Φτερα TJ

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
alex-tj97
Posts: 114
Joined: Tue Jul 28, 2009 02:50

Re: Φτερα TJ

Post by alex-tj97 »

πισω εχω βγαλει το μισο θολο γιατι ετσι και αλλιως δεν ειχα αποτελεσμα με τη βιδα.ειναι κολλημενη και η βιδα που ειναι πισω απο το λασπωτηρα.. :evil:
τις μπροστινες δηλαδη (αυτες στο μπροστα φτερο,διπλα απο το φλας)λες να τις βγαλω τραβηχτες?φοβαμαι μη σπασω τιποτα εκει..
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: Φτερα TJ

Post by kostas654 »

αυτη που ειναι διπλα στο φλας ειναι με πλαστικο τουλαχιστον σε εμενα!
δεν ειναι δηλαδη πανω στη λαμαρινα του αυτοκινητου κολλημενο

ΣΕ γενικες γραμμες αν βλεπεις οτι θα βγει χωρις να κανεις ιδιαιτερη ζημια τραβα το...αλλιως μετα με ενα τρυπανι σιγα
σιγα.

Ε και μ@λακια να κανεις θα πεσει το φτερο απο πανω μην σκασεις κιολας :mrgreen:
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
alex-tj97
Posts: 114
Joined: Tue Jul 28, 2009 02:50

Re: Φτερα TJ

Post by alex-tj97 »

kostas654 wrote:
Ε και μ@λακια να κανεις θα πεσει το φτερο απο πανω μην σκασεις κιολας :mrgreen:
ελα ντε! :lol:
ευχαριστω για τις συμβουλες Καγκουρες!θα τα δω παλι και θα πραξω αναλογως!
θε ενημερωσω μολις τελειωσω με αυτα!
thanks everybody! :D :D 8-)
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Φτερα TJ

Post by Drimon »

kostas654 wrote:......Ε και μ@λακια να κανεις θα πεσει το φτερο απο πανω μην σκασεις κιολας......
Και μ.....κια να κάνεις μην ανχώνεσαι, περίπτερο είναι, δεν θα σε παρεξηγήσει κανείς!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: Φτερα TJ

Post by PanosXJ »

...και φυσικά η υπέρτατη συμβουλή που μπορούμε επίσης να δώσουμε είναι αυτή που την ανέφερε και ο Παν-Μέγιστος Πρόεδρός μας!!!! "...πούλα το περίπτερο και αγόρασε ένα μεγαλειώδες XJ" !!!! :)
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Φτερα TJ

Post by Drimon »

PanosXJ wrote:...πούλα το περίπτερο και αγόρασε ένα μεγαλειώδες XJ" !!!! :)
Εσύ έχεις κάνει το φόρουμ όλο μια μεγάλη αγκελία για το υπέρτατο ρημάδι σου! :lol: :lol: :lol:

Πάρ' το χαμπάρι, εσύ κι ο άλλος, ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΠΛΕΞΕΙ ΤΑ ΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΑ ΒΑΤΑ!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
alex-tj97
Posts: 114
Joined: Tue Jul 28, 2009 02:50

Re: Φτερα TJ

Post by alex-tj97 »

PanosXJ wrote:...και φυσικά η υπέρτατη συμβουλή που μπορούμε επίσης να δώσουμε είναι αυτή που την ανέφερε και ο Παν-Μέγιστος Πρόεδρός μας!!!! "...πούλα το περίπτερο και αγόρασε ένα μεγαλειώδες XJ" !!!! :)
φιλε Πανο μου αρεσει πολυ και το XJ σα σουλουπι,εχει ικανοτητες κλπ,αλλα ειμαι 25 χρονων!
τι να το κανω το οικογενειακο?για 35αρηδες+ με παιδια ειναι αυτο το αμαξι! :lol:
XJ:για αυτους που ειναι η αισθανονται γεροι!
εμεις χαιρομαστε ακομα τα νιατα μας! :mrgreen:
οσο για αυτα που λετε για περιπτερα κλπ εγω τα ακουω βερεσε!οσα δεν φτανει η αλεπου... :lol: :lol: :lol:
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Φτερα TJ

Post by aggas »

alex-tj97 wrote:
PanosXJ wrote:...και φυσικά η υπέρτατη συμβουλή που μπορούμε επίσης να δώσουμε είναι αυτή που την ανέφερε και ο Παν-Μέγιστος Πρόεδρός μας!!!! "...πούλα το περίπτερο και αγόρασε ένα μεγαλειώδες XJ" !!!! :)
φιλε Πανο μου αρεσει πολυ και το XJ σα σουλουπι,εχει ικανοτητες κλπ,αλλα ειμαι 25 χρονων!
τι να το κανω το οικογενειακο?για 35αρηδες+ με παιδια ειναι αυτο το αμαξι! :lol:
XJ:για αυτους που ειναι η αισθανονται γεροι!
εμεις χαιρομαστε ακομα τα νιατα μας! :mrgreen:
αυτα για τα περιπτερα εγω τα ακουω βερεσε!οσα δεν φτανει η αλεπου... :lol: :lol: :lol:
Ωχ,ωχ,ωχImageImage

Θα σε πιάσει ο Βασιλιάς τώρα και ο επίτιμος και............ImageImageImageImageImage
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: Φτερα TJ

Post by Drimon »

alex-tj97 wrote: ....τι να το κανω το οικογενειακο?για 35αρηδες+ με παιδια ειναι αυτο το αμαξι!
Όχι φίλε μου, κάνεις λάθος!
Αυτό το αμάξι δεν κάνει για τίποτα!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
alex-tj97 wrote:.....οσο για αυτα που λετε για περιπτερα κλπ εγω τα ακουω βερεσε!οσα δεν φτανει η αλεπου....
Πάει στο περίπτερο και τα ψωνίζει.......!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
alex-tj97
Posts: 114
Joined: Tue Jul 28, 2009 02:50

Re: Φτερα TJ

Post by alex-tj97 »

aggas wrote:
Ωχ,ωχ,ωχImageImage

Θα σε πιάσει ο Βασιλιάς τώρα και ο επίτιμος και............ImageImageImageImageImage
και τι θα γινει?το πολυ πολυ να γινει καμια επανασταση..να πεσει και η βασιλεια.τετοια καθεστωτα μου καθονται στο στομαχι! :lol:

για να πουμε και την αληθεια ολοι βοηθησανε οπως και ο Προεδρος,αλλα τη μεγαλυτερη βοηθεια την εδωσε ο Κωστας απο το Ναυπλιο,ενας Wranglerας δηλαδη!

και στη τελικη τι να τους κανω?αυτοι πηραν Cherokee!
Ας προσεχαν! :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”