Διαγραφή Μέλους

User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by Nicolas »

Φίλε Πέτρο στο θέμα του timing, έχω διαφωνήσει με τον Στάθη.
Ο Στάθης όμως έχει τον πρώτο και τελευταίο λόγο.


Ωστόσο μπορείς να το δεις και αλλιώς...

Πήρε μία προειδοποίηση, το χαβά του.
Πήρε δεύτερη, πάλι το χαβά του.
Πήρε τρίτη και τέταρτη και πέμπτη κοκ, τα ίδια.

Αν υποθέσουμε πως έχεις δίκιο περί πολυσύχναστου forum και επίσημης και ανεπίσημης ενημέρωσης και πως είναι τόσο μεγάλο θέμα για την έκβαση του αγώνα αυτή η διαγραφή,
γιατί δεν δέχτηκε τις παρατηρήσεις που του γίνονταν τόσους μήνες?
Γιατί στο τελευταίο τεύχος του αναφερόταν και πάλι σε εμάς ενώ στο forum δεν είχε αναφερθεί κανείς στο όνομά του?
Δεν είχαμε πει δημοσίως, "σταμάτα να ασχολείσαι με μας, σταματάμε να ασχολούμαστε με σένα"?
Γιατί δεν το τήρησε και αντίθετα συνέχισε τα ψέμματα και μάλιστα εκεί που κανείς δεν μπορεί να απαντήσει?

Αν δεν ενδιαφέρεται αυτός για τον αγώνα του και την ενημέρωση περί αυτού γιατί θα πρέπει να ενδιαφερθώ εγώ?
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
Pet4x4
Posts: 218
Joined: Tue Jun 16, 2009 23:31

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by Pet4x4 »

Nicolas wrote:Φίλε Πέτρο στο θέμα του timing, έχω διαφωνήσει με τον Στάθη.
Ο Στάθης όμως έχει τον πρώτο και τελευταίο λόγο.


Ωστόσο μπορείς να το δεις και αλλιώς...

Πήρε μία προειδοποίηση, το χαβά του.
Πήρε δεύτερη, πάλι το χαβά του.
Πήρε τρίτη και τέταρτη και πέμπτη κοκ, τα ίδια.

Αν υποθέσουμε πως έχεις δίκιο περί πολυσύχναστου forum και επίσημης και ανεπίσημης ενημέρωσης και πως είναι τόσο μεγάλο θέμα για την έκβαση του αγώνα αυτή η διαγραφή,
γιατί δεν δέχτηκε τις παρατηρήσεις που του γίνονταν τόσους μήνες?
Γιατί στο τελευταίο τεύχος του αναφερόταν και πάλι σε εμάς ενώ στο forum δεν είχε αναφερθεί κανείς στο όνομά του?
Δεν είχαμε πει δημοσίως, "σταμάτα να ασχολείσαι με μας, σταματάμε να ασχολούμαστε με σένα"?
Γιατί δεν το τήρησε και αντίθετα συνέχισε τα ψέμματα και μάλιστα εκεί που κανείς δεν μπορεί να απαντήσει?

Αν δεν ενδιαφέρεται αυτός για τον αγώνα του και την ενημέρωση περί αυτού γιατί θα πρέπει να ενδιαφερθώ εγώ?

O.K. είπαμε... το νόμισμα έχει πάντα δύο όψεις! Και αυτή η οπτική έχει την λογική της! Βασικά σε όλα υπάρχει ένα ναι μέν, αλλά. Μεγάλα παιδιά είστε, και οι δύο πλευρές έχουν τα σωστά και τα λάθοι τους, δέν έχω πρόθεση να γίνω εγώ ο διαιτητής. Απλά σαν παλιό μέλος του forum έκφρασα τους προβληματισμούς μου, απο εκεί και πέρα δικό σας το μαχαίρι, δικό σας και το καρπούζι! ;)

Πάντος σαν απάντηση σε όλα αυτά τα γιατί, ίσως να είναι η απάντηση πως δέν περίμενε ποτέ την διαγραφή! Ίσως και όχι... Ειλικρινά δεν ξέρω!
Pet4x4
Posts: 218
Joined: Tue Jun 16, 2009 23:31

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by Pet4x4 »

friar wrote:Συμμετέχεις στον Αγώνα,????
Ώχχχχ.... δέν μου αρέσει αυτή η ερώτηση! :lol: :lol: :lol:


Απ: Όχι.... Να κάτσω στα αυγά μου τότε εε? :lol: :lol: :lol:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by antonisxj »

άσχετος είμαι.
καιρό παρακολουθώ την "κόντρα"
βαρετή "κόντρα"
και χωρίς να ξέρω τον "Στάθη" και τον "Αθανασίου"
σκέφτομαι ότι οι διαχειριστές του forum διέγραψαν ένα μέλος. Ε! και?! τι έγινε! κατα καιρούς έχουν διαγραφεί κι'άλλοι που "έβριζαν με το γάντι" αλλά κανείς δεν πολυσυγκινήθηκε, όλοι το βρήκαν λογικό. θυμάμαι μάλιστα και έναν τύπο που μπήκε στους κάγκουρες και γούσταρε να τον κράξουμε. διαγράφτηκε λοιπόν, νοιάστηκε κανείς? όχι.
τέλως πάντων, η δική μου αίσθηση είναι ότι διάγραψαν ένα μέλος και δεν τρέχει και τίποτα, απο το forum εξαρτάται η ελευθερία του λόγου του καθενός? σιγά τα οά.
και καταλήγω σε ότι έχει να κάνει με τον περίφημο αγώνα. ο κύριος αθανασίου αποτι ξέρω ευρίσκεται εντός φόρουμ και με άλλα ονόματα μέσω της αγωνιστηκής του προβολής - δραστηριότητας - κ.λ.π.
αυτά και τέλος.
αν αύριο αρχίσω να βρίζω εδωμέσα, ας με διαγράψουν, χεστηκαμε κύριοι.
if it doesn't break, fix it until it does
Pet4x4
Posts: 218
Joined: Tue Jun 16, 2009 23:31

