Προβλημα? λυση οι καγκουρες!!!

Forum rules
Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Προβλημα? λυση οι καγκουρες!!!

Post by antonisxj »

χεστήκαμε για το μοτέρ που θα βάλεις.
εμένα με ενδιαφέρει ο πίσω άξονας του τρομπέτου αν έχει δισκόφρενα και είναι dana35, θέλω τα φρένα.
ενημέρωσε γιατί είμαι έτοιμος να πάρω κιτάκι για δισκόφρενα.
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: Προβλημα? λυση οι καγκουρες!!!

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

georgexj wrote:περα απο την συναντηση μας που περιμενουμε να ερθει κ τις πλακες που κανουμε μεταξυ μας ας δουμε κ κατι ποιο σοβαρο.παζαρευω απο τρομπετο grand cherokee 5,2 v8(μηχανη,σασμαν,βοηθητικο,πλεξουδες,εγκεφαλο,ρεζερβουαρ κ τρομπα βενζινης)θα χρειαστω κ τιποτα αλλο??
1)οι κεντρικοι μου αξονες ταιριαζουν με το σασμαν του grand?
2)μηπως πρεπει να παρω κ τα διαφορικα η να αφησω τα δικα μου πανω?
κ μετα απο οτι απαντησεις εχετε να μου δωσετε για τους πετρελαιουχους εχετε υποψιν σας οτι πουλαω το μοτερακι με 85423χιλ που εχει για την ακριβια!!!κ ο μονος λογος ειναι γιατι θα γινει η μετατροπη.οπως κ να το κανουμε ειναι παρα πολυ πιο πολλα τα αλογα :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
συγχωρεστε με πετρελαιαουχοι αλλα παω σιγα σιγα στο club των βενζινουχων!!!!!!

Λογικα θα τα ταιριαξεις!!!
Αλλα με ΚΤΕΟ κ τα υπολοιπα......... δεν γινεται αλλαγη απο πετρελαιο σε βενζινη η το αντιστροφο!!!!!
Μη χαλας το αυτοκινητακι σου!!!!!
antonisxj wrote:χεστήκαμε για το μοτέρ που θα βάλεις.
εμένα με ενδιαφέρει ο πίσω άξονας του τρομπέτου αν έχει δισκόφρενα και είναι dana35, θέλω τα φρένα.
ενημέρωσε γιατί είμαι έτοιμος να πάρω κιτάκι για δισκόφρενα.
να ρωτησω τον Σπυρο ποσο πουλαει τα δισκοφρενα απο το δικο μας τροπετο???
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Προβλημα? λυση οι καγκουρες!!!

Post by georgexj »

antonisxj wrote:χεστήκαμε για το μοτέρ που θα βάλεις.
εμένα με ενδιαφέρει ο πίσω άξονας του τρομπέτου αν έχει δισκόφρενα και είναι dana35, θέλω τα φρένα.
ενημέρωσε γιατί είμαι έτοιμος να πάρω κιτάκι για δισκόφρενα.
μπραβο ρε φιλαρακι κ συναδελφε!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: τα φρενα ρε φιλε τα εχω μεσα στην τιμη.γιατι ειναι αυτο που ψαχνουμε ολοι οι cherokades!!!
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Προβλημα? λυση οι καγκουρες!!!

Post by georgexj »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:
georgexj wrote:περα απο την συναντηση μας που περιμενουμε να ερθει κ τις πλακες που κανουμε μεταξυ μας ας δουμε κ κατι ποιο σοβαρο.παζαρευω απο τρομπετο grand cherokee 5,2 v8(μηχανη,σασμαν,βοηθητικο,πλεξουδες,εγκεφαλο,ρεζερβουαρ κ τρομπα βενζινης)θα χρειαστω κ τιποτα αλλο??
1)οι κεντρικοι μου αξονες ταιριαζουν με το σασμαν του grand?
2)μηπως πρεπει να παρω κ τα διαφορικα η να αφησω τα δικα μου πανω?
κ μετα απο οτι απαντησεις εχετε να μου δωσετε για τους πετρελαιουχους εχετε υποψιν σας οτι πουλαω το μοτερακι με 85423χιλ που εχει για την ακριβια!!!κ ο μονος λογος ειναι γιατι θα γινει η μετατροπη.οπως κ να το κανουμε ειναι παρα πολυ πιο πολλα τα αλογα :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
συγχωρεστε με πετρελαιαουχοι αλλα παω σιγα σιγα στο club των βενζινουχων!!!!!!

