Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

:arrow:

Για πες μας ρε Μέγα Ερμηνευτή των Κανονισμών .... ποια είναι η δουλειά του πλοηγού , σε έναν αγώνα raid ? Τι λένε τα τεφτέρια σου ? :twisted:

:arrow:
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

:arrow:

Να ευχαριστήσω εδώ τους πληροφοριοδότες για τον βομβαρδισμό email που λαμβάνω :D

Σιγά σιγά όμως παιδιά ! μην βιάζεστε !
Όλη η αλήθεια από εδώ αποκλειστικά και με ντοκουμέντα !!! ;)

:arrow:
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

:arrow:

Διακρίνω δε, μια τεράστια εκτίμηση του κόσμου απέναντι σου μέσα από τα πμ και τα email ! :lol: :lol: :lol:
Πως τα καταφέρνεις και είσαι τόσο αγαπητός ρε μπαγάσα ???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:arrow:
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by Nicolas »

Δεν έχουν μιλήσει ακόμα οι 20.000 αναγνώστες...
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

Στάθη μου …πόσο δίκιο έχεις …

Μίλησα ,διάβασα , μα πάνω απ όλα σκέφτηκα …

Γιατί ρε καριόλη να με ρίξεις εμένα στο επίπεδο σου ? ψεύτη …
Έχεις καταντήσει πλέον να κάνεις δημοσιογραφία μέσα από τα κους-κους και τις φωτογραφίες των forum , που ακόμη και σ αυτά δεν σου δίνετε πλέον λόγος … έχεις καταντήσει , όταν θα εμφανιστείς σε κάνα αγώνα να την βγάζεις μέσα στο αμάξι ή να καβατζώνεσαι , γιατί παντού υπάρχει κάποιος που θέλει να σε σαπίσει στο ξύλο …Όλοι αυτοί που σε διαβαζουν να το παίζεις κόκορας στο ektostopou και στην κολοφυλλάδα σου , σ έχουν δει να κλαις και να παρακαλάς μέσα από τα email σου ? Όχι θεωρώ ... και καλύτερα έτσι ...
Ξέρεις ρε ξεφτίλα γιατί δεν σε απογειώνει όλος ο κόσμος με τις μαλακίες που κάνεις ? όχι μόνο στον αγώνα σου αλλά και γενικά στο χώρο ? γιατί συμπεριφέρεσαι σαν νερόμπομπα ! αυτή που παίζουν τα παιδάκια …όταν δεν γίνει το δικό σου ,την σκας κάτω και βρέχεις όποιον βρεθεί δίπλα σου … μα ταυτόχρονα διαλύεσαι κιόλας ! Στην ουσία όμως νερόμπομπα είσαι ! εντελώς ακίνδυνη !

Πραγματικά εξεπλάγην με την διάθεση του κόσμου να με βοηθήσει να σε ξεφτιλίσω μέσα από εδώ … από κουβέντες μέχρι αρχεία και φωτογραφίες …

Μείνε με την εντύπωση ότι εσύ εφηύρες τον τροχό , δεν αξίζει να ασχοληθώ πλέων μαζί σου .Ναι ...εγώ μπορεί να μην τα ξέρω όλα όπως εσύ κύριε φωστήρα , ξέρω όμως αυτά που μου χρειάζονται και μου αρκούν ! Η τακτική της σουπιάς , που αμολάει μελάνι για να εξαφανιστεί προσωρινά , είναι μια από της αγαπημένες σου …εφάρμοσε την ακόμη μια φορά … να φιλάς τα νότα σου όμως , γιατί έχεις δημιουργήσει πολλούς εχθρούς … είσαι , όπως είπα γάγγραινα του χώρου και η γάγγραινα , με έναν τρόπο μόνο γιατρεύετε ! :!: :!: :!:

Η βέσπα είναι έξω απ το σπίτι , με τα κλειδιά επάνω ...και δεν πωλείται ! ;)
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by friar »

Αρκετά, μην ασχολείστε άλλο πια μαζί του.
Χάρη του κάνετε και αξία του δίνετε.



Μουσικό διάλειμμα


"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

Ναι … ας τον αφήσουμε να δουλέψει για το καλό του σπορ …
Πάρε και κάνα φανελάκι μαζί να χεις να αλλάξεις άμα ιδρώσεις …

DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

Παρε σκεψεις και ακου τι λεει αρη:

http://www.youtube.com/watch?v=S6OGqqYL ... 6OGqqYL4N4
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

DIAMANTIS RETHYMNO wrote:Παρε σκεψεις και ακου τι λεει αρη:

http://www.youtube.com/watch?v=S6OGqqYL ... 6OGqqYL4N4

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

Μην ξεχνάς να κοιτάς κάθε πρωί τον καθρέφτη σου ! τον εσωτερικό !!! 8-) 8-) 8-) :shock: :shock: :o :o :o :? :? :? :( :( :(

Post Reply

Return to “Κανονισμοί. Απορίες-διευκρινήσεις”