U.S.A. vs Japan

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
Post Reply
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

U.S.A. vs Japan

Post by St. Tselios »

Επειδη μας δοθηκαν πολλες ευκαιριες για αυτο...ας τα λεμε εδω για να δουμε την διαφορα.
Ας μιλησουν πρωτα οι Japanise για τα καλα των αυτοκινητων τους και μετα τα λεμε και εμεις...
Image
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: U.S.A. vs Japan

Post by lker »

Αμ πρίτς :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Σιγά μη συγκρίνουμε και επισήμως τον Υιό του Φωτός με τα "παιδιά" του Ομπάμα :lol: :lol: :lol:
Πονηρούλη Τσέλιο :lol: :lol: :lol:
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: U.S.A. vs Japan

Post by St. Tselios »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Με θυμισες ενα φιλο μου (ο οποιος ειναι και Καγκουρας)...
Οταν του λεω να βαλει το μπροστινο του μπλοκε και να στριψει στο εμποδιο ετσι λεει : ''Μπριτς"
Image
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: U.S.A. vs Japan

Post by St. Tselios »

Drimon wrote:Και όπως λέει και ο Άγγελος: ΙΑΠΩΝ δεν σπάει δεν χαλάει!!!
Αυτή είναι η απάντηση στους "σκόρπιους" για το επίμαχο θέμα των ημιαξονίων! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ναι συμφωνω:
Δεν σπαει,δεν χαλαει........μονο κολαει :lol: :lol: :lol:

Παντως ο lker ακουσε την συμβουλη μου για το Καλλιδρομο και του χρειαστηκε...και μπραβο του
"Ενισχυστε τα σημεια ρυμουλκησης"
Image
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: U.S.A. vs Japan

Post by georgexj »

αρε σταυρο αφορμη εψαχνες!!το θεμα ειναι τωρα να βρουμε κ διερμηνεα για να μεταφραζει τις γλωσσες γιατι κ παλι δεν θα συννενοηθουμε!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: U.S.A. vs Japan

Post by St. Tselios »

Τσιν τσαν τσον κλπ. ε?
Δεν πειραζει μωρε...εμεις οι Καγκουρες εχουμε αλλη διαλεκτο.
''Το'σπασες"..."κατι ακουω απο κατω''...''μου στραβωσε η μπαρα''...και αλλα.
Καταλαβες.........απο σφυρι...μεχρι μπαλντα... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: U.S.A. vs Japan

Post by Drimon »

georgexj wrote:.....γιατι κ παλι δεν θα συννενοηθουμε!!!
Κάγκουρες είμαστε. Είναι ποτέ δυνατόν να συνενοηθούμε; :lol: :lol: :lol:
Αφού ποτέ δεν βγάζουμε άκρη μεταξή μας; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Κι επιδή ο πονειρούλης ο Τσελάκος άνοιξε αυτή την εννότητα, θα το πώ άλλη μια φορά:

ΙΑΠΩΝ ΔΕ ΣΠΑΕΙ ΔΕ ΧΑΛΑΕΙ!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: U.S.A. vs Japan

Post by St. Tselios »

Drimon wrote:...ΙΑΠΩΝ ΔΕ ΣΠΑΕΙ ΔΕ ΧΑΛΑΕΙ!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
...μονο κολλαει...
Image
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: U.S.A. vs Japan

Post by georgexj »

St. Tselios wrote:Τσιν τσαν τσον κλπ. ε?
Δεν πειραζει μωρε...εμεις οι Καγκουρες εχουμε αλλη διαλεκτο.
''Το'σπασες"..."κατι ακουω απο κατω''...''μου στραβωσε η μπαρα''...και αλλα.
Καταλαβες.........απο σφυρι...μεχρι μπαλντα... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
για κουνα λιγο το τιμονι κατι ακουω ,για πηγαινε λιγο μπρος λιγο πισω κτλ κτλ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: U.S.A. vs Japan

Post by St. Tselios »

Κατι τετοιο........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Γ@μισε τα...αν μας αμολυσουν για καμια βδομαδα στο βουνο...το μονο σιγουρο ειναι πως θα γυρισουμε ολοι με τα ποδια... :lol: :lol: :lol:
Image
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”