ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΟΡΤΗ ΤΩΝ ΓΙΩΡΓΩΝ ΜΑΣ!!!!

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
Post Reply
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΟΡΤΗ ΤΩΝ ΓΙΩΡΓΩΝ ΜΑΣ!!!!

Post by georgexj »

τις ευχες μου για την ονομαστικη εορτη τουjohny 4x4!!!

πολυχρονος φιλε οτι επιθυμεις!!!αλλα για πεσε μου πειραζει που με το ενα χερι σου εγραφα την ευχη μου στο πληκτρολογιο κ με το αλλο χερι επιανα τα αρχιδια μου??
:lol:
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΟΡΤΗ ΤΩΝ ΓΙΩΡΓΩΝ ΜΑΣ!!!!

Post by YJ ''The Doctor'' »

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Johnny μας και παντα με τετοιες εμπνευσεις να γραφεις για τον Δον :lol: :lol: :lol:

Οτι επιθυμεις ;)
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΟΡΤΗ ΤΩΝ ΓΙΩΡΓΩΝ ΜΑΣ!!!!

Post by johny4x4 »

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!
Γιατρέ εγω για δώρο θέλω μια απο αυτά που παράγγειλες και αν δεν έχεις με τι να τα στείλεις θα σου στείλω εγω ενα φορτηγό στη λάρισα να τα παραλάβω....μόνο πες μου η παλέτες είναι ευρωπαλέτες;;;;;
Για να δω αν θα στειλω μεγάλο ή μικρό!!!!!
Σε ευχαριστώ πολύ!
Οι υπόλοιποι μπορείται να τσοντάρετε στο γιατρό για να μου παραγγείλει τα πράγματα!
Να είστε όλοι καλά!
Δον για να διευκολύνεις και λίγο την κατάσταση οταν θα μιλάει ο γιατρός με τους αμερικάνους στο τηλέφωνο θα ήθελα να είσαι εκεί και με το ένα χέρι να πιάνεις το τηλέφωνο και με το άλλο τα @ρχίδια σου για να τους μεταφέρεις αυτήν την αυρα για να μας τα στείλουν στη μισή τιμή!!!!
Αλήθεια..........την ώρα που έκανες το ποστ μου ήρθε μια ανατριχίλα.....σε παρακαλώ σταμάτα να χαιδεύεις τα @ρχιδια σου....
εσυ τα χαιδεύεις και αυξάνεται η θερμοκρασία στο βορειο πόλο και λιώνουν οι παγοι!!!
Image
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΟΡΤΗ ΤΩΝ ΓΙΩΡΓΩΝ ΜΑΣ!!!!

Post by antonisxj »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Γιαννάκι χρόνια σου πολλά. εύχομαι κάθε ευχήσου να βγεί αληθινή και επιτέλους να μοιάσεις λίγο στο μικρό δαχτυλάκι του Μιχαλόπουλου.
απο εμένα μπορείς να έχεις ότι δώρο ζητήσεις. θα στο δώσω με όλη μου την καρδιά. αρκεί να είναι μέσα στις δυνάμεις μου. αλλά ότι ζητήσεις θα στο δώσω.

και για να μην ξεχνιόμαστε... ο Μιχαλόπουλος δεν ξύνει τ'@ρχίδιατου, πλάθει υγεία (όπως λέει και η διαφήμιση) :mrgreen:
if it doesn't break, fix it until it does
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΟΡΤΗ ΤΩΝ ΓΙΩΡΓΩΝ ΜΑΣ!!!!

Post by St. Tselios »

Johny χρονια πολλα,υγεια ευτυχια και να περασει γρηγορα ο καιρος που θα εισαι φανταρακι...
Image
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΟΡΤΗ ΤΩΝ ΓΙΩΡΓΩΝ ΜΑΣ!!!!

Post by aggas »

ImageJohny!!!!!!
Σου εύχομαι πάντα το καλύτερο και καλός φαντάρος!!!!!!!! Να μας γυρίσεις γρήγορα και ολάκληρος!!!!!!!!!!!
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΟΡΤΗ ΤΩΝ ΓΙΩΡΓΩΝ ΜΑΣ!!!!

Post by georgexj »

St. Tselios wrote:Johny χρονια πολλα,υγεια ευτυχια και να περασει γρηγορα ο καιρος που θα εισαι φανταρακι...

αστο ρε σταυρο 3 μηνες παει!!!σιγα το πραγμα.μπορει να κατσει 18 μηνες να πειξει το αρχιδι??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΟΡΤΗ ΤΩΝ ΓΙΩΡΓΩΝ ΜΑΣ!!!!

Post by kostas654 »

μιχαλοπολε διακρινω μια εμπαθεια προς το προσωπο του γιαννη και ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τον λογο...αν εχεις προσωπικα προβληματα μαζι του παρακαλω να τα λυσεται μεταξυ σας και οχι εδω μεσα...δεν ειμαστε υποχρεομενοι ολοι εμεις οι υπολοιποι να ακουμε απο το πρωι τις βωμολοχιες σας. και αν εσυ ξυνεις τα @ρχιδια σου ή οχι στις 8:30 το πρωι.
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΟΡΤΗ ΤΩΝ ΓΙΩΡΓΩΝ ΜΑΣ!!!!

Post by georgexj »

kostas654 wrote:μιχαλοπολε διακρινω μια εμπαθεια προς το προσωπο του γιαννη και ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τον λογο...αν εχεις προσωπικα προβληματα μαζι του παρακαλω να τα λυσεται μεταξυ σας και οχι εδω μεσα...δεν ειμαστε υποχρεομενοι ολοι εμεις οι υπολοιποι να ακουμε απο το πρωι τις βωμολοχιες σας. και αν εσυ ξυνεις τα @ρχιδια σου ή οχι στις 8:30 το πρωι.

οταν αγαπας καποιον πολυ ετσι τον βριζεις!!δεν εχεις ακουσει που λενε κατω απο ενα κακο μισος κρυβεται μεγαλη αγαπη???κ ασε συ τις εξυπναδες σου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


εσυ τι εισαι ρε φιλαρακι ο δικηγορος του η τιποτα αλλο???για πες μας??
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΟΡΤΗ ΤΩΝ ΓΙΩΡΓΩΝ ΜΑΣ!!!!

Post by kostas654 »

πες μου τι σε βολευει να ακουσεις για να σου δωσω τροφη για σχολια
Κώστας Γκιαούρης
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”