flying samurai

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: flying samurai

Post by kostas654 »

Drimon wrote:Κι όμως, αν παρατηρήσεις μετά την προσγείωση, το σαμούρι συνέχισε να κινήται. Δεν έμεινε στον τόπο! :lol: :lol: :lol: :lol:
μην μπερδευεσαι drimon απλη ωθηση ηταν απο την φορα...τιποτα παραπερα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: flying samurai

Post by antonisxj »

φίλε drimon και εγώ μετά απο κάτι τέτοιες καγκουριές πήρα το εν λόγω έπαθλο και το transfer στη μασχάλη. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: flying samurai

Post by georgexj »

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΘΡΩΣΕΙΣ ΣΟΥ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: flying samurai

Post by antonisxj »

georgexj wrote:ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΘΡΩΣΕΙΣ ΣΟΥ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
σουστόφιλο power!!!!!!
μετά τη σούζα, έφτασε το στομάχι λίγο πιό πάνω απο το κρανίο, ο κώλος μου πόναγε για καμιά βδομάδα και ο συνοδηγός (θείος μου σαραντάρης με χρόνια στα ντρίφτ και στις επιδήξεις) φώναζε "μα τόσο κάγκουρας είσαι πιά μωρέ ανήψιο?"
μετά λοιπόν φίλε μου κατεβήκαμε απο τ'αμάξι και το τράνσφερ είχε στρίψει ανάποδα. τα συνεμπλόκ στα σουστόφιλα είχαν ένα πόντο κενό, η βάση του κινητήρα είχε γίνει σώβρακο και η εξάτμιση είχε γίνει αγωνιστική (δυό κομμάτια) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: flying samurai

Post by Drimon »

georgexj wrote: ρε παπαρα αμα το κανεις αυτο στο δικο σου μετα δεν θα εχεις πανω ουτε βιδα!!!!θα τα μαζευεις ολα.κ αμα εισαι τοσο σιγουρος για τους ιαπωνες κανε μια δοκιμη κ γω θα σε τραβαω βιντεακι!!!
Επιδή σήμερα πέρασα από τα jumbo, Πέμπτη απόγευμα είμαι Ναύπλιο να σου δείξω πως γίνεται! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: flying samurai

Post by georgexj »

Drimon wrote:
georgexj wrote: ρε παπαρα αμα το κανεις αυτο στο δικο σου μετα δεν θα εχεις πανω ουτε βιδα!!!!θα τα μαζευεις ολα.κ αμα εισαι τοσο σιγουρος για τους ιαπωνες κανε μια δοκιμη κ γω θα σε τραβαω βιντεακι!!!
Επιδή σήμερα πέρασα από τα jumbo, Πέμπτη απόγευμα είμαι Ναύπλιο να σου δείξω πως γίνεται! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

σε περιμενω γιατι παρασκευη πρωι μπαινουμε ολοι στο πλοιο της ιδονης κ φευγουμε!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: flying samurai

Post by aggas »

antonisxj wrote:
georgexj wrote:ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΘΡΩΣΕΙΣ ΣΟΥ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
σουστόφιλο power!!!!!!
μετά τη σούζα, έφτασε το στομάχι λίγο πιό πάνω απο το κρανίο, ο κώλος μου πόναγε για καμιά βδομάδα και ο συνοδηγός (θείος μου σαραντάρης με χρόνια στα ντρίφτ και στις επιδήξεις) φώναζε "μα τόσο κάγκουρας είσαι πιά μωρέ ανήψιο?"
μετά λοιπόν φίλε μου κατεβήκαμε απο τ'αμάξι και το τράνσφερ είχε στρίψει ανάποδα. τα συνεμπλόκ στα σουστόφιλα είχαν ένα πόντο κενό, η βάση του κινητήρα είχε γίνει σώβρακο και η εξάτμιση είχε γίνει αγωνιστική (δυό κομμάτια) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Έλα να σου πώ.........αυτά μόνο σε σένα τον γνωστό και μη εξαιρετέο σιδεροφάγο γίνονται οπότε η γνώμη σου και η άποψή σου για τα Γιαπωνέζικα δεν μετράει...........

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: flying samurai

Post by johny4x4 »

Drimon wrote:
georgexj wrote: ρε παπαρα αμα το κανεις αυτο στο δικο σου μετα δεν θα εχεις πανω ουτε βιδα!!!!θα τα μαζευεις ολα.κ αμα εισαι τοσο σιγουρος για τους ιαπωνες κανε μια δοκιμη κ γω θα σε τραβαω βιντεακι!!!
Επιδή σήμερα πέρασα από τα jumbo, Πέμπτη απόγευμα είμαι Ναύπλιο να σου δείξω πως γίνεται! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol:
Prosexe min klaseis kana arx.... Drimonako!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: travikste video na do kai ego kai na gelaso
Image
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: flying samurai

Post by Drimon »

johny4x4 wrote: Prosexe min klaseis kana arx.... Drimonako!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: travikste video na do kai ego kai na gelaso
Εσύ άντε να πιεις κανά τοματόζουμο, fitness boy, κι άσε με εμένα. Ξέρω τι θα κάνω! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”