Διάσταση ελαστικού διαχωρισμού κατηγορίας WT

37inch or 35inch

Poll ended at Sun Jun 08, 2014 20:06

37 inch
12
41%
35 inch
17
59%
 
Total votes: 29
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: Διάσταση ελαστικού διαχωρισμού κατηγορίας WT

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Ναι αλλα ετσι τα πρωτογεννη ειναι 89εκ κ τα αναγομοση 94. Κ τα δικα μου γραφουν 395/70/16 υποτιθετε 38αρια αλλα ειναι 92εκ.
GENERAL LEE

Re: Διάσταση ελαστικού διαχωρισμού κατηγορίας WT

Post by GENERAL LEE »

Όσο ποιο απλά είναι τα πράγματα , τόσο ποιο ξεκάθαρα είναι ....
Δεν μπορείς να βγάλεις το μέτρο και να μετράς τι διάμετρο έχει το κάθε λάστιχο και πόσο φαγωμένο ή πόσο καινούργιο είναι ...τα δικά μου είναι 37αρια , φαγωμένα , ξέρεις τι διάμετρο έχουν τώρα ? 90 cm !!! ξέρεις ότι τα δουλεύω στα 4 psi ?
Απλά πράγματα να μην έχουμε παρεξηγήσεις ... ότι αναγράφετε στο λάστιχο είναι το ποιο σωστό κατά την γνώμη μου ...
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: Διάσταση ελαστικού διαχωρισμού κατηγορίας WT

Post by samisnow »

Αυτα κ αυτα αποφευγεις με μια και μονο κατηγορια...ουυφφφ...40 και πανω τελος...τωρα και 40 χρονων και πανω παλι μετραει....
Ρε αστε μια κατηγορια να τελειωνουμε...οτι θελει ο καθε ενας....να μαστε ολοι ενταξει...αντε να ετοιμασουμε κανα μουλαρι διαφορικο να γινει χαμος....
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: Διάσταση ελαστικού διαχωρισμού κατηγορίας WT

Post by κυριακος αθανασιου »

αμα ενας διαχωρισμος φερει κοσμο στους αγωνες μας τοτε καλως να γινουν γιατι πεθαινει το αθλημα ;)
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: Διάσταση ελαστικού διαχωρισμού κατηγορίας WT

Post by samisnow »

κυριακος αθανασιου wrote:αμα ενας διαχωρισμος φερει κοσμο στους αγωνες μας τοτε καλως να γινουν γιατι πεθαινει το αθλημα ;)
είναι βοηθημα για να φερει κοσμο...εννοείται και πιστευω ολοι το ξερουν..δεν φτανει μονο όμως αυτό δυστυχως...μακαρι όμως απ αυτό να ξεκινησει κατι καλο...
εχω και κατι μεταχειρισμένα 31/10,5χ15 να τρεξω του χρονου....χιχιχιχιχιχιχιχι :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Διάσταση ελαστικού διαχωρισμού κατηγορίας WT

Post by georgexj »

:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: Διάσταση ελαστικού διαχωρισμού κατηγορίας WT

Post by toro »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:Ναι αλλα ετσι τα πρωτογεννη ειναι 89εκ κ τα αναγομοση 94. Κ τα δικα μου γραφουν 395/70/16 υποτιθετε 38αρια αλλα ειναι 92εκ.
......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....Ρε σεις!!!!!! Μ'εχετε μπερδεψει ΡΕ!!!!!! Εγω που ειμαι λιγο πανω απο......40(χρονων,ντε!!) που τρεχω???? ..με τους ΜΕΓΑΛΟΥΣ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: Διάσταση ελαστικού διαχωρισμού κατηγορίας WT

Post by samisnow »

toro wrote:
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:Ναι αλλα ετσι τα πρωτογεννη ειναι 89εκ κ τα αναγομοση 94. Κ τα δικα μου γραφουν 395/70/16 υποτιθετε 38αρια αλλα ειναι 92εκ.
......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....Ρε σεις!!!!!! Μ'εχετε μπερδεψει ΡΕ!!!!!! Εγω που ειμαι λιγο πανω απο......40(χρονων,ντε!!) που τρεχω???? ..με τους ΜΕΓΑΛΟΥΣ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εσυ φιλε Μανο και με τους μικρους να τρεξεις παλι μεγαλος θα σαι....σε μεγεθος παντα.....χεχεχε...πες τους οτι οποιος φοβαται πεφτει κσι κοιμαται Μανο μου.....(στον αρη δηλαδη...)
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: Διάσταση ελαστικού διαχωρισμού κατηγορίας WT

Post by toro »

samisnow wrote: ......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ..:
Εσυ φιλε Μανο και με τους μικρους να τρεξεις παλι μεγαλος θα σαι....σε μεγεθος παντα.....χεχεχε...πες τους οτι οποιος φοβαται πεφτει κσι κοιμαται Μανο μου.....(στον αρη δηλαδη...)[/quote].
............... :lol: :lol: :lol: ..Εγω θελω να τρεχω με.....ΟΛΟΥΣ!!!!!!( :lol: :lol: :lol: ...Θα...ΔΗΛΩΝΩ διπλη συμμετοχη!!!).. :lol: :lol: :lol: ..Και αν δε το..ΣΠΑΩ με τους μεν, θα το ΣΠΑΩ με τους δε!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Αλλιως πεφτω και....ΚΟΙΜΑΜΑΙ!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: Διάσταση ελαστικού διαχωρισμού κατηγορίας WT

Post by samisnow »

toro wrote:
samisnow wrote: ......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ..:
Εσυ φιλε Μανο και με τους μικρους να τρεξεις παλι μεγαλος θα σαι....σε μεγεθος παντα.....χεχεχε...πες τους οτι οποιος φοβαται πεφτει κσι κοιμαται Μανο μου.....(στον αρη δηλαδη...)
.
............... :lol: :lol: :lol: ..Εγω θελω να τρεχω με.....ΟΛΟΥΣ!!!!!!( :lol: :lol: :lol: ...Θα...ΔΗΛΩΝΩ διπλη συμμετοχη!!!).. :lol: :lol: :lol: ..Και αν δε το..ΣΠΑΩ με τους μεν, θα το ΣΠΑΩ με τους δε!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Αλλιως πεφτω και....ΚΟΙΜΑΜΑΙ!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


όχι...δεν υποννοω κατι για σενα και το ξερεις....για το πεφτω και κοιμάμαι.....κατι πορτοκαλομαυρογκρι σπιρτοκουτα κανουν τετοια.....
οσον αφορα αυτό το δηλωνω διπλη συμμετοχη πιστεψε με όταν ειδα για διαχωρισμούς και τετοια.....εσενα σκεφτικα.....ειμουν σιγουρος 100% ότι θα το κανεις.....
χαχαχαχαχα γιατι όπως προειπαμε...τ αφεντικο τρελαθηκε......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
Post Reply

Return to “Κανονισμοί. Απορίες-διευκρινήσεις”