Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΛΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ, ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΓΝΩΜΗ, ΕΙΚΟΝΑ, ΣΧΕΔΙΟ,ΠΛΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΣΚΕΠΤΙΚΟ, ΛΕΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΚΑΙ ΟΣΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΩΣΤΕ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ,ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΙΟ ΣΥΜΒΑΤΟ ΚΑΙ ΑΠΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΜΑΤΙ ΜΑΣ, ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΛΥΨΕΙ ΠΟΤΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...
ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΟΚΙΜΗ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΗΝΕΙ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΕΛΤΙΟΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ 2015 ΟΣΟ ΚΑΛΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ.
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ, Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΕ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΑΠΛΑ ΓΡΑΠΤΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΑΠΛΑ ΑΠΑΝΤΑΜΕ Η ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΣΑΚΟΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.
ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΛΕΣΧΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΥΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΡΧΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ... :roll:
ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
User avatar
sonixthessaloniki
Posts: 75
Joined: Mon Mar 19, 2012 12:00

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by sonixthessaloniki »

σε wt εγω δεν ειδα 10-15 μικρα! αλλα 10-15 μεγαλα!!
κι αυτο στο ξαναλεω γιατι πεθαναν τα trial!
ΑΛΛΟ ΠΟΣΑ ΜΙΚΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!

τεσπα ...αλλου παει τωρα και γαμαμε το topic..
συμφωνω με general για το τι αποψη εχει μεχρι 37 και αυτο γτ μπροστα μου γαμηθηκε πληρωμα για να περασει απ το συγκεκριμενο σημειο και χανωταν και τα 37!οι αλλοι πηγαν για καφεδακι....
αυτα..
..:: Τeam Spider Thessaloniki ::..
GENERAL LEE

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by GENERAL LEE »

Πάμε λιγάκι να σκεφτούμε ακόμη λίγο ποιο ρεαλιστικά ...
Αν υποθέσουμε οτι χωρίζουμε τις κατηγορίες με γνώμονα το λάστιχο και με όριο το 37 . Δημιουργούμε μια κατηγορία , η οποία αν θεωρήσουμε οτι το μεγαλύτερο λάστιχο θεωρείται το φαβορί , έχει ως outsider τα 33 .... Ok αλλα .... Ποσά απο αυτά τα αυτοκίνητα , μένουν εκτός και πλέον δεν αγωνίζονται γιατί τώρα αυτοί αισθάνονται κομπάρσοι ??? Ποσά αυτοκίνητα με 36-37 λάστιχο έχουμε ???μήπως τελικά , το 35 ειναι το καταλληλότερο όριο , για να βάλουμε πάλι στο παιχνίδι τα 33αρια που παροπλίστηκαν λόγο των καταστάσεων ???
Προσωπικά , φέροντας 37αρια λάστιχα στο αυτοκίνητο μου , δεν θα είχα θέμα να ανταγωνιστώ αυτοκίνητα μέχρι και 40 , πέρα απο εκεί το τοπίο θολώνει , αλλά δε γαμεις , πόσοι Ψιστάκηδες θα εμφανίζονται σε κάθε αγώνα ?Άλλωστε πάντα θα υπάρχει κάποιος που είναι στο κάτω όριο , δεν μπορούμε να τους ικανοποιήσουμε όλους ...
Θεωρώ οτι το θέμα 35 η 37 θα πρέπει να συζητηθεί ποιο σοβαρά .... Το θέμα είναι να μαζέψουμε συμμετοχές και οι κατηγορίες να είναι μοιρασμένες και όχι δυσανάλογες ...
Αφήνοντας πίσω προσωπικούς εγωισμούς νομίζω οτι μια ψηφοφορία θα μας έδειχνε τι πραγματικά θέλει ο κόσμος !

ψηφίστε εδώ :arrow: viewtopic.php?f=31&t=9294
User avatar
geokriti
Posts: 142
Joined: Mon Apr 11, 2011 08:09
Location: ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by geokriti »

Καλησπερα στην παρεα σας ,αν μου επιτρεπεται να εκφερω και εγω την αποψη μου σχετικα με τα παραπανω,σεβωμαι την αποψη και του Μιχαλη και του Αρη,και του Ψυστακη και του Αλεξελη και οσων εχουν παρει μερος σε αυτη τη συζητηση .Η γνωμη η δικη μου διαφερει καπως,δηλαδη φταιει οτι υπαρχουν λιγες συμμετοχες στο οτι πχ ο Ψυστακης ,Ταgας ,Φελωνης κλπ εχουν 44 αρια και εμεις οι υπολοιποι με τα μικρα 33αρια η35ρια δεν τους προλαβαινουμε.και για αυτο δε μαζευομαστε . Νομιζω πως δεν ειναι τα πραγματα ετσι.Αν θελω να τρεξω θα σκεφτω τα 44αρια του χψ και δεν θα παω για αυτο το λογο? Και βεβαια οχι.Απο οσο θυμαμαι ο Θεολογης στο αυτοκινητο του δεν εχει φορεσει ποτε πανω απο 33αρια,ετσι δεν ειναι?Ποσα 44αρια δεν εχει πατησει? Να μου πεις δεν ειναι ολοι σαν το Γιωργο οκ ναι αλλα?Το προβλημα λοιπον δεν ειναι τα ελαστικα ουτε η κριση.το προβλημα ειναι αλλο, ειμαστε χωρισμενοι σε στρατοπεδα, σε ομαδες , σε βορειους νοτιους ανατολικους δυτικους κτλπ επαναλαμβανω προσωπικη μου αποψη καληνυχτα σας.
GENERAL LEE

