ΕΥΧΕΣ - ΛΑΜΠΡΗ 2010

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

ΕΥΧΕΣ - ΛΑΜΠΡΗ 2010

Post by PanosXJ »

....επί τη ευκαιρία των Άγιων τούτων ημερών του Πάσχα του 2010, θα ήθελα να ευχηθώ απο τα βάθη της καρδιάς μου στο Προεδρείο, τα μέλη και σε όλους τους φίλους της εξαιρετικής Λέσχης μας καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με υγεία!!!!!!!!!!!!!!! :)

Επίσης πολλές πολλές ζεστές και εγκάρδιες Πασχαλινές ευχές στο 4Χ4 που μας φιλοξενεί με τόση αγάπη, στους διαχειριστές και τους παράγοντές του όπως επίσης σε όλα τα μέλη του και σε όλους τους καλούς φίλους που το επισκέπτονται!!!!!!! :)
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: ΕΥΧΕΣ - ΛΑΜΠΡΗ 2010

Post by Drimon »

Ότι θα έβλεπα κι ευχολόγιο στο καγκουρο κλαμπ, δεν το περίμενα!
Θα πρέπε να τ' ονομάσουμε καγκουροευχονόγιο!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Καλό πάσχα, καλό φαγοπότι, το νού σας στις χολιστερίνες (οι γερεότεροι :lol: ) και Αρχί το νού σου στην σούβλα, μην κόψει άξωνα, γιατί θα μείνεις νυστικός!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: ΕΥΧΕΣ - ΛΑΜΠΡΗ 2010

Post by lker »

Drimon wrote:Ότι θα έβλεπα κι ευχολόγιο στο καγκουρο κλαμπ, δεν το περίμενα!
Θα πρέπε να τ' ονομάσουμε καγκουροευχονόγιο!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Καλό πάσχα, καλό φαγοπότι, το νού σας στις χολιστερίνες (οι γερεότεροι :lol: ) και Αρχί το νού σου στην σούβλα, μην κόψει άξωνα, γιατί θα μείνεις νυστικός!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Δεν παίζει ρε σύ ... θα την έχει ενισχυμένη :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: ΕΥΧΕΣ - ΛΑΜΠΡΗ 2010

Post by antonisxj »

καλό πάσχα σε όλους τους απανταχού ανα τον κόσμο κάγκουρες.
εύχομαι ο άξονας που θα περάσετε τον οβελία να μην κόψει σαν τον δικόμου.
εύχομαι το μοτεράκι να μην ξεψυχήσει σαν τον κινητήρα του jimny
εύχομαι όλοι να έχετε ένα wranglerοπερίπτερο δίπλα σας να σας κάνει σκιά με την τέντα του
εύχομαι όλοι να βρείτε ένα αξιόπιστο xj λεωφορείο να μεταφέρει όλο τον κόσμο με ασφάλεια στο χωριό του
εύχομαι ο Drimon να κάνει πάσχα υποθαλάσσια και να μην ανάβουν τα κάρβουνα να ψήσει το αρνόψαρο.
εύχομαι το κοκορέτσι του Τσέλιου να έχει τόσα τυλίγματα όσες και οι λαλακίες που λέει εδω μέσα.
εύχομαι ο doctor να γιατρέψει τις εγκεφαλικές του πληγές και να συνέλθει απο τη σχιζοφρένεια.
εύχομαι ο Πάνος να επιστρέψει απο τον πλανήτη που την έχει πέσει ή αν ψήσει εκεί να με καλέσει κι'εμένα.
εύχομαι στα παιδιά στο Ναύπλιο να φάνε και να πιούνε (ο ένας τον άλλο :mrgreen: ) με συνοδεία των πολυαγαπημένων τους κλαρίνων με την Χαρά Βέρα και το δεκαπενταμελές μπαλέτο της
εύχομαι στους Αθηναίους να φύγουν, να πάνε αλλού και όποιος μπορέσει να μην ξαναγυρίσει κιόλας, να κάτσει στο χωριό του μα εκιά καλιά θά'ναι
επειδή δεν μπορώ να σας πιάσω όλους έναν-έναν, εύχομαι σε όλους καλή ανάσταση και καλό πάσχα.
να ευχηθώ και σ'εμένα να μην ξανακόψει άξονα ο οβελίας, να μην υποκήψει το μοτέρ, να μην στραβώσει το σασί της ψησταριάς και να βρώ ξαναφτιάξω επιτέλους τον διακτινιστήμου να επιστρέψω στην ανδρομέδα.
ευχαριστώ.
τα Βασιλικά μου Χρόνια Πολλά σε όλο το club.
if it doesn't break, fix it until it does
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: ΕΥΧΕΣ - ΛΑΜΠΡΗ 2010

Post by St. Tselios »

Ευχομαι και εγω με την σειρα μου καλο Πασχα σε ολους.
Καλα να περασουνε και το φαγητο με μετρο.
Χρονια πολλα.
Image
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΕΥΧΕΣ - ΛΑΜΠΡΗ 2010

Post by Nicolas »

antonisxj wrote: εύχομαι στους Αθηναίους να φύγουν, να πάνε αλλού και όποιος μπορέσει να μην ξαναγυρίσει κιόλας, να κάτσει στο χωριό του μα εκιά καλιά θά'ναι
Φιλαράκι ξέρεις τί ωραία που είναι στην Αθήνα όταν φεύγουν όλοι :?: :?: :mrgreen:
Που να με δεις να καγκουρεύω στην Πατησίων :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μόλις έρθουν όλοι πίσω, τότε θα φύγω :mrgreen:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: ΕΥΧΕΣ - ΛΑΜΠΡΗ 2010

Post by lker »

Να περάσετε καλα ρε κάγκουρες! Να έχετε ένα όμορφο Πάσχα με υγεία και χαρά!!! Τις καλύτερες ευχές μου σε όλους! :D
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: ΕΥΧΕΣ - ΛΑΜΠΡΗ 2010

Post by aggas »

Καγκουράκια Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα σε όλους και στις οικογένειές σας/μας. Καλό φαγοπότι και όπως λέει και ο Nicolas τώρα που φεύγουν όλοι από την Αθήνα είναι η καλύτερή μας. Εγώ εξάλου στην εξοχή μένω οπότε δεν έχω πρόβλημα.
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΕΥΧΕΣ - ΛΑΜΠΡΗ 2010

Post by georgexj »

Χ ρ ο ν ι α π ο λ λ α κ α γ κ ο υ ρ ε s! ! ! Χ ρ ι σ τ ο s Α ν ε σ τ η ! ! !
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: ΕΥΧΕΣ - ΛΑΜΠΡΗ 2010

Post by Drimon »

Καγκουροχρόνια πολλά!!!!!!!!
Να 'μαστε πάντα καλά!!!!!
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”