Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
Post Reply
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by georgexj »

αποφασηστε χρωματα κ ειμαι μεσα κ γω!!οσο για την υποποταμηνα μολις βρεθουμε αντωνη θα στην εχω ετοιμη να την κολλησης στο αυτοκινητο!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by friar »

Χρειάζομαι και εγώ ένα σε μέγεθος 6XL .... :oops:
Ταμειακώς υπεύθυνος ο Nicolas .... :lol:
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
Donald2
Posts: 25
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:07

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by Donald2 »

Θελω και εγω δυοοοοο ΧL .....
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by PanosXJ »

......νομίζω ότι ο καθένας θα φτιάξει τελικά το τι-σέρτ του και το σηματάκι της Λέσχης μας όπως αυτός θέλει....άλλος θα βάλει σπασμένους άξονες, άλλος λάσπες και ροδιές απο Α/Τ λάστιχα, άλλος καγκουρό και ηλιοβασιλέματα, ο Πρόεδρος έναν άγριο και αιμοβόρο ιπποπόταμο, άλλος διάφορα άλλα ζωάκια, άλλος θα βουτήξει το τι-σέρτ του σε βαλβολίνες 80-110 και αντιτριβικό Mopar και όταν στεγνώσει θα το φορέσει κ.ο.κ..... :lol:
...πάντως όταν καταλήξετε οριστικά, κρατήστε και για μένα 1-2 μπλουζάκια μεγέθους ΧΧΧΧΧΧΧΧΧL..... :)
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by St. Tselios »

Αν διαβασει κανενας τις γνωμες που εχετε γραψει,περι σταμπας απο τα μπλουζακια...ενα συμπερασμα βγαζει:

ΧΑΟΣ
Image
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by kostas654 »

τα μπλουζακια δεν στελνονται ταχυδρομικως αλλα παραδιδονται αυτοπροσωπος σε συναντησεις.....αρα οσοι δεν εχουν κανει ακομα την εμφανιση τους να αρχισουν να εμφανιζονται σιγα σιγα αν θελουν μπλουζακι....
Κώστας Γκιαούρης
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by lker »

kostas654 wrote:τα μπλουζακια δεν στελνονται ταχυδρομικως αλλα παραδιδονται αυτοπροσωπος σε συναντησεις.....αρα οσοι δεν εχουν κανει ακομα την εμφανιση τους να αρχισουν να εμφανιζονται σιγα σιγα αν θελουν μπλουζακι....
Συμφωνω και επαυξανω ;)

Υ.Γ.: Εχω σκεφθει ηδη τι θα γραφει το ενα απο τα 3 που θελω, αλλα πρωτα θελω εγκριση απο το Βασιλια :lol: :lol: :lol:
Last edited by lker on Tue Sep 28, 2010 10:03, edited 1 time in total.
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by aggas »

lker wrote:
kostas654 wrote:τα μπλουζακια δεν στελνονται ταχυδρομικως αλλα παραδιδονται αυτοπροσωπος σε συναντησεις.....αρα οσοι δεν εχουν κανει ακομα την εμφανιση τους να αρχισουν να εμφανιζονται σιγα σιγα αν θελουν μπλουζακι....
Συμφωνω και επαυξανω ;)
Μία από τα ίδια..........όποιος θέλει μπλουζάκι, σωβρακάκι, ζαρτιέρα, αδριάβροχο και τα συναφή εμφανίζεται σε συνάντηση και δεν τα παραλαμβάνει απλώς!!!!! Πρέπει να αποδείξει επί του τερέν ότι είναι άξιος να τα φοράει........ ;) ;) ;) ;) :lol: :lol: :lol:
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by PanosXJ »

....συμφωνώ με την παρατήρηση του αγγάς!!!!!!
Η Λέσχη δεν είναι περιηγητικός σύλλογος ούτε λέσχη για τσάϊ.....στο τερραίν θα αποδείξει το κάθε μέλος άν μπορεί να φορέσει ή όχι τα διάφορα αξεσσουάρ της Λέσχης μας.....και μόνον εκεί!!!! (...και να έχει βρέξει για καμμιά δεκαριά μέρες πριν....) :)
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Παραγγελία για καγκουρομπλουζάκια!!!

Post by aggas »

PanosXJ wrote:....συμφωνώ με την παρατήρηση του αγγάς!!!!!!
Η Λέσχη δεν είναι περιηγητικός σύλλογος ούτε λέσχη για τσάϊ.....στο τερραίν θα αποδείξει το κάθε μέλος άν μπορεί να φορέσει ή όχι τα διάφορα αξεσσουάρ της Λέσχης μας.....και μόνον εκεί!!!! (...και να έχει βρέξει για καμμιά δεκαριά μέρες πριν....) :)
Το αυτό ισχύει και για σένα Πανούλη ;) ;) ;) ;) ;)
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”