B' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: B' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by St. Tselios »

Ααααα,φιλε εγω δεν κρυβομαι...ουτε ντρεπομαι να πω τι εκανα και τι δεν εκανα...
Για μενα πρωτα ισχυει: "το τι χρηση το θελει κανεις το αυτοκινητο του"
Το Pajero που ειχα δεν ηταν για αυτα που ηθελα εγω να κανω...γι'αυτο και το πουλησα
Image
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: B' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by georgexj »

http://www.youtube.com/watch?v=6AD3bFy9v2I
http://www.youtube.com/watch?v=QtSFpSwcWNk

γιαννακι τελικα εισαστε μεγαλα ψωνια εσεις οι περιπτεραδες.αλλα σας καταλαβαινω ρε φιλε.δεν πειραζει.ειναι λογικο οταν εισαι κλεισμενος σε ενα χωρο μισο επι μισο ειναι φυσιολογικο να ασχολειστε με τους αλλους.το ειπαμε αυτο.ητανε η μερα σας.τα περιπτερα σας που ανοιγατε τις πορτες για να συνεννοηθητε κανανε γαμω τους τζιρους εκεινη την ημερα!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
αλλα θα γυρισει ο τροχος................ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: B' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by georgexj »

aggas wrote:
georgexj wrote:
aggas wrote:Λοιπόν Γιώργο τώρα κατάλαβα γιατί το xj που είχα κάποτε μου το έκοψε στην μέση το Pathfinder................... :o :o :o

οχι ρε φιλαρακι μην το παρακανεις τωρα!!!εγω παντως αν ειχα pathfinder τοσα χρονια κ του εκανα οτι εχω κανει σε αυτο το αυτοκινητο δεν θα ειχε μεινει τιποτα κ ειμαι κ πολυ σιγουρος πανω σε αυτο το θεμα!!!!οι γιαπωνεζοι περα απο την TOYOTA σε θεμα σκληροτητας δεν ειναι τοσο αξιοπηστοι!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Καλά φιλαράκι, έπρεπε μετά τον τράκο να έχω τραβήξει φωτό να δείς πως ήταν το xj(με βρήκε πίσω από την πόρτα του οδηγού, τροχός,άξονας διαλυμένοι,η πλευρά η αριστερή έφτασε σχεδόν στη μέση και αυτά με 45 μίλια ταχύτητα) και πως ήταν το pathfinder(μάσκα, προφυλακτήρας.βάση ,μετώπη,ψυγεία,φτερωτή και σπασμένη αντλία νερού, και το πιο σοβαρό..........στράβωσε προς τα μέσα η μπροστινή τραβέρσα του σασί.....ααα.....και ένα ψαλίδι.) Καμμία σύγκριση δηλαδή :( :( :( :( :( :( :( :( :(
φιλε κ γω εχω τρακαρει με το δικο μου κ οταν ητανε μαμα στην μυκονο μετοπικη.πηγαινα με 50 χιλιομετρα κ μου ηρθε απο απεναντι ενα ταξι που ειχε φυγει απο τον δρομο δεν ξερω κ γω με ποσα κ μου ηρθε πανω αφρεναριστος γιατι ητανε σανιδα απο την σουρα.το τι εγινε δεν χρειαζετε να το αναλησω κ οτι ειχα κατεβει απο το καραβι για να παω στο ξενοδοχειο.το αποτελεσμα.στο ταξι ανοιγε μονο η πισω πορτα δεξια κ γω ειχα στραβωσει μετοπι κ προφυλακτιρα.του ειχα κ πωλειται επανω γιατι οτι ειχα αρχισει κ του το επαιρνα του πατερα μου κ εκανα μαλακιες κ ειχε νευριασει κ το πουλαγε.κ απο κεινη την ημερα τα εβγαλα ολα.βεβαια δεν συγκρινω το ενα τρακ με το αλλο.αλλα συγκρινο τα μαμισια που του εχω κανει με ενα οποιοδηποτε αλλο αυτοκινητο κ ειδικα οταν εχει ψαληδια μπροστα.ξερεις που θα τα επαιρνα τα ψαληδια σε καθε εκδρομη????καταλαβαινεις πιστευω!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: κ οχι μονο αυτα!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: B' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by Drimon »

georgexj wrote:ξερεις που θα τα επαιρνα τα ψαληδια σε καθε εκδρομη????
Στη μασχάλη!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Σιγούλια σιγούλια!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: B' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by aggas »

georgexj wrote:ξερεις που θα τα επαιρνα τα ψαληδια σε καθε εκδρομη????καταλαβαινεις πιστευω!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: κ οχι μονο αυτα!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μαζί σου. Και θα σου πω ότι εκεί που έπεσα στην λούμπα που δέσατε δύο τον Πρύτανη για να με βγάλει, από την κόντρα που έβρισκε το αριστερό ψαλίδι για να ανέβει το σκαλοπάτι,πρέπει να πήρε προς τα πίσω γιατί στο φρενάρισμα μου τραβάει έντονα αριστερά.Δυστυχώς κάποιες κατασκευαστικές επιλογές θέτουν κάποιες φορές και κάποιους σοβαρούς περιορισμούς. :( :( :( :( :(
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
Pritanis
Posts: 58
Joined: Mon Sep 14, 2009 22:27
Location: Kagouristan

Re: B' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by Pritanis »

Επιτέλους ασχολήθηκα και έφτιαξα λογαριασμό στο YouTube!
Ανέβασα ένα βίντεο που έχει πολύ πλάκα.
Είναι η φάση που τράβαγα τον Ηλία με το Wrangler.
Δυναμώστε τον ήχο!

http://www.athensjeepclub.gr/showthread ... 6#post8496

http://www.youtube.com/watch?v=xsLNMtgy ... r_embedded
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: B' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by St. Tselios »

As einai kala o varvatos profilaxtiras pou exeis...giati alliws...tha metrages posa psigia exei to XJ sou... :lol:
Image
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: B' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by Nicolas »

Pritanis wrote:Επιτέλους ασχολήθηκα και έφτιαξα λογαριασμό στο YouTube!
Ανέβασα ένα βίντεο που έχει πολύ πλάκα.
Είναι η φάση που τράβαγα τον Ηλία με το Wrangler.
Δυναμώστε τον ήχο!

http://www.athensjeepclub.gr/showthread ... 6#post8496

http://www.youtube.com/watch?v=xsLNMtgy ... r_embedded

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κατά λάθος σε κοπάνησε ο καγκουρίδης ή επίτηδες?
Αυτό ήταν το ευχαριστώ :?: :mrgreen:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: B' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by antonisxj »

χαχαχαχαχχαχαχαχαχ
χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχ
στο 1:00 "οκ. ακίνητος, ακίνητος, κάτσε να λύσουμε" και τότε...
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Pritanis
Posts: 58
Joined: Mon Sep 14, 2009 22:27
Location: Kagouristan

Re: B' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ & ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by Pritanis »

Του κόλλησε το γκάζι.
Ακούγεται και το μοτέρ που κάνει κάτι σαν να πιάνει κόφτη, κάτι τέτοιο...
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”