...μια αξιόλογη e-διεύθυνση;!;

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

...μια αξιόλογη e-διεύθυνση;!;

Post by PanosXJ »

... http://www.C-Rok.com (XJs only)!!! ;)
Last edited by PanosXJ on Mon Aug 23, 2010 13:37, edited 1 time in total.
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: ...μια αξιόλογη e-διεύθυνση!

Post by kostas654 »

Ρε πανο ελεος,σταματα πια να ανοιγεις θεματα...αν θες να γραψεις κατι αντε σε ενα απο τα θεματα πουηδη υπαρχει και βαλτο εκει οπως ολοι οι υπολοιποι ,εχουμε χασει την μπαλα εδω μεσα!
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: ...μια αξιόλογη e-διεύθυνση!

Post by PanosXJ »

....γιατι έχεις χάσει τη μπάλα Κώστα; ....κάθε θέμα έχει τον τίτλο του και τον χώρο του....δεν μπερδεύεται με τα άλλα....άν σε ενδοιαφέρει το θέμα μπαίνεις, άν όχι το προσπερνάς....και επι τη ευκαιρία θα πρέπει να σας θυμίσω ότι είμαι επίτιμος Πρόεδρος-Αντιπρόεδρος και λίγος σεβασμός στο πρόσωπό μου δεν θα έβλαπτε! :twisted: ...(για να μη μιλήσω για την ηλικία μου....)
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: ...μια αξιόλογη e-διεύθυνση!

Post by St. Tselios »

Image
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: ...μια αξιόλογη e-διεύθυνση!

Post by johny4x4 »

Πάνο όλοι σε σεβόμαστε αναμφίβολα.....μιας και είσαι ενα όνομα μια ιστορία και ποτέ δεν θα τολμούσαμε να πουμε κατι κακο για σενα μιας και ο βασιλιας θα μας κόψει τα πόδια αλλα ρε παιδάκι μου μας εχεις πρήξει με τα καινούρια θέματα καθε λίγο και λιγάκι.
Όλοι σου έχουν πει οτι οτι μπορείς να το βάλεις σε ενα υπάρχων θέμα βάλτο και μην ανοίγεις άλλο.
Το θέμα είναι οτι εσυ μάλλον για τον χαβαλέ σου και την πλάκα σου κάθεσαι και τα ανοίγεις για να μας ανεβάσεις την πίεση επειδή στη λέμε (τυχαιο;;;; δεν νομίζω)
Θα μπορούσες κάλλιστα να τα βάλεις εκτος καγκούρων μιας και εδώ κάγκουρες είμαστε οτι είναι να βρούμε λίγο πολύ ξέρουμε το που. Ασε που το site το κόβω για ψιλοπατάτα.
Αντε φέρε προφυλακτήρες απο έξω να δούμε πόσο θα σου στοιχίσουν μαζί και με τα τελωνία.
Τέλος δεν είχε και νόημα το συγκεκριμένο να το βάλεις εδώ μιας και τα cherokee 2-3 είναι και αυτά είναι φτιαγμένα.
Υ.Γ.: το δικό σου δεν το περιλαμβάνω στα 2-3 μιας και δεν το έχουμε δει και ούτε προκειτε ετσι όπως το κόβω :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: ...μια αξιόλογη e-διεύθυνση!

Post by PanosXJ »

:lol: :lol: :lol: ...δυστυχώς ο πληθυσμός των υπερήφανων ινδιάνων φθίνει (βλέπε και το Γιατρό μας....) και οι ρανγκλέρος πολλαπλασιάζονται ανεξέλεγτα!!!!
...όσο για το θέμα των συναντήσεων δεν ξέρεις ποσο πολυ θα ήθελα να είμαι σε όλες τις προηγούμενες....ελπίζω στην φθινοπωρινή να τα καταφέρω!!! :)
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: ...μια αξιόλογη e-διεύθυνση!

Post by St. Tselios »

Bλεπω την επομενη ΚαγκουροΣυναντηση καπως ετσι:


Image
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ...μια αξιόλογη e-διεύθυνση!

Post by georgexj »

περα απο την πλακα το κοκκινο το rubicon ητανε full extra!! ;) ;) ;) ;)
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: ...μια αξιόλογη e-διεύθυνση!

Post by antonisxj »

georgexj wrote:περα απο την πλακα το κοκκινο το rubicon ητανε full extra!! ;) ;) ;) ;)
παντέρμη φτώχια!
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: ...μια αξιόλογη e-διεύθυνση!

Post by PanosXJ »

...δυστυχώς για έναν περίεργο και ανεξήγητο λόγο δεν μπορώ να δώ αυτά που πόσταρε ο φίλτατος Τσέλιος....(εκτός απο το γιουτούμπ βεβαίως που πάγια δεν το βλέπω...) :x
Last edited by PanosXJ on Mon Aug 23, 2010 13:38, edited 1 time in total.
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”