Δ' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ - VOLUME II

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: Δ' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ - VOLUME II

Post by PanosXJ »

:lol: :lol: :lol: (.....γιατί με ψιλοτρόμαξε ο Νίκολας!!!)
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: Δ' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ - VOLUME II

Post by johny4x4 »

PanosXJ wrote:...έχω αρχίσει να πιστεύω Κώστας ότι δεν σου κάθεται καλά η θεματολογία μου και με κυνηγάς συνέχεια.....εφόσον σου έχω πεί ότι άν θέλεις μη τα διαβάζεις τα θέματά μου....αντιθέτως εσυ τα διαβάζεις και ύστερα με ωραίο και φυσικά δημοκρατικό τρόπο μου βάζεις χέρι να'ούμε.....
Και εγώ αυτό πιστευω πανο και είμαι μαζι σου αυτή την φορά!
Ο άνθρωπος είναι φως φανάρι πως είναι προκατειλλημένος μαζί σου!!!
Την επόμενη φορά που θα σου την πει σε κάτι προτείνω να τον γιουχάρουμε όλοι!!!!
:lol: :lol:
Image
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: Δ' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ - VOLUME II

Post by St. Tselios »

Επ....τι ειναι αυτα?
Ο Κωστακης ειναι το καλυτερο παιδι της Καγκουροπαρεας και δεν θελω τετοια... :twisted:
Image
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Δ' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ - VOLUME II

Post by antonisxj »

λοιπόν κωστάκι, θα σου πω ότι είπα και στο γιαννάκι.
λίγα με τον κυρ-Πάνο γιατί θα έχετε να κάνετε μαζίμου. μπορεί να απέκτησα πρόβλημα με τη μέση μου αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορώ να σας τσακίσω και τους δύο. θα βάλω το Δον Μιχαλόπουλο να σας πατήσει και μετά θα έρθω να φάω και το φαγητόσας.
εσύ πάλι κυρ-Πάνο... τι πράμα είσαι? σε θίξανε στο volume I και άνοιξες το volume II? αμάν μωρέ κουμπάρο, εγώ τι να πώ? θα έπρεπε κάθε φορά που γράφω στους κάγκουρες να ανοίγω καινούριο θέμα.
λοιπόν για να λήξει το θέμα. γράφουμε στο volume I και μόνο εκεί. Ο Νικόλας πάλι καλείται να βγάλει τα κάστανα απο τη φωτιά και το προφυλακτικό απο το πουλί του κουλού. καλόπιοτη Νικόλα.

Α! και όσο για την υγεία μου, τελικά είναι κοίλη δίσκου, θα μείνω 2-3 βδομάδες στο κρεβάτι και μετά θέλει προσοχή. ξεκινάμε αμα γουστάρετε να κανονίζουμε την συνάντηση και θα είμαι εκεί. λίγο πιό ήρεμος όμως στην οδήγηση γιατί άν σπάσω πάλι κάτι (που θα σπάσω δηλαδή) άντε να κάθομαι να αλλάζω ημιαξόνια με ταλαιπωρημένη μέση.
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Δ' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ - VOLUME II

Post by Nicolas »

antonisxj wrote: Α! και όσο για την υγεία μου, τελικά είναι κοίλη δίσκου, θα μείνω 2-3 βδομάδες στο κρεβάτι και μετά θέλει προσοχή. ξεκινάμε αμα γουστάρετε να κανονίζουμε την συνάντηση και θα είμαι εκεί. λίγο πιό ήρεμος όμως στην οδήγηση γιατί άν σπάσω πάλι κάτι (που θα σπάσω δηλαδή) άντε να κάθομαι να αλλάζω ημιαξόνια με ταλαιπωρημένη μέση.
Έλα εσύ και θα βοηθήσουμε όλοι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: Δ' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ - VOLUME II

Post by toro »

[quote="antonisxj"

Α! και όσο για την υγεία μου, τελικά είναι κοίλη δίσκου, θα μείνω 2-3 βδομάδες στο κρεβάτι και μετά θέλει προσοχή. ξεκινάμε αμα γουστάρετε να κανονίζουμε την συνάντηση και θα είμαι εκεί. λίγο πιό ήρεμος όμως στην οδήγηση γιατί άν σπάσω πάλι κάτι (που θα σπάσω δηλαδή) άντε να κάθομαι να αλλάζω ημιαξόνια με ταλαιπωρημένη μέση.[/quote]
Μαγκες..(καγκουρες)....ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!! Λοιπον antonis!!!!! Eπειδη, σαν........μεγαλυτερος, εχω παρει.....ΝΤΟΚΤΟΡΑ σε αυτο το....θεμα, (εφτασα στη πορτα του χειρουργειου, και.....τους την εκανα,) θα σου πω μια...συμβουλη!!!!!! Μακρια απο ενεσεις και μασαζ!!!!!! Κανα voltaren, και ξεκουραση!!!! Και θα γινεις....περδικι!!!! Αλλωστε οι........... :lol: :lol: :lol: ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ, δεν μασανε απο μια κοιλη!!!! (Απο τρεις και πανω!!!!) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Περαστικα....ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ!!!!!!!Να εισαι TURBO,(απο μεση) στη τεταρτη!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Δ' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ - VOLUME II

Post by antonisxj »

να'σαι καλά κυρ-Μανώλη :lol:
ευχαριστώ και το ξέρω το παραμύθι με το χειρουργείο. δεν έχω σκοπό να μπώ σε επέμβαση. θα το περάσω με χάπια, ασκήσεις και φυσικοθεραπείες. απο εκεί και πέρα με προσοχή και γυμναστική όλα θα έρθουν στον ίσιο δρόμο. στην Δ' θα έρθω με περισσότερο μυαλό και περισσότερο φιλοσοφημένος :mrgreen:
όλα καλά λοιπόν θα πάνε και ετοιμαζόμαστε για την Δ'. πήγαινε εδώ viewtopic.php?f=37&t=2321&p=30447#p30447
να προτείνεις τοποθεσία και ημερομηνία. αυτή τη φορά δεν θα την γλυτώσεις. θα έρθεις θές δεν θές. έχουμε αφήσει και μια κουβέντα στη μέση οι δυόμας :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: Δ' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ - VOLUME II

Post by PanosXJ »

...χαίρομαι Πρόεδρε που δεν είναι κάτι σοβαρό....πρόσεχε όσο μπορείς , κάνε λίγο υπομονή και κουράγιο, να είσαι προσεκτικός και θα πάνε όλα καλά!!!
Άντε σιδερένιος και πάλι!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

...επίσης σε ευχαριστώ για την υποστήριξη και την προστασία απο τους άγριους και αιμοδιψείς κάγκουρες.... :roll:
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: Δ' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ - VOLUME II

Post by St. Tselios »

PanosXJ wrote:Άντε σιδερένιος και πάλι!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Αυτο το ''Σιδερενιος" σ'αυτον τον ανθρωπο γιατι δεν μου καθεται καλα...???
Image
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: Δ' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ - VOLUME II

Post by PanosXJ »

...άντε θα πώ ανοξείδωτος ατσάλης!!!!!
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”