Δ΄ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ (VOLUME I)

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Δ΄ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ (VOLUM

Post by georgexj »

St. Tselios wrote:Κυρ-Πανο...δυο κουβεντες θα σου πω...γιατι και το δουλεμα εχει και τα ορια του:





:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Δ΄ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ (VOLUM

Post by georgexj »

antonisxj wrote:
YJ ''The Doctor'' wrote:Γιατι βαρας?
Δηλωσα πουθενα οτι θα ερθω και τωρα το αλλαζω?
Θα ηθελα πολυ αλλα αυτη τη φορα δεν με βολευει....

Να'μαστε καλα για την επομενη - οποτε γινει.
μα καλά. είχες κανονίσει και δεν έλεγες τίποτα?
αποκλείεται. δεν σε πιστεύω. μαλακίες λές. θα σε πάρω αργότερα να στα ψάλω και θα τη βρούμε την άκρη. εδώ ρε παπάρα έρχομαι εγώ με τη μάση μου χάλια. μόνο και μόνο για να βρεθούμε. για να καταλάβεις, μέχρι στιγμής σκέυτομαι να έρθω με το τερράνο με τα σφάλτινα γιατί η μέση μου με ενοχλεί ακόμα. έχω σκοπό να έρθω με ασφάλτινα ρε λέλο, με ασφάλτινα!!!!! και εσύ μου τσαμπουνάς μαλακίες? τι λες τώρα? αν δεν έρθεις... να ξέρεις... θα στη στήσω όξω απο το σπίτισου και θα σου παίζω τσι κόρνες κάθε μέρα μέχρι να μετανοιώσεις το λάθος σου.
δεν σε πιστεύω ρε! μαλακίες λές! θα έρθεις ακόμα και δεμένος και φιμωμένος. τέλος.

Τσουμάνη, τον Πάνο σαφώς και δεν περίμμενα να τον δώ. απλά συμμετείχα στο σίγουράκι του 1,01.
έχω την εντύπωση ότι ακόμα και αν κάνουμε καφγκουροσυνάντηση έξω απο το σπίτι του Πάνου, πάλι δεν θα τον γνωρίσουμε.
Πάνο... με φιλικούς και αγωνιστικούς χαιρετισμούς... μην μασάς... μην αποκαλυφθείς ποτέ... συνέχισε έτσι. αυτό το πέπλο μυστηρίου που σε καλύπτει, είναι το καλύτερο ναρκωτικό μας.
εγώ καταλαβαίνω ότι τις μέρες της συνάντησης είναι εκλογές και κάποιοι βρίσκουν την ευκαιρία να πάνε στα χωριά τους για να "ψηφίσουν".
φαντάζομαι ότι αυτός είναι και ο λόγος που ο Πάνος δεν μπορεί να έρθει.








και μόλις έμαθα το λόγο για τον οποίο δεν έρχεται στη συνάντηση... είναι υποψήφιος Δήμαρχος Λάρισας και μας το έκρυβε ο μπαγάσας... άντε ρε DOCTOR... καλή επιτυχία στις εκλογές. και με τη νίκη για μια Λάρισα με περισσότερη λάσπη :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ωραια!!τον κυρ πανο δεν τον περιμενατε!!!το δεχομαι!!!τον drimon τον περιμενετε να ρθει???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Δ΄ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ (VOLUM

Post by georgexj »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:Δ' ΚΑΓΚΟΥΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΗΠΕΙΡΟ 12-13-14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ!!!
(λεπτομέρειες ο Τσουμάνης)6945805299 begin_of_the_skype_highlighting 6945805299 end_of_the_skype_highlighting
ΔΩΜΑΤΙΑ
Α.... ΜΑΡΙΑ 6948367934
Β.....κ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2682052162


1)KING - antonisxj- 1 ατομο με τον υποπόταμο ή χωρίς. αναλόγως υγείας.
2)St. Tselios - 2 ατομα
3)ΔΟΝ(georgexj) - 1 ατομο
4)Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
5)ΣΑΚΗΣ ΑΜΑΛΙΑXJ-2 ATOMA
6)ROCKY XXX-1 ATOMO
7) Drimon- 1 άτομο
8) PanosXJ (1εκπληκτικό XJ και 2 άτομα)
9)kostas654+θα δουμε
10)johny4x4+θα δουμε
11) Nicolas - Manthos 1 ή 2 αυτοκίνητα, μπορεί και κανένα huski καθαρό :mrgreen:
12) lker
13) Ψήστερμαν - 1 και μοναδικός :lol: :lol: :lol: :lol:




Σημειο συναντησης στο βενζιναδικο μου!! ;)
Πρατηριο Υγρων Καυσιμων ΕΚΟ 20ο χλμ Πρεβεζης - Αρτας!! :D :D

Ερχεστε απο την Αρτα(oxi Aktio) στριβετε για Πρεβεζα 4χλμ μετα το χωριο Λουρος με βρισκετε...... 300μ μετα τα JUMBO ακους DRIMONIIIIIIIIIIII

να συμπληρωσουμε ακομα κατι.για οσους αναχωρησουνε απο αθηνα να συναντηθουμε κορινθο κ θα σας παω ακριβως στο μαγαζι του αχιλλεα.δεν υπαρχει λογος ανυσηχιας!!!