Λογικα θα τα ταιριαξεις!!!
Αλλα με ΚΤΕΟ κ τα υπολοιπα......... δεν γινεται αλλαγη απο πετρελαιο σε βενζινη η το αντιστροφο!!!!!
Μη χαλας το αυτοκινητακι σου!!!!!
antonisxj wrote:χεστήκαμε για το μοτέρ που θα βάλεις.
εμένα με ενδιαφέρει ο πίσω άξονας του τρομπέτου αν έχει δισκόφρενα και είναι dana35, θέλω τα φρένα.
ενημέρωσε γιατί είμαι έτοιμος να πάρω κιτάκι για δισκόφρενα.
να ρωτησω τον Σπυρο ποσο πουλαει τα δισκοφρενα απο το δικο μας τροπετο???
με το κτεο δεν εχω προβλημα ρε πατριωτακι :lol: :lol: :lol: .ειναι ολα μιλημενα ηδη ;) ;) .κ οσο για το δηλωμα γινεται.υπαρχει παραθηρακι απο πετρελαιο σε βενζινα κ νομιμα!!!!αν ποτε χρειαστης κατι τετοιο πες μου!!!μονο απο βενζινα σε πετρελαιο δεν γινεται!!
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: Προβλημα? λυση οι καγκουρες!!!

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

ΑΨΟΓΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Προβλημα? λυση οι καγκουρες!!!

Post by antonisxj »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:να ρωτησω τον Σπυρο ποσο πουλαει τα δισκοφρενα απο το δικο μας τροπετο???
μα καλά ρε φιλαράκι, τόσο καιρό δεν λές τίποτα? άντε να βάλω τα δισκόφρενα και να σου στείλω τα ταμπούρα, να πουλήσετε και τους άξονες σε κανένα samurai που θέλει να αναβαθμιστεί. για ρώτα και πές.
καίγομαι για φρένα αρχηγέ.
if it doesn't break, fix it until it does
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: Προβλημα? λυση οι καγκουρες!!!

Post by johny4x4 »

antonisxj wrote:χεστήκαμε για το μοτέρ που θα βάλεις.
εμένα με ενδιαφέρει ο πίσω άξονας του τρομπέτου αν έχει δισκόφρενα και είναι dana35, θέλω τα φρένα.
ενημέρωσε γιατί είμαι έτοιμος να πάρω κιτάκι για δισκόφρενα.
Μα καλα ρε Αντώνη δεν ντρέπεσαι καθόλου;;; :twisted:
Λιγο τσίπα δεν έχεις πάνω σου;;; :twisted:
Τι σκατα βασιλιάς εισαι που δεν δίνεις λίγη σημασία στο Γιωργάκη με το Μαζουτοκίνητογέρικο πλην τίμιο λεοφορείο του;
Εδω το παιδί σου λέει τα προβλήματα του και εσυ σκέφτεσαι την πάρτη σου;;
Αλλά εγώ ξέρω τι συμβαίνει.....φοβάσαι μην γίνει καλύτερος απο σενα και σου πάρει το θρόνο!!!
Ε λοιπον θα σε καθησυχάσω.........
το π@π@ρι θα σου πάρει μην φοβάσαι....τσιγάρο, καφε και ρακι θα πίνει και το πολύ πολύ να ρίχνει και κανενα μαρσάρισμα για να μας φοβίσει!!!!! :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Προβλημα? λυση οι καγκουρες!!!

Post by georgexj »

εσυ γιαννακι καλο θα ητανε να πας να αλλαξεις καμια τεντα στο περιπτερο σου γιατι βλεπω να σε πιανει καμια βροχη κ να χαλανε τα πραγματακια σου!!!!!ξερεις εσυ(τσιγαρα,πατατακια,τσιχλες κ δεν ξερω κ αν πουλας κ προφυλακτικα)αμα ειναι να ρθω να τα παρω απο σενα για τις κουκουνες που τρως!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: Προβλημα? λυση οι καγκουρες!!!

Post by johny4x4 »

Τα προφυλακτικά κερασμένα απο μένα με αγάπη Γιωργάκο!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
Post Reply

Return to “Οι Κάγκουρες 4x4 Club”