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by GENERAL LEE »

geokriti wrote:Καλησπερα στην παρεα σας ,αν μου επιτρεπεται να εκφερω και εγω την αποψη μου σχετικα με τα παραπανω,σεβωμαι την αποψη και του Μιχαλη και του Αρη,και του Ψυστακη και του Αλεξελη και οσων εχουν παρει μερος σε αυτη τη συζητηση .Η γνωμη η δικη μου διαφερει καπως,δηλαδη φταιει οτι υπαρχουν λιγες συμμετοχες στο οτι πχ ο Ψυστακης ,Ταgας ,Φελωνης κλπ εχουν 44 αρια και εμεις οι υπολοιποι με τα μικρα 33αρια η35ρια δεν τους προλαβαινουμε.και για αυτο δε μαζευομαστε . Νομιζω πως δεν ειναι τα πραγματα ετσι.Αν θελω να τρεξω θα σκεφτω τα 44αρια του χψ και δεν θα παω για αυτο το λογο? Και βεβαια οχι.Απο οσο θυμαμαι ο Θεολογης στο αυτοκινητο του δεν εχει φορεσει ποτε πανω απο 33αρια,ετσι δεν ειναι?Ποσα 44αρια δεν εχει πατησει? Να μου πεις δεν ειναι ολοι σαν το Γιωργο οκ ναι αλλα?Το προβλημα λοιπον δεν ειναι τα ελαστικα ουτε η κριση.το προβλημα ειναι αλλο, ειμαστε χωρισμενοι σε στρατοπεδα, σε ομαδες , σε βορειους νοτιους ανατολικους δυτικους κτλπ επαναλαμβανω προσωπικη μου αποψη καληνυχτα σας.
Δεν νομίζω ότι έχεις απόλυτο δίκιο Γιώργη ...
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by samisnow »

sonixthessaloniki wrote:σε wt εγω δεν ειδα 10-15 μικρα! αλλα 10-15 μεγαλα!!
κι αυτο στο ξαναλεω γιατι πεθαναν τα trial!
ΑΛΛΟ ΠΟΣΑ ΜΙΚΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!

τεσπα ...αλλου παει τωρα και γαμαμε το topic..
συμφωνω με general για το τι αποψη εχει μεχρι 37 και αυτο γτ μπροστα μου γαμηθηκε πληρωμα για να περασει απ το συγκεκριμενο σημειο και χανωταν και τα 37!οι αλλοι πηγαν για καφεδακι....
αυτα..
Τα μεγαλα εμφανιζονται στα WT διοτι πλεον δεν υπαρχουν αγωνες αλλου ειδους για να τρεξουν...εξου και οι μεγαλες συμμετοχες..δεν υπερεχουν ομως στα αυτοκινητα με μικροτερα ελαστικα....το θεμα ειναι να μπορουμε να μαστε ολοι μαζι και να περναμε καλα....το θεμα που εχει ανοιξει γενικοτερα καλο ειναι να το κρατησουμε σε χαλαρα επιπεδα γιστι εχει νοημα για ολους...
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by κυριακος αθανασιου »

DIAMANTIS RETHYMNO wrote:ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΛΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ, ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΓΝΩΜΗ, ΕΙΚΟΝΑ, ΣΧΕΔΙΟ,ΠΛΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΣΚΕΠΤΙΚΟ, ΛΕΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΚΑΙ ΟΣΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΩΣΤΕ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ,ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΙΟ ΣΥΜΒΑΤΟ ΚΑΙ ΑΠΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΜΑΤΙ ΜΑΣ, ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΛΥΨΕΙ ΠΟΤΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...
ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΟΚΙΜΗ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΗΝΕΙ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΕΛΤΙΟΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ 2015 ΟΣΟ ΚΑΛΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ.
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ, Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΕ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΑΠΛΑ ΓΡΑΠΤΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΑΠΛΑ ΑΠΑΝΤΑΜΕ Η ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΣΑΚΟΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.
ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΛΕΣΧΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΥΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΡΧΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ... :roll:
ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...
προτεινω να γινει η συναντηση καλοκαιρι (ιουλιο που θα παρω αδεια τελικα)στην κρητη :D
με οτι συνεπαγεται αυτο ;)
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: Διαχωρισμός σε κατηγορίες - Έπαθλο Περιπέτειας

Post by toro »

geokriti wrote:Και του Αρη,και του Ψυστακη και πχ ο Ψυστακης ,Ταgας
... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....Ρε Γιωργη, το φελεκι μου ρε!!!!! Το....Ψυ με..γιωτα ρε, Και βγαινει απ'το..Ψιτ!! που λεγανε στις γατες!!!! (Γιατι ο προπαππους του τετοιος ηταν, ΓΑΤΑ!!!!) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :) :) :) :P :P :mrgreen: :mrgreen:
Post Reply

Return to “Κανονισμοί. Απορίες-διευκρινήσεις”