Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
Post Reply
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by Drimon »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote: Δειγμα ειναι για να δουμε τι μπορουμε να αλλαξουμε!!! ;) τι αρεσει κ τι οχι!!
Να δούμε πόσους μήνες θέλουμε για να βγάλουμε άκρη εμείς εδώ μέσα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote: τωρα θα πρεπει να συμφωνισω αλλα τον τελευταιο καιρο εχεις ξεπερασει κ τον Βασιλια εσυ....
ΌΧΙ! Απατάσαι! (κρύβε λόγια, θα μας πάρουν χαμπάρι) :mrgreen:
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by YJ ''The Doctor'' »

antonisxj wrote: του ντριμόνη ας πουμε ότι θα έγραφε "dont fuck with me. my car name is JIMY" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by Drimon »

antonisxj wrote: του ντριμόνη ας πουμε ότι θα έγραφε "dont fuck with me. my car name is JIMY" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
JIMΝY, παρακαλώ! :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by antonisxj »

Drimon wrote:
antonisxj wrote: του ντριμόνη ας πουμε ότι θα έγραφε "dont fuck with me. my car name is JIMY" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
JIMΝY, παρακαλώ! :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
βρε ξερω εγω που σου λεω... JIMY.
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

antonisxj wrote:Τσουτσουναμη, πολύ καλό το μπλουζάκι, αλλά η μεταξοτυπία είναι άλλο πράμα... καταρχάς είναι πολύ φθηνότερο και δεν το λυπάσαι. και εδώ που τα λέμε, το μπλουζακι αυτο ειναι για στιγμες offroad, όχι για βόλτα στον κήπο...
τάλως πάντων, εγώ ότι αποφασίσετε είμαι οκ. απλά θα προτιμούσα την μεταξοτυπία, με τα χρωματάκια κ.λ.π.
Μεταξοτυπια ειναι η σταμπα??? :oops:
να δοκιμασουμε κατι ακομα???
τα χρωματα ειναι μαυρο - λευκο - κοκκινο - μπλε!!
η τιμη ειναι 10Ε κ με το σηματακι μπροστα για το πολο νομιζω ειναι αρκετα φθηνο για να το λυπηθεις εσυ!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
κ 20ε το αδιαβροχο!! ;)
αλλα εννοηται οτι ειμαι μεσα σε οτι θελετε!!!!!!!!!!!!! ;)
antonisxj wrote:όσο για τα ημιαξόνια και τα κορωνοπήνια, ότι γουστάρετε, εμένα πάντως μου φάνηκε καλή ιδέα. θα δοκιμάσω να φτιάξω μια μακετούλα.
+10000
antonisxj wrote:για το όνομα του κάθενός δεν είμαι σίγουρος. θα προτιμούσα ο καθένας να έγραφε κάτι προτότυπο δικοτου, κάτι ιδιάιτερο, κάποιο χαρακτηριστικότου, ότι γούσταρε τέλως πάντων ο καθένας.
εγω για παράδειγμα θα έγραφα "my car is always broken. so? fuck you" :mrgreen: δεν έχει νόημα αλλά δεν πειράζει. :mrgreen:
του ντριμόνη ας πουμε ότι θα έγραφε "dont fuck with me. my car name is JIMY" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
κ αν γραφαμε

1.βασσιλιας
2.αρχικαγκουρας
3.γελοτοπιος
4.δον
5.ψηστησης
6. ..........
7. ...........
8. ..........
9. ............
10. ..............
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

antonisxj wrote:
Drimon wrote:
antonisxj wrote: του ντριμόνη ας πουμε ότι θα έγραφε "dont fuck with me. my car name is JIMY" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
JIMΝY, παρακαλώ! :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
βρε ξερω εγω που σου λεω... JIMY.
αναλογικα με το μεγεθος JM κ πολυ του ειναι!!!
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by antonisxj »

:lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Drimon wrote:
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote: Δειγμα ειναι για να δουμε τι μπορουμε να αλλαξουμε!!! ;) τι αρεσει κ τι οχι!!
Να δούμε πόσους μήνες θέλουμε για να βγάλουμε άκρη εμείς εδώ μέσα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote: τωρα θα πρεπει να συμφωνισω αλλα τον τελευταιο καιρο εχεις ξεπερασει κ τον Βασιλια εσυ....
ΌΧΙ! Απατάσαι! (κρύβε λόγια, θα μας πάρουν χαμπάρι) :mrgreen:
εκδρομη κανονιζουμε κ γραφουμε 100 σελιδες
τωρα που παμε για ψωνια να μη γραψουμε 200?????
οι γκομενες στα μαγαζια
κ εμεις στο to4x4!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by Drimon »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote: αναλογικα με το μεγεθος JM κ πολυ του ειναι!!!
Να.............!
Μίλησε και ο πλοιοκτήτης Νο2!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by antonisxj »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:τα χρωματα ειναι μαυρο - λευκο - κοκκινο - μπλε!!
η τιμη ειναι 10Ε κ με το σηματακι μπροστα για το πολο νομιζω ειναι αρκετα φθηνο για να το λυπηθεις εσυ!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
κ 20ε το αδιαβροχο!! ;)
αλλα εννοηται οτι ειμαι μεσα σε οτι θελετε!!!!!!!!!!!!! ;)
η τιμή είναι σούπερ.
εδώ εγώ πλήρωσα 25 ευρώ για μπλουζάκι με 4 στάμπες, δηλαδή για 2 σελίδες Α4 κολημένες πάνω του. γάματα.

καταρχάς να πούνε και οι άλλοι τη γνώμητους.
καταδεύτερων η μεταξοτυπία αν είναι η στάμπα, τότε είναι χάλια. χίλιες φορές το κεντητό που είναι για μια ζωή.
και με 10 ευρώ, αν σκιστεί δεν πειράζει, κάνει και για πανό στον τοίχο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

όσο για τα ονόματα, πάλι ένσταση. δηλαδή το δικομου θα γράφει Βασιλιάς? δεν μ'αρέσει. θελω να γραφει HIPOPOTAMOUS. :mrgreen:
if it doesn't break, fix it until it does
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”