Καγκουρο-Project... περιπτερο

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Καγκουρο-Project... περιπτερο

Post by YJ ''The Doctor'' »

St. Tselios wrote:Καλα ρε Doctor???
Προσπαθεις να συμβουλευτεις απο τους Καγκουρες τι χρωμα κλπ. θα βαλεις στο αυτοκινητο?
Αν τους αφηνες ολους αυτους να σου βαψουν το αυτοκινητο θα εβγαινε στο τελος κατι απο ουρανιο τοξο

Μα πως αλλιως θα βγει....καγκουροαυτοκινητο εαν δεν εχει και μια ''πινελια'' απο τον καθενα μας? :lol:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Καγκουρο-Project... περιπτερο

Post by aggas »

Nicolas wrote:Καγκουροφιλαράκι για ξαναρώτα για τα γκαφρά, γιατί η Jeep το έχει ρίξει στην έκπτωση μπας και βγάλουν τίποτα,
ενώ τα μεταχειρισμένα κοστίζουν πλέον όσο ένα μεταχειρισμένο Rav4.
Για ξανακοίτα...
Ρε καγκούρι....μην με κολάζεις τώρα λέμε
και είμαι και άνεργος άνθρωπος :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Καγκουρο-Project... περιπτερο

Post by Nicolas »

Sorry ρε φιλαράκι, δίκιο έχεις.

Μην στεναχωριέσαι όμως, ένα νεφρό είναι.
Και εγώ άλλο ένα νεφρό χρειάζομαι αλλά δεν δύναμαι γιατί το έδωσα το ένα :mrgreen:

Έλα πάρε πάρε, είναι ευκαιρία :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Καγκουρο-Project... περιπτερο

Post by aggas »

Nicolas wrote:Sorry ρε φιλαράκι, δίκιο έχεις.

Μην στεναχωριέσαι όμως, ένα νεφρό είναι.
Και εγώ άλλο ένα νεφρό χρειάζομαι αλλά δεν δύναμαι γιατί το έδωσα το ένα :mrgreen:

Έλα πάρε πάρε, είναι ευκαιρία :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουρο-Project... περιπτερο

Post by Drimon »

Ρε καγκουρορημάδια πρώτη μέρα και γράψατε τέσσερις σελίδες;! :shock: :o
Μου βγήκαν τα ματάκια να διαβάζω! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Και ξεκινώ!!!
Nicolas wrote: (Επιπλέον, θα το πω για να προλάβω τον drimon - Βάφτο μπλέ!)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
aggas wrote:Εγώ θα έπαιζα σε ice blue με λίγο λευκό επίσης του πάγου σε επιλεγμένα σημεία που θα τόνιζαν κάποιες ιδιαιτερότητες χωρίς να αποσπούν το μάτι από το κυρίως χρώμα και καλύπτοντας διακριτικά κάποιες -ας μου επιτραπεί η έκφραση - ατέλεις που μπορεί να προκύψουν.
Όπως έγραψε κι ο Νικόλας παραπάνω, η καλλίτερη λύση γιατρέ μου είναι το μπλε! :mrgreen: :mrgreen:
Ο κυρ-Άγγελος έγραψε το ίδιο αλλά κάπως πιο "κόσμια" για να μην σου το πει κι αυτός στα ίσια.
ΒΑΨ' ΤΟ ΜΠΛΕ!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αλλά, ρε φίλε γιατρέ, αυτό το "λευκό του πάγου" κάπως με συγκίνησε!!! :)
Μου έδωσε μία ιδέα!!! :idea: 8-) :idea:
Αυτό το "λευκό", που λες, μπορεί να αποβεί θαυματουργό! :D
Μπορεί να κάνει το θαύμα του τις ζεστές Αυγουστιάτικες ημέρες στην πολύβουη πόλη!! :D :D
Θα κοιτάς αυτό το "λευκό του πάγου" και θα ξεχνάς ότι το περίπτερο ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ!!! :D :D :D
Θα το κοιτάς βρε παιδί μου και θα δροσίζεσαι!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Γεια σου ρε κυρ-Άγγελε με τις ιδέες σου!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Καγκουρο-Project... περιπτερο

Post by YJ ''The Doctor'' »

Drimonako, δεν φτιαχνω Jimnaki, οποτε δεν με νοιαζουν οι βολτες τις ζεστες Αυγουστιατικες μερες στη πολυβουη πολη. :lol: Χεστηκα για το κλιματισμο - να τον χαιρεσαι μιας και τι αλλο να χαρεις απο Jimny :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ευχαριστω για το Μπλε οσοι το προτεινατε - ακυρωνεται.
Μα εισαστε με τα καλα σας????
Ειναι το μπλε καγκουροχρωμα????????

