Διαγραφή Μέλους

admin
Site Admin
Posts: 136
Joined: Mon Jun 01, 2009 14:54

Διαγραφή Μέλους

Post by admin »

Λόγω προσβλητικής συμπεριφοράς διεγράφει από μέλος ο κος Γιάννης Αθανασίου.
Fair winds and calm anchorages...
offonroad
Posts: 8
Joined: Fri Aug 06, 2010 21:10
Location: κρυονερι

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by offonroad »

ΕΛΑ ΡΕ ΝΙΚΟΛΑ. ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ 15 ΟΝΟΜΑΤΑ.
admin
Site Admin
Posts: 136
Joined: Mon Jun 01, 2009 14:54

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by admin »

O Nicolas είναι στην ΚαγκουριαThingΣυνάντηση
και όταν κάνει "admin work" Υπογράφει Nicolas

Οταν βλέπεις Admin είναι δική μου απόφαση και ενέργεια.

Στάθης Μανιάτης
Ο μαλάκας που πληρώνει τους λογαριασμούς και τρώει τις Μηνύσεις.
Fair winds and calm anchorages...
User avatar
StruppiTeam
Posts: 91
Joined: Tue Dec 01, 2009 17:35

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by StruppiTeam »

admin wrote:Λόγω προσβλητικής συμπεριφοράς διεγράφει από μέλος ο κος Γιάννης Αθανασίου.
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ με αρκετά μέλη και να προσθέσω ότι:
Εμείς όμως οι “κοινοί θνητοί” είμαστε γραμμένοι ΜΟΝΟ στο “tο4χ4.gr”
Για να καταλάβω καλύτερα κ. Μανιάτη.... μήπως επιδιώκεις δηλαδή να διώξεις
όλους τα μέλη του φόρουμ που είναι αγωνιζόμενοι στον 24ωρο???

Ειλικρινά ΔΕΝ μπορώ να καταλάβω!!!
Σας διαβάζω “ΟΛΟΥΣ” εδώ και ένα χρόνο μέσα στο φόρουμ, να τρώγεστε με τον
24ωρο και τους διοργανωτές του και μόνο δίκιο δεν σας δίνω. Και ο λόγος είναι
απλούστατος....
εγώ, επαναλαμβάνω που είμαι ένας “κοινός θνητός” ΔΕΝ έχω δει από την πλευρά
κανενός να βγει τεκμηριωμένα και να κατηγορήσει τον Αθανασίου και κάθε Αθανασίου.
Μόνο, μπαρμπούτσαλα διαβάζω εδώ μέσα περί αυτού του συγκεκριμένου θέματος.
Αντιθέτως... ο Αθανασίου έχει κάνει επανειλημμένα ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ερωτήσεις, που
ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ ΔΕΝ έχω δει ΚΑΜΙΑ... ΟΥΤΕ ΜΙΑ απάντηση, παρά μόνο με το που ρωτηθούν
αυτές οι συγκεκριμένες ερωτήσεις, πάλι αρχίζουν αυτοί οι 5-10 και κοπανάνε κατηγορίες
ΧΩΡΙΣ τίποτα συγκεκριμένο, χλευασμό με διάφορα Youtube βιντεάκια και όπως συνήθως...
μπαρμπούτσαλα.

Πάντως να ξέρετε... ότι ειλικρινά και εγώ όπως και ΠΟΛΛΑ άλλα μέλη μέσα σε αυτό το
φόρουμ (τουλάχιστον για όσο καιρό ακόμα μας επιτρέπεται να είμαστε μέλη πριν την διαγραφή μας)
θα θέλαμε να γνωρίζω την θέση κάποιον “υπεύθυνων” (μέχρι στιγμής δεν γνώρισα κανέναν).
Έτσι όπως και εγώ ΠΟΛΛΑ μέλη θα θέλαμε να διαβάσουμε ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ στα ερωτήματα και ΟΧΙ
να βλέπουμε ΧΛΕΥΑΣΤΙΚΑ Youtube βιντεάκια επειδή προτιμάνε να κοροϊδεύουν.... ΕΜΑΣ στην τελική
τα ΑΠΛΑ μέλη που καθόμαστε και σας διαβάζουμε.
Η ανευθυνότητα και η κοροϊδία δεν έχει όρια.... αυτό έχω καταλάβει.

Κατηγορούμε τους πολιτικούς τα λαμόγια που μας δουλεύουνε ψιλό γαζί χρόνια τώρα, πάνω και πίσω
από τις πλάτες μας αλλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ.... τα ίδια και χειρότερα γίνονται και στην καθημερινότητα μας
από ΜΗ πολιτικούς, πχ.... στο χώρο του 4Χ4.

