ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ BEACH PARTIES.....

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ BEACH PARTIES.....

Post by PanosXJ »

....είναι καθιερωμένο όλες οι λέσχες και τα διάφορα κλάμπ με πρωτοβουλία των Προέδρων ή των Προεδρείων, να οργανώνουν κάθε καλοκαίρι γιορτές και ξεφαντώματα πάνω στο κύμα (beach parties)!!!

....εφόσον η Δ΄ Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση της Μεγάλης Λέσχης μας είναι μάλλον χλωμό να γίνει, θα μπορούσε να διοργανωθεί κάτι ανάλογο....παραλία, μπάνια, παιγνίδια με την άμμο, ηλιοθεραπεία, σκηνάκια, σούρουπο, ηλιοβασίλεμα, μουσικές, μπύρες και γενικά ξυδοποσία, ψησταριές στα κόκκινα, ρακέτες, ατέλειωτες συζητήσεις και χαβαλέ παντού!!!!
....και άς ονομαστεί "Α΄ Πανελλήνιο Beach Party Λέσχης Κάγκουρων 4Χ4 Καλοκαίρι 2010"....
Last edited by PanosXJ on Fri Aug 06, 2010 09:17, edited 2 times in total.
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: BEACH PARTIES.....

Post by PanosXJ »

....δεν είναι και "politically correct" οι Κάγκουρες να περνούν τα καλοκαίρια με απόλυτη παύση δραστηριότητας....παντού διάφορα ιβέντς και παραλιοξεφαντώματα απο λέσχες και Η τόπ ΛΕΣΧΗ να μην κινείται καθόλου....εντάξει το καλοκαίρι του 2009 δημιουργήθηκε απο τον Αξιολογότατο και Παναξιότατο Πρόεδρό μας αλλά αυτό το καλοκαίρι.....καλοκαίρι του 2010 και σχεδόν τελειώνει....και η "Κάγκουρες4Χ4" περιμένει στωϊκά τις βροχές του φθινοπώρου.....
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ BEACH PARTIES.....

Post by PanosXJ »

....εγώ βέβαια απλά κάνω κάποιες σκέψεις....σκέψεις που ίσως αργότερα και να υλοποιηθούν κάποια στιγμή.....
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ BEACH PARTIES.....

Post by aggas »

Λίγο αργά νομίζω κύριε Πάνο μας. Οι περισσότεροι είτε έχουν φύγει είτε ετοιμάζονται να φύγουν .Αυτό έπρεπε να γίνει πριν ένα μήνα!!!!! ;) ;) ;)
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ BEACH PARTIES.....

Post by antonisxj »

...και ξαναλέω κυρ-Πάνο.
το καλοκαιράκι είναι μια περόδος που όσοι έχουν γυναίκες - παιδιά - σκυλιά - γατιά - πεθερικά, θέλουν ή πρέπει να το περάσουν με αυτούς. δεν είναι εύκολο να πειστεί η γυναίκα κανενός ότι θα ήταν πολύ ωραίο να περάσουμε ένα τριήμερο απο τις διακοπές μας παρέα με άλλους 30 κάγκουρες. δεν είναι εύκολο κυρ-Πάνο, η φήμη μας προηγείται.

Ρώτα συζήγους να σου πούν....

συζήτηση της συζύγου προς τον σύζυγο:

"αγάπημου, που θα πάμε φέτος διακοπές?"
"να πάμε βρε γυναίκα στα Χανιά? τι λές? ωραία δεν θα είναι?"
"ΑΧΧΧΧΧ στα Χανιά!!!!! υπέροχα!!! παραλίες, μπαράκια, ταβερνάκια, ωραία μέρη... σούπερ!!! τέλεια θα είναι. άχ πώς με σκέφτεσαι!!!!"
"είδες βρε γυναίκα? βασίλισα σ'έχω" "να σου πώ και κάτι άλλο, λέμε με τα παιδιά να κάνουμε μια μάζωξη και στα Χανιά τις μέρες που θα είμαστε και εμείς εκεί"
"ΟΡΙΣΤΕ? ποιά παιδιά...??? (κάτι μου βρωμάει εδώ)"
"τα παιδιά βρέ με τα τζιπάκια"
"ποιά παιδιά και ποιά τζιπάκια?" "ΟΙ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ?" "αυτοί δεν είναι παιδιά... αυτοί είναι πρόβλημα στην κοινωνία" "δες που σε έχουν μπλέξει, κάθε τόσο μ'αυτούς ασχολείσαι" "εμένα δεν με σκέφτεσαι καθόλου?" "γιαυτό θές να πάμε στα Χανιά ε?!!! είχες κανονίσει μήπως και το πρόγραμμα??" "έχεις την εντύπωση ότι έχω την όρεξή σου να συναναστραφώ με όλους αυτούς που δεν γνωρίζω?" "προσπαθείς να μου χαλάσεις και φέτος τις διακοπές μου?" "ε! λοιπόν το κατάφερες... με ξενέρωσες... να πάς μόνος σου διακοπές... εγώ θα πάω στη Μάναμου" "άκουσ'εκεί... κάγκουρες... τι διακοπές θα κάνω φέτος? ΚΑΓΚΟΥΡΟΔΙΑΚΟΠΕΣ?" "Θέμου βοήθα με τον άχρηστο που έχω μπλέξει"
...
...
...
"μα βρε αγάπη μου μια κουβέντα είπα... εντάξει δεν θα πάμε Χανιά... θα πάμε όπου θές εσύ. δεν θα πάμε με τους κάγκουρες"
"ναι... ναι... καλά... τώρα μου τα γυρίζεις" "τέλος πάντων... θα δούμε... α! και πού'σαι... σήμερα το βράδυ θα έχω πονοκέφαλο και να κοιμηθείς στον καναπέ"

τι να λέμε τώρα κυρ-Πάνο...
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ BEACH PARTIES.....

