Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

GENERAL LEE

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by GENERAL LEE »

ALEXELIS wrote:
samisnow wrote:...λεω οτι πρεπει να δουμε καποια πραγματα απο πιο χαμηλα...δεν λεω οτι πρεπει να πληρωσουμε κι αλλα...
αυτο εννοω και εγω






samisnow wrote:επισης αυτο που λεει ο Αρης ειναι οτι δεν γινεται καποιοι να παλευουν για το προβλεπομενο και αλλοι να τρεχουν με καθησματα απο lada...
αυτος ο συνεφιαρης κατι για παπουτσια λεει, εγω αυτο καταλαβα !!! οτι ειναι να πει να το πει ξεκαθαρα .Κανεις δεν ειπε να τρεξουμε με καθησματα απο lada απλα μην τον πατε πολυ ψηλα τον πυχη γιατι θα πτωχευσουμε ;)
Λογικά πράγματα θέλουμε όλοι Δημήτρη ...
Δεν θα βγει ποτέ άκρη μέσα από τα forum ... πρέπει να αποφασίσουμε πως εμείς θέλουμε να παίζετε το παιχνίδι μας , χωρίς εγωισμούς και χωρίς υπερβολές ...
Νομίζω ότι θα πρέπει , οι λέσχες πλέον , να καταθέσουν τις απόψεις τους , να συνεννοηθούμε όλοι μαζί και να ζητήσουμε από τις αρχές και τους οργανωτές τι μας αρέσει ...
Αλλά μην δείχνουμε χαβαλέδες ρε παιδιά ...κανένας δεν θα μας πάρει στα σοβαρά έτσι ...

-Διαχωρισμός κατηγοριών μόνο με λάστιχο ή portal .... εφικτό και λογικό
-Διαχωρισμός των trophy από τα wt ...εφικτό και λογικό
-wt ή αναγέννηση των trial ? με κ1 κ2 κ3 βάση ελαστικού και χωρίς παλούκια και όπισθεν ???
-ξεκαθάρισμα κανονισμών των trophy ... γιατί να έχουμε μια μεγάλη απλή σε όλο τον αγώνα ? υπάρχουν και οι ειδικές ενδιάμεσα που είναι κορδελιασμένες ! έτσι όλοι περνούν από εκεί που η οργάνωση θέλει να περάσεις !
-τι θα πει κρυφό ΣΕΔ ? τι θε πει πούστικο ΣΕΔ ? υποχρεωτική online παρακολούθηση και καταγραφή , και κάθε κατεργάρης στον πάγκο του ...δεν είναι εφικτό λόγο οικονομικών ? καταγραφή -Track μέσω του gps κάθε αυτοκινήτου και έλεγχος στον τερματισμό ...
-Τι θα πει trophy με 20 km αν ημερα ? βάλτε βρε χιλιόμετρα να το ευχαριστηθούμε ... τι κι αν νύχτωσε ... όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται ! καταγραφή έχετε μας βλέπετε που ήμαστε και δεν χρειάζονται άτομα στα ΣΕΔ να ξεροσταλιάζουν ...
-Ξεκαθάρισμα των τεχνικών κανονισμών και του J ....Ας δούμε τι λένε και οι αμερικάνοι ...
Αυτά και άλλα πολλά θέματα μπορούν να πέσουν στο τραπέζι , αλλά μόνο απ το forum δεν γίνετε δουλειά ...
User avatar
xeilas
Posts: 423
Joined: Mon Jan 11, 2010 13:11
Location: ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by xeilas »

ALEXELIS wrote:ααα και το αλλο



Σιγα μην βγει ποτε κατι με αυτα που λεμε εμεις οι [ πεντε ,εξι ] εδω μεσα
:D
Εδώ εφτά

Συμφωνώ μαζί σας
Σωστά λέει και o lee για προτάσεις λεσχών
Και o Μισκης για τελική ψηφοφορία αγωνιζομένων
Δεν έχω την εμπορία σας αλλά μαρεσει αυτό που κάνουμε και θα ήθελα να γίνει καλύτερο πιο δίκαιο και πιο αξιόπιστο
K.Stylianos Action4X4club
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Χαρη αντι να μιλας για σκαρπινια κ παντοφλες δεν μας ενημερωνεις για τους αγωνες που κανουν αυτοι οι "παρακατιανοι" γειτονες μας;;;;
Για το πως αντιμετοπιζουν τους αγωνες κ γενικοτερα μετεφερε μας το κλιμα....... ;)
Φωτης ranger
Posts: 707
Joined: Thu Oct 01, 2009 20:23
Location: αμαλιαδα

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by Φωτης ranger »

καλησπερα σας κυριοι συναδελφοι τετρακινητοι.

θελω πολυ και εγω να γραψω την γνωμη μου αποψη μου.

θα παρακαλουθω το θεμα στενα.

στο πολυυυυ γενικο
κααατι πρεπει να γινει να αλαξει η εικονα των αγωνων να παρουν νεα μορφη
νεα εμφανιση ισως να πρεπει να αλαξουν κανονισμοι ισως...και πολλα αλλα
ολα να ειναι ξεκαθαρα και να υπαρχει αληθοφανεια! :!: :!:


στο θεμα ασφαλεια κανονισμοι και διαταξεις ασφαλειας κτλ..

ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΣ!!!

μηχανοκινητοι αγωνες ειναι και οχι βολτα στο παρκο...

ασε που και στο παρκο κυνδινευεις εκει που κανεις κουνια να σπασει η αλυσιδα και να πεσεις... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

αγωνιζομενος δεν ειμαι
αλλα και να ηθελα να γινω με τα τεκταινομενα που παρακολουθω στον χωρο.........το εχω βγαλει για την ωρα απο το μυαλο μου.
(αντι να συμετεχω σε αγωνες και να περναω καλα να σπαω το στομαχι μου??!! :roll: :roll: )

ειμαι ομως θεατης και ενεργος θεατης.
εχω ταξιδεψει σε ολην την ελλαδα να παρακολουθησω αγωνες 4χ4
γουσταρω το 4χ4 και θελω να παει μπροστα!

πολλοι με γνωριζετε και προσωπικα και ξερετε ποιος ειμαι.

αυτα τα ολιγα απο μενα...

καλο σας βραδυ.


κουτσαβιτης φωτης.
KAGOURES 4X4 CLUB

||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||
||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / TOYOTA / \ ||
||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ V6\ / \ / ||
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by samisnow »

Φωτης ranger wrote:καλησπερα σας κυριοι συναδελφοι τετρακινητοι.

θελω πολυ και εγω να γραψω την γνωμη μου αποψη μου.

θα παρακαλουθω το θεμα στενα.

στο πολυυυυ γενικο
κααατι πρεπει να γινει να αλαξει η εικονα των αγωνων να παρουν νεα μορφη
νεα εμφανιση ισως να πρεπει να αλαξουν κανονισμοι ισως...και πολλα αλλα
ολα να ειναι ξεκαθαρα και να υπαρχει αληθοφανεια! :!: :!:


στο θεμα ασφαλεια κανονισμοι και διαταξεις ασφαλειας κτλ..

ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΣ!!!

μηχανοκινητοι αγωνες ειναι και οχι βολτα στο παρκο...

ασε που και στο παρκο κυνδινευεις εκει που κανεις κουνια να σπασει η αλυσιδα και να πεσεις... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

αγωνιζομενος δεν ειμαι
αλλα και να ηθελα να γινω με τα τεκταινομενα που παρακολουθω στον χωρο.........το εχω βγαλει για την ωρα απο το μυαλο μου.
(αντι να συμετεχω σε αγωνες και να περναω καλα να σπαω το στομαχι μου??!! :roll: :roll: )

ειμαι ομως θεατης και ενεργος θεατης.
εχω ταξιδεψει σε ολην την ελλαδα να παρακολουθησω αγωνες 4χ4
γουσταρω το 4χ4 και θελω να παει μπροστα!

πολλοι με γνωριζετε και προσωπικα και ξερετε ποιος ειμαι.

αυτα τα ολιγα απο μενα...

καλο σας βραδυ.


κουτσαβιτης φωτης.
τι πιστευεις ότι σε μπλοκαρει φιλε Φωτη να λαβεις μερος σε αγωνες....και πια είναι τα τεκταινομενα που παρακολουθείς ώστε να μην λαμωανεις μερος....να δουμε και την άλλη πλευρα του θεματος..


Admin: Off Topic. Ανοίξτε άλλη ενότητα
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by κυριακος αθανασιου »

εγω επειδη δεν θα παρω μερος ποτε σε 4 αγωνες την χρονια για να διεκδικησω το επαθλο δεν θελω να εκφερω αποψη...
το μονο που θελω να πω ειναι οτι γουσταρω να μαζευω τα κομματια του ψιστακη :lol: :lol: :lol: ...
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by samisnow »

κυριακος αθανασιου wrote:εγω επειδη δεν θα παρω μερος ποτε σε 4 αγωνες την χρονια για να διεκδικησω το επαθλο δεν θελω να εκφερω αποψη...
το μονο που θελω να πω ειναι οτι γουσταρω να μαζευω τα κομματια του ψιστακη :lol: :lol: :lol: ...
φιλε κυριακο ελπιζω ελπιζω να ναι μονο εργαλεία και όχι τιποτα king V8 κλπ.... :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by κυριακος αθανασιου »

:lol: :lol: :lol:
εννοειται οτι μιλαμε παντα και μονο για εργαλεια
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

Μην ξεφευγετε απο το θεμα :roll: βαλτε ολοι τις αποψεις σας μπας και βλαλουμε ακρη απο αυτο που ολοι θελουμε και λεγετε σωστοι αγωνες προς ολους και για ολα...
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by κυριακος αθανασιου »

εγω πιστευω οτι αν κανουμε πολλες κατηγοριες και διαχωρισμους θα ειναι 4-5 αμαξια σε καθε κατηγορια και στο τελος δεν θα υπαρξουν αγωνες...
για εμενα η καλυτερη λυση ειναι μεχρι 35ιντσες η μια κατηγορια και απο εκει κ πανω η αλλη κατηγορια...
και αυτο γιατι δεν νομιζω οτι υπαρχουν τοσο πολλοι αγωνιζομενοι με 37+...
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
Post Reply

Return to “Κανονισμοί. Απορίες-διευκρινήσεις”