Αυτά προς το παρόν είχα να πω και να προσθέσω ότι.... προσωπικά για εμένα ΔΕΝ έπρεπε να διαγραφεί
ο Γιάννης Αθανασίου διότι μέσα σε ένα φόρουμ όπως και στην καθημερινή ζωή μας ΠΡΕΠΕΙ να υπάρχει...
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ και άστε εμάς τους "απλούς".... να βγάζουμε τα συμπεράσματά μας.

Και για να κλείσω... μέσω του 24ωρου έμαθα για το “to4x4.gr”. Πριν από αυτό... ούτε καν το γνώριζα.

Με εκτίμηση,
Γιάννης Τζιώτης


...
Pet4x4
Posts: 218
Joined: Tue Jun 16, 2009 23:31

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by Pet4x4 »

Στάθη, καλέ μας friar, ΑΝ θές την γνώμη μου, νομίζω πως δέν έκανες καλά.... Παραμονές αγώνα ξεκινάς καινούργιο "λουτρό αίματος", χωρίς να διευκρινίζεις ακριβός τον λόγο που συντέλεσε στην απόφαση σου αυτή. Μπορεί να έχεις δίκιο, εμείς όμως δέν το ξέρουμε! Φαίνεται λίγο αψυχολόγιτη η κίνηση αυτή. Μπορείς να ρίξεις λίγο φώς????
pienaf
Posts: 188
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by pienaf »

Στάθη, δίκιο έχει ο πληρώνων (και ο δεχόμενος τις μηνύσεις) αλλά...

ο κ. Αθανασίου ή Ιχνηλάτης ή tetrakinisimag ή με όποιο όνομα κι αν εμφανίζεται θα μας λείψει.
GENERAL LEE

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by GENERAL LEE »

Στάθη νομίζω ότι ενέργησες λάθος στην προκειμένη περίπτωση και θα ήθελα να δικαιολογήσω την άποψη μου ως εξής :

1)Όταν γράφεις στο forum ως friar έχεις τα ίδια δικαιώματα με το κάθε μέλος !Μπορείς να θίξεις θέματα ,να παρεξηγηθείς και να παρεξηγήσεις , αλλά δεν μπορείς να τιμωρήσεις !Καλό θα είναι στο εξής , όταν θέλεις να έχει βάρος η παρατήρηση σου να απαντάς ως admin και ανάλογα με την απάντηση να τιμωρείς ως admin . Έλα παππού μου να σου δείξω τα αμπελοχώραφα σου θα μου πεις και με το δίκιο σου , αλλά οφείλω να σου το υπενθυμίσω γιατί εδώ μέσα δεν μας ενδιαφέρουν οι προσωπικές διαμάχες !

2) Καλός ή κακός ο Αθανασίου είναι μια μορφή συνυφασμένη με το Ελληνικό 4Χ4 και την ιστορία του , ιδιαίτερος χαρακτήρας που θέλει πολύ διάβασμα για να τον καταλάβεις , αλλά όπως και να το κάνουμε Μορφή του 4Χ4 ! Θα προτιμούσα να του στερήσεις το δικαίωμα συμμετοχής στο τετρακίνητο forum για 2 εβδομάδες παρά την μόνιμη διαγραφή του ! Ξέρω ότι δεν αλλάζεις γνώμη αλλά αγαπητέ οφείλω να το αναφέρω και αυτό !

3)Σούπα χωρίς αλατοπίπερο δεν γίνεται !Το μπούκοβο είναι ακόμη καλύτερο !!!

Την άποψη μου για τον Αθανασίου την ξέρεις και δεν αλλάζει παρά τα γραφόμενα μου , απλά θα θεωρούσα ποιο δίκαια μια άλλου είδους τιμωρία , ποιο Light !

Σαφώς δικό σου το μαχαίρι , δικό σου και το πεπόνι ...
















Και μια ερώτηση :

Image

Εικονικός υπηρέτης ή .................................ο malakas για τον καφέ ??????????????????????
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by friar »

:P :P :P :oops:
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by friar »

δεν μας χρειάζετε ο κος Αθανασίου
τα κάνουμε μαντάρα και μόνοι μας
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
GENERAL LEE

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by GENERAL LEE »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Τεσπα ...προσωπικά δεν θα παρεξηγούσα μια μεταποίηση της τιμωρίας του Αθανασίου .... Ξανασκέψου το και συζήτα το και με κανέναν ακόμη .
Το θεωρώ ποιο δίκαιο και παντελονάτο , αν δεν σε πειράζει η έκφραση ... :geek:
Post Reply

Return to “Ανακοινώσεις του Forum”