Κλοπή Jimny Ασημί

Post Reply
gazolas
Posts: 3
Joined: Thu Dec 22, 2011 13:12

Κλοπή Jimny Ασημί

Post by gazolas »

Καλησπέρα σε όλους, έχω πολύ καιρό να μπω και να ποστάρω στο forum αλλά νομίζω πως είναι η κατάλληλη πλατφόρμα για τέτοιες δυσάρεστες καταστάσεις όταν αυτές προκύπτουν.

Ο λόγος που γράφω είναι πως ανάμεσα στις 15:30 της Πέμπτης 24 Αυγούστου και 16:30 της Παρασκευής 25 Αυγούστου, εκλάπη το Jimny μας (ανήκει σε εταιρεία).
Ήταν παρκαρισμένο στους χώρους στάθμευσης που έχει δημιουργήσει ο δήμος έξω από την Αγία Σκέπη στον Παπάγο.
Αρ.Κυκλοφορίας ΙΜΙ 2175.
Αρ.Πλαισίου JSAFJB43V00407649
Χρώμα Ασημί, Αλουμινένιες Ζάντες οι πεντακτινωτές, με λάστιχα 205/70R15 dunlop αρκετά λιωμένα. (πήγαιναν για αλλαγή τον Σεπτέμβρη).
Μοντέλο του 2009, με το κουμπάκι για τα κοντά/4χ4.
Δεν έχει καμία μετατροπή. Το μόνο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό είναι στην θέση του συνοδηγού υπάρχει βιδωμένη στις μπροστινές βίδες του καθίσματος ανοξείδωτη βάση με τρύπα με σπείρωμα για να βιδώνει σωλήνας (επίσης ανοξείδωτος) και υπάρχει και μία έξτρα παροχή για αναπτήρα που βγαίνει με καλώδιο από το πλάι του πλαστικού στα δεξιά της κεντρικής κολώνας εκεί που μπαίνει η μοκέτα από κάτω από το σκληρό πλαστικό.
Αν κάποιος τύχει και το δει ας βάλει μία φωνή...
Προφανώς το έχω δηλώσει στην ασφάλεια και στο 100.
Πείτε μου πώς μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες (ή προτείνετε κάποιο δωρεάν site αφού το Photobucket μας πούλησε) μιας και έχω κάποιες που φαίνονται κάποιες χαρακτηριστικες γρατζουνιές του...
Ευχαριστώ

Στρατής
τηλ. 6977761066

ΥΓ έχω κάνει την ίδια καταχώριση και σε άλλα συγγενή (ή μή) forum.
Post Reply

Return to “Ανακοινώσεις του Forum”