Υ.Γ. την κυριακη το μεσημερι αχιλλεα να εχεις ανοιχτο το πλυντηριο με μπολικα ατομα!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: Δ΄ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ (VOLUM

Post by kostas654 »

PanosXJ wrote:....ξέρεις γιατι το λέω αυτό Κωστή; .....έχω δεί πολλά κουφάρια αυτοκινήτων τακαρισμένα ή εγκαταλλειμένα, σκουριασμένα και μαυρισμένα απο τη λήθη και τη λησμονιά δεξιά και αριστερά.....και πάντα ένιωθα ένα αίσθημα πυκνής θλίψης....κάθονταν παρατημένα, περιφρονημένα και μελαγχολικά και μου προξενούσαν μια φρίκη......ενώ το XJ μου έδωσε την εντύπωση ότι είναι ένα άγριο και λυσσασμένο μαντρόσκυλο όλο ζωντάνια και αγριάδα, που θα ξεσκίσει με τις τρομερές μασσέλες και τις διπλές σειρές απο τους αστραφτερούς και κοφτερούς κυνόδοντές του, τις σάρκες καθενός που θα κάνει το θανάσιμο λάθος να το πλησιάσει......στέκεται εκεί περιμένοντας κάποιον να του λύσει το λουρί και να το αφήσει να ξεχυθεί σαν τον γρήγορο άνεμο και να χαθεί στο βάθος του περιφερειακού της Λάρισας με τις μπάντες, αφήνοντας ένα πυκνό σύννεφο καπνού και χαλικιών πίσω του και μια πρωτόγνωρη αίσθηση παγερής ανατριχίλας....έτσι χωρίς κινητήρα, χωρίς άξονες και σαζμάνς.....χωρίς ζαντολάστιχα........
......και νομίζω ότι όλοι το νιώσατε!!!!! ....όλοι νιώσατε αυτό το υπέροχο συναίσθημα βλέποντας το αιμοβόρο XJ του Γιατρού και τις μεγάλες σταγόνες αίματος που έσταζαν απο τα δόντια του.......
(οι Τσεροκάδες το παραδέχονται, οι ρανγκλεράδες το νιώθουν έντονα αλλά οι ενοχές τους, δεν θα τους επιτρέψουν να το ομολογήσουν ποτέ και οι γιαπωνέζοι θα το πνίξουν γρήγορα-γρήγορα στα βάθη της ψυχής και του μυαλού τους και θα το σκεπάσουν με βαριές πέτρες και μεγάλους και ασήκωτους βράχους.....) :lol: :lol: :lol: :lol:

γιατρε βαση του Πανου το αμαξι σου παει ακομα παντου....αρκει να το λυσεις.... και ας ειναι ετσι

Image
Image

και μαλιστα αν ο κυρ πανος παρει ακομα μια δοση απο αυτο που πηρε οταν εγραψε το παραπανω ποιημα, τοτε δεν υπαρχει περιπτωση ουτε μια στο εκατομμυριο να μην μας ξεφτυλισεις ολους με το τρομερο και ανυπερβλητο XJ σου :mrgreen:


Εσενα Πανο τι να σου πω....δικαιολογημενα σε κραζουν αλλα δινεις δικαιωματα και καλο ειναι να κρατας τον λογο σου οταν τον δινεις....εγω στην θεση σου δεν θα ξαναεγραφα εδω μεσα...ειναι κριμα να μας κοροιδευεις ετσι και ας κανεις οτι λεει ο γιατρος....μπορεις απλα να πεις οτι επειδη βλεπω οτι η συγκεκριμενη ενοτητα των καγκουρων ειναι πολυ ενεργη με πολλα ποσταρισματα καθημερινα και μου αρεσει να μπαινω και να γραφω και εγω την μαλακια μου οπως οι υπολοιποι και μεχρι εκει,ουτε συναντησεις ουτε τιποτα
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Δ΄ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ (VOLUM

Post by Nicolas »

Ρε παλιοκαγκουροπιπίδια, για να πάρω άδεια αυτές τις μέρες έχω στήσει κώλο στο γραφείο, έχω φάει 3 Σαββατοκύριακα στην δουλειά
και χρωστάω και χάρη στην μπουμπού. :lol: :lol: :lol: :lol:
Άσε που έχω φτιάξει και εκδήλωση στο φατσοβιβλίο και έχω προσκαλέσει όποιον βρήκα.

Κοιτάτε μην αλλάξει η ημερομηνία γιατί εκτίθεμαι.

Αχιλλέα, είτε αλλάξουμε την ημερομηνία είτε όχι, εγώ τότε θα έρθω. Κανόνισε :mrgreen:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Δ΄ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ (VOLUM

Post by Drimon »

georgexj wrote:τον drimon τον περιμενετε να ρθει????
ΝΑΙ ΡΕ ΛΕΛΟ!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: Δ΄ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ (VOLUM

Post by PanosXJ »

....αγαπητέ συνλεσχίτη kostas654 διάβασα αυτά που γράφεις με μεγάλη προσοχή και θα τα λάβω σοβαρά υπόψη μου.....
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Δ΄ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ (VOLUM

Post by antonisxj »

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΞΑΝΑΛΕΩ...
antonisxj wrote:Πάνο... με φιλικούς και αγωνιστικούς χαιρετισμούς... μην μασάς... μην αποκαλυφθείς ποτέ... συνέχισε έτσι. αυτό το πέπλο μυστηρίου που σε καλύπτει, είναι το καλύτερο ναρκωτικό μας.
ΜΗ ΜΑΣΑΣ... ΜΑΣ ΖΗΛΕΥΟΥΝ...
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: Δ΄ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ (VOLUM

Post by PanosXJ »

:lol: :lol: :lol: ....πέρα απο αυτό νομίζω ότι ο Κώστής έχει δίκιο....ίσως θα έπρεπε επίσης να μην ξαναγράψω εδώ.....
Last edited by PanosXJ on Wed Oct 20, 2010 09:49, edited 1 time in total.
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: Δ΄ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ (VOLUM

Post by kostas654 »

πραγματικα αφου ειστε τρομεροι και ανυπερβλητοι :mrgreen:
Κώστας Γκιαούρης
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”