε παπάρα;;;;
Κουνελάκια του γάλακτος είναι!!!!
Αυτά το μόνο που θέλουν είναι ΞΕΚΟΚΑΛΙΣΜΑ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by georgexj »

σιγα ρε βαρβαρε εσυ!!!να σε φοβομαστε μην μας γαμησεις κ μας με τοση φορα που εχεις!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by georgexj »

fantomas wrote:Δηλωνω και εγω συμμετοχη εκπροσωποντας παναξια το Αιγιο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
και θα διεκδικησω την πρωτη θεση, με το "τρενακι του τρομου" (πρωην ΓΡΙΑ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

γαμημενε γιαννη το ειχα ξεχασει κ τωρα που το ειδα βουρκωσα!!!


μην ξανα βαλεις φωτογραφια!!η αλλαξε του χρωμαααααααααα!!!!!!!



θα τα πιω αποψε για την γρια μου!!!!
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουροσυμμετοχή στην εκδρομή-trophy του Ναυπλίου.

Post by Drimon »

fantomas wrote:Δηλωνω και εγω συμμετοχη εκπροσωποντας παναξια το Αιγιο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
και θα διεκδικησω την πρωτη θεση, με το "τρενακι του τρομου" (πρωην ΓΡΙΑ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόσεχε εσύ γιατί από εκείνα τα μέρη έχει πολλές αναμνήσεις η "γριά". Εκεί ήταν το τελευταίο της σπάσιμο! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν μπόρεσε να περάσει ούτε ένα ποταμάκι. :twisted: :twisted: :twisted:





Αλήθεια Δον. Το εν λόγο ποταμάκι θα ξαναμπεί στην χάραξη ή δεν μπορείς να το ξαναδείς κι αυτό;;; :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”