Χαθηκε να προτεινετε ενα λαχανι, ενα φουξια, ενα σομον, ενα πορτοκαλοκοκκινο....ενα κουραδι για να ταιριαζει και με το δασος????

Μα τι σκατοκαγκουροιδεες εχετε???

Καγκουροβασηλια χεεεεεεεεεελλλππππ. Ασημι? Νικελ? Κροκι? Καρπουζι?? Τι λες εσυ?? :mrgreen:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουρο-Project... περιπτερο

Post by Drimon »

Μουσταρδί με λουκάνικα αερογραφία, για να μοιάζει με hot dog!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (Τέτοιες μαλακίες γράφω και μου άνοιξε η όρεξη. Σαν να πεινάω ρε γαμώτο :roll: )
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Καγκουρο-Project... περιπτερο

Post by aggas »

YJ ''The Doctor'' wrote:....ενα κουραδι για να ταιριαζει και με το δασος????
Aφού λοιπόν το θές έτσι, άκου τι θα κάνεις!! Μόλις έρθει η ώρα του βαψίματος θα το περάσεις ένα αστάρι ασημί και μετά θα μας φωνάξεις να στο χέσουμε!!!!!! Φυσικά πρίν θα έχουμε καταναλώσει κάμποσες τροφές που θα προκαλέσουν έντονα εντερικά έτσι ώστε να έχουμε σίγουρο αποτέλεσμα και με μεγάλη πιθανότητα σε διάφορες αποχρώσεις :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Καγκουρο-Project... περιπτερο

Post by Drimon »

aggas wrote:Μόλις έρθει η ώρα του βαψίματος θα το περάσεις ένα αστάρι ασημί και μετά θα μας φωνάξεις να στο χέσουμε!!!!!!
Τέτοιες μ@λ@κίες γράφεις κι εσύ και όχι μόνο μου ανοίγει η όρεξη περισσότερο αλλά μου μπαίνουν και διάφορες ιδέες στο μυαλό! :roll: :shock: :o :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:













(γιατί έχω άσχημα γούστα εγώ αγόρι μου! :lol: :lol: )
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Καγκουρο-Project... περιπτερο

Post by antonisxj »

YJ ''The Doctor'' wrote:Drimonako, δεν φτιαχνω Jimnaki, οποτε δεν με νοιαζουν οι βολτες τις ζεστες Αυγουστιατικες μερες στη πολυβουη πολη. :lol: Χεστηκα για το κλιματισμο - να τον χαιρεσαι μιας και τι αλλο να χαρεις απο Jimny :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ευχαριστω για το Μπλε οσοι το προτεινατε - ακυρωνεται.
Μα εισαστε με τα καλα σας????
Ειναι το μπλε καγκουροχρωμα????????

Χαθηκε να προτεινετε ενα λαχανι, ενα φουξια, ενα σομον, ενα πορτοκαλοκοκκινο....ενα κουραδι για να ταιριαζει και με το δασος????

Μα τι σκατοκαγκουροιδεες εχετε???

Καγκουροβασηλια χεεεεεεεεεελλλππππ. Ασημι? Νικελ? Κροκι? Καρπουζι?? Τι λες εσυ?? :mrgreen:
να το βάψεις λευκό, να κολήσεις πάνω και μια σκατούλα. να γίνει σα χέστρα. ωραιότατα.
ή ακόμα καλύτερα... να το βάψεις χτυπητό φούξια και να βάλεις πάνω μια φωτογραφία του Αρτέμη Μάτσα.
ΠΡΟΔΟΤΗ
if it doesn't break, fix it until it does
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”