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by Pet4x4 »

antonisxj wrote:άσχετος είμαι.
καιρό παρακολουθώ την "κόντρα"
βαρετή "κόντρα"
και χωρίς να ξέρω τον "Στάθη" και τον "Αθανασίου"
σκέφτομαι ότι οι διαχειριστές του forum διέγραψαν ένα μέλος. Ε! και?! τι έγινε! κατα καιρούς έχουν διαγραφεί κι'άλλοι που "έβριζαν με το γάντι" αλλά κανείς δεν πολυσυγκινήθηκε, όλοι το βρήκαν λογικό. θυμάμαι μάλιστα και έναν τύπο που μπήκε στους κάγκουρες και γούσταρε να τον κράξουμε. διαγράφτηκε λοιπόν, νοιάστηκε κανείς? όχι.
τέλως πάντων, η δική μου αίσθηση είναι ότι διάγραψαν ένα μέλος και δεν τρέχει και τίποτα, απο το forum εξαρτάται η ελευθερία του λόγου του καθενός? σιγά τα οά.
και καταλήγω σε ότι έχει να κάνει με τον περίφημο αγώνα. ο κύριος αθανασίου αποτι ξέρω ευρίσκεται εντός φόρουμ και με άλλα ονόματα μέσω της αγωνιστηκής του προβολής - δραστηριότητας - κ.λ.π.
αυτά και τέλος.
αν αύριο αρχίσω να βρίζω εδωμέσα, ας με διαγράψουν, χεστηκαμε κύριοι.

Εσύ σώπα γιατί ξέρω που ήσουνα φέτος το καλοκαίρι... :lol: :lol: :lol: Είσαι και εσύ προτεινόμενος για διαγραφή! :lol: :lol: :lol: ΆΑΑΑκου χέστηκε... :shock: :lol:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by antonisxj »

Pet4x4 wrote:
antonisxj wrote:άσχετος είμαι.
καιρό παρακολουθώ την "κόντρα"
βαρετή "κόντρα"
και χωρίς να ξέρω τον "Στάθη" και τον "Αθανασίου"
σκέφτομαι ότι οι διαχειριστές του forum διέγραψαν ένα μέλος. Ε! και?! τι έγινε! κατα καιρούς έχουν διαγραφεί κι'άλλοι που "έβριζαν με το γάντι" αλλά κανείς δεν πολυσυγκινήθηκε, όλοι το βρήκαν λογικό. θυμάμαι μάλιστα και έναν τύπο που μπήκε στους κάγκουρες και γούσταρε να τον κράξουμε. διαγράφτηκε λοιπόν, νοιάστηκε κανείς? όχι.
τέλως πάντων, η δική μου αίσθηση είναι ότι διάγραψαν ένα μέλος και δεν τρέχει και τίποτα, απο το forum εξαρτάται η ελευθερία του λόγου του καθενός? σιγά τα οά.
και καταλήγω σε ότι έχει να κάνει με τον περίφημο αγώνα. ο κύριος αθανασίου αποτι ξέρω ευρίσκεται εντός φόρουμ και με άλλα ονόματα μέσω της αγωνιστηκής του προβολής - δραστηριότητας - κ.λ.π.
αυτά και τέλος.
αν αύριο αρχίσω να βρίζω εδωμέσα, ας με διαγράψουν, χεστηκαμε κύριοι.

Εσύ σώπα γιατί ξέρω που ήσουνα φέτος το καλοκαίρι... :lol: :lol: :lol: Είσαι και εσύ προτεινόμενος για διαγραφή! :lol: :lol: :lol: ΆΑΑΑκου χέστηκε... :shock: :lol:
εγω όμως δεν σε ξέρω...
και επίσης, φέτος το καλοκαίρι ήμουν σπίτιμου. :roll:
if it doesn't break, fix it until it does
Pet4x4
Posts: 218
Joined: Tue Jun 16, 2009 23:31

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by Pet4x4 »

antonisxj wrote:
Pet4x4 wrote:

Εσύ σώπα γιατί ξέρω που ήσουνα φέτος το καλοκαίρι... :lol: :lol: :lol: Είσαι και εσύ προτεινόμενος για διαγραφή! :lol: :lol: :lol: ΆΑΑΑκου χέστηκε... :shock: :lol:
εγω όμως δεν σε ξέρω...
και επίσης, φέτος το καλοκαίρι ήμουν σπίτιμου. :roll:
Προφανώς γιατί σε μπέρδεψα με τον Panosxj! :oops: :oops: :oops: Sorry! ;)
Ρόμπα γίναμε... :lol: :lol: :lol:
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Διαγραφή Μέλους

Post by friar »

Pet4x4 wrote:
friar wrote:Συμμετέχεις στον Αγώνα,????
Ώχχχχ.... δέν μου αρέσει αυτή η ερώτηση! :lol: :lol: :lol:


Απ: Όχι.... Να κάτσω στα αυγά μου τότε εε? :lol: :lol: :lol:
Οχι, δεν είναι έτσι.
Μπορείς να έχεις επικοινωνία.
Όποιος θέλει, μπορεί.
viewtopic.php?p=36299#p36299
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
Post Reply

Return to “Ανακοινώσεις του Forum”