Post by Nicolas »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Τελικά όλες ίδιες είναι!!!!
Λες και το ακούω από τώρα :!:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ BEACH PARTIES.....

Post by St. Tselios »

O Βασιλιας και η συζυγος


Ειχε κανονιστει ΚαγκουροΣυναντηση και ολα ηταν ετοιμα να μαζευτουν οι Καγκουρες για να βρεθουν.
Ξαφνικα χτυπαει το τηλεφωνο του Doctor:

Βασιλιας: Ελα Γιατρε...ο Βασιλιας ειμαι.
Doc: Ελα ρε ΑρχιΚαγκουρα...εισαι ετοιμος να ξεκινησεις για την Συναντηση?
Βασιλιας: Ασε...εχω προβλημα.Η γυναικα δεν με αφηνει και θα δεν θα ερθω μαζι σας.
Doc: Κριμα ρε. :( ...θα τα πουμε απο το τηλεφωνο...
Βασιλιας: Καλα να περασετε.



Φτανει ο Doctor με τους αλλους στο ξενοδοχειο που ηταν η Συναντηση και βρησκουν το Βασιλια εκει.

Doc:Τι εγινε ρε Αντωνη?Ηρθες?Εσυ δεν ειπες πως δεν μπορεις να ερθεις?
Βασιλιας:Να σας πως τι εγινε:
Εκει που ημουν χθες βραδακι στο σπιτι αραχτος στον καναπε...ακουω την φωνη την γυναικας να λεει:
- Ελα Αντωνη...σε περιμενω στο κρεβατι μας.
Παω στο υπνοδωματιο και την βλεπω ξαπλωμενη με ενα σεξυ μπε'ι'μπι - ντολ να μου λεει:
- Ελα παρε τις χειροπεδες και δεσε με...
Την δενω με τις χειροποδαρα οπως μου ζητησε και μετα μου λεει:
- Τωρα μπορεις να κανεις οτι τραβαει η ψυχη.

Ε,και τελικα...ηρθα................................... :mrgreen:
Image
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ BEACH PARTIES.....

Post by antonisxj »

St. Tselios wrote:O Βασιλιας και η συζυγος


Ειχε κανονιστει ΚαγκουροΣυναντηση και ολα ηταν ετοιμα να μαζευτουν οι Καγκουρες για να βρεθουν.
Ξαφνικα χτυπαει το τηλεφωνο του Doctor:

Βασιλιας: Ελα Γιατρε...ο Βασιλιας ειμαι.
Doc: Ελα ρε ΑρχιΚαγκουρα...εισαι ετοιμος να ξεκινησεις για την Συναντηση?
Βασιλιας: Ασε...εχω προβλημα.Η γυναικα δεν με αφηνει και θα δεν θα ερθω μαζι σας.
Doc: Κριμα ρε. :( ...θα τα πουμε απο το τηλεφωνο...
Βασιλιας: Καλα να περασετε.



Φτανει ο Doctor με τους αλλους στο ξενοδοχειο που ηταν η Συναντηση και βρησκουν το Βασιλια εκει.

Doc:Τι εγινε ρε Αντωνη?Ηρθες?Εσυ δεν ειπες πως δεν μπορεις να ερθεις?
Βασιλιας:Να σας πως τι εγινε:
Εκει που ημουν χθες βραδακι στο σπιτι αραχτος στον καναπε...ακουω την φωνη την γυναικας να λεει:
- Ελα Αντωνη...σε περιμενω στο κρεβατι μας.
Παω στο υπνοδωματιο και την βλεπω ξαπλωμενη με ενα σεξυ μπε'ι'μπι - ντολ να μου λεει:
- Ελα παρε τις χειροπεδες και δεσε με...
Την δενω με τις χειροποδαρα οπως μου ζητησε και μετα μου λεει:
- Τωρα μπορεις να κανεις οτι τραβαει η ψυχη.

Ε,και τελικα...ηρθα................................... :mrgreen:
ε! δεν παλεύεσαι.
τι διάολο ρε πούστη? έχεις σχέση με πρώην μου?
με έχεις γενήσει? τι διάολο?
αν σου πώ τι είχα κάνει στο παρελθόν?
ήθελα να δώ μπάλα και μου τριβώταν...
την έδεσα στα τέσσερα και είδα και μπάλα ταυτόχρονα.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

πάει και τελείωσε... εσύ με ξέρεις απο παλιά και εγώ δεν το θυμάμαι...
κάποιος σου δίνει πληροφορίες και τα γράφεις, δεν μπορεί ρε φίλε να τα γράφεις τυχαία... άντε χέσεμε τώρα.
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ BEACH PARTIES.....

Post by Drimon »

St. Tselios wrote:O Βασιλιας και η συζυγος



Ε,και τελικα...ηρθα................................... :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ BEACH PARTIES.....

Post by Drimon »

PanosXJ wrote:....εγώ βέβαια απλά κάνω κάποιες σκέψεις.....
Εσύ κυρ- Πάνο...............κοιμάσαι κι ονειρεύεσαι!
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”