Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

bisba
Posts: 17
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:26

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by bisba »

Δεν εχει συνεχεια το παραμυθι ;
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by georgexj »

Nicolas wrote:
GENERAL LEE wrote: Τώρα ...άμα Νικόλα μου , την ψήνεις να ακούσεις τίποτα πουστριλίκια ..εδώ είμαι εγώ ! :lol: :lol: :lol:

Πες πες!
Ψήνομαι.
Έχω ακούσει διάφορα αλλά ποτέ στην μάπα.
Ρίξε!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΑΝΩΜΑΛΕ!!!!
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

Χαβαλέδες κύριοι , ναι ! χαβαλέδες ήμαστε …και γιατί να μας δουν σοβαρά ?
Mήπως όμως υπάρχουν και κάποιοι που κάνουν κάτι ακόμη χειρότερο ? μήπως υπάρχουν κάποιοι που εκμεταλλεύονται μέσα από την όλη κατάσταση τα δεδομένα , έτσι ώστε να κερδίζουν μέσα από αυτό ? Έτοιμοι να ασελγήσουν στον εγκέφαλο του κάθε ανυποψίαστου fan της τετρακίνησης ...
Μεγάλη δύναμη τα media κύριοι ναι …

Για να δούμε όμως , ποιος ξέρει που την κρύβει την πούτσα ο αστακός ??????? :? :? :?


Λιακάδα , έχει σήμερα … είπα να κάνω καμιά βόλτα με την βέσπα … την ψήνω και για μια τούμπα έτσι να γουστάρουμε ….

Stay tuned !!!!

:twisted: :twisted: :twisted:
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

:arrow:
Για όσους δεν ξέρουν ...που την κρύβει την πούτσα ο αστακός ....
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ! :twisted: :twisted: :twisted:
:arrow:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by georgexj »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


καλοοοοοοοοοο..........
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

georgexj wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


καλοοοοοοοοοο..........
Μόνον καλά γράφουμε εδώ ! 8-)
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by Nicolas »

GENERAL LEE wrote:Χαβαλέδες κύριοι , ναι ! χαβαλέδες ήμαστε …και γιατί να μας δουν σοβαρά ?
Mήπως όμως υπάρχουν και κάποιοι που κάνουν κάτι ακόμη χειρότερο ? μήπως υπάρχουν κάποιοι που εκμεταλλεύονται μέσα από την όλη κατάσταση τα δεδομένα , έτσι ώστε να κερδίζουν μέσα από αυτό ? Έτοιμοι να ασελγήσουν στον εγκέφαλο του κάθε ανυποψίαστου fan της τετρακίνησης ...
Μεγάλη δύναμη τα media κύριοι ναι …

Για να δούμε όμως , ποιος ξέρει που την κρύβει την πούτσα ο αστακός ??????? :? :? :?


Λιακάδα , έχει σήμερα … είπα να κάνω καμιά βόλτα με την βέσπα … την ψήνω και για μια τούμπα έτσι να γουστάρουμε ….

Stay tuned !!!!

:twisted: :twisted: :twisted:

Στρατηγέ μου, κάνε καμία σούζα γιατί έχεις αρχίσει πάλι τα μισόλογα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

Έχουμε δηλαδή όλα μας τα προβλήματα …έχουμε και τον Αθανασίου και τον Φωκίωνα να κάνουν πλακίτσα από το άλλο μαγαζί , μπας και μαζέψουν κάνα πελάτη ...

Γιάννη , έχω κουραστεί κάθε φορά να διαβάζω κάτι από εσένα και μετά να προσπαθώ να καταλάβω τι πραγματικά κρύβετε από πίσω … γιατί πάντα κάτι κρύβετε από πίσω :!: … είσαι γνώστης ,είσαι διπλωμάτης , είσαι ανακατωσούρας , είσαι και κωλοπετσωμένος που λένε στο χωρίο μου … αλλά μην μας γαμάς κιόλας ρε φίλε … περνάμε πραγματικά δύσκολες στιγμές …
Εκλαμβάνω τα γραφόμενα σου ως ειρωνικά και στο λέω στα μούτρα !

Φωκίωνα … σου είπε κανένας ότι οι αγωνιζόμενοι των Trophy είναι όλοι απόφοιτοι του Harvard ? σου είπε κανένας ότι νοιάζονται για το τι λέει ο κανονισμός ? Νομίζεις ότι εσύ ανακάλυψες τον τροχό ή ότι θεωρείσαι υψηλότερου IQ από εμάς ? Σε ποιον απευθύνεστε όταν κάνεις ερμηνεία του κανονισμού ? ήρθες ποτέ σε κάνα evros ? σε κάνα Thessaloniki trophy ? μίλησες ποτέ με κανέναν από αυτούς που αγωνίζονται χρόνια σ αυτούς τους αγώνες να δεις την νοοτροπία τους ? ως προς τι η αμπελοφιλοσοφία ? :?: :?: :?:
Μίλησες ποτέ με τον Ιωσήφ να σου σου πει γιατί τρέχει μόνο trophy ? με τον Βραχνίδη και τον Καννιμά ?με τον Φυτά ? με τον Μισκή ? με τον Μπαλό ? με τον Καλαιτζη ? με τον Ραυτοπουλο ? με τον Χάρη τον Μουρατίδη ? Είμαι σίγουρος ότι μόνο σε φωτογραφία τους έχεις δει ..αν τους έχεις δει κιόλας ...

Έχετε ένα αγώνα , που έχει το φανατικό κοινό του …έχει το κοινό του που σας σεβετε κιολας ! ότι μαλακία κι αν κάνετε … τεσπα ..δεν έχω συμμετάσχει ποτέ στον 24ωρο και δεν δικαιούμαι να μιλάω γι αυτόν … εσείς όμως , μείνετε εκεί και κοιτάξτε να τον κάνετε κάθε χρονιά και καλύτερο …αφήστε μας εμάς , τους trophαδες, θα την βρούμε μόνοι μας την άκρη !

Δεν χρειαζόμαστε άκυρα δημοψηφίσματα για να δούμε σε ποιον αγώνα θα συμμετάσχουμε , ούτε μας βοηθούν να δούμε ποιος γαμάει καλύτερα στο βουνό , εμείς που ήμαστε εκεί χρόνια τώρα , το ξέρουμε καλύτερα κι από εσένα , και από τον admin του forum , και από τον ΙΧΝΗΛΑΤΗ , και από τον ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ MAG κι από τον fokion , και από τον κάθε άσχετο και ανώνυμο που του δίνεις την δυνατότητά να ψηφίσει !

Δεν χρειαζόμαστε ούτε ερμηνείες του κανονισμού από εσάς , κοιτάτε να τους εφαρμόζετε σωστά πρώτα στον δικό σας αγώνα ;) … εμείς , 10- 15 νοματαίοι απομείναμε , τα λέμε και μεταξύ μας .
Και μην μου μιλήσετε για δημοσιογραφία , γιατί αν είναι έτσι η δημοσιοργαφία τότε όλοι δημοσιογράφοι ήμαστε …
Η αίγλη του trophy όμως ... :D :D :D :D :D είναι το κάτι άλλο … πώς να μείνετε μακριά από αυτό που πουλάει …

Πληροφοριακά θα αναφέρω εδώ , ότι ο Αλέκος , στα πρώτα Εβρος σαν Αγωνοδίκης , ανέβαινε στην Ορεστιάδα 3 ημέρες νωρίτερα , έμπαινε στο αμάξι έπαιρνε το roadbook και έκανε όλο τον αγώνα μόνος του , το 1ο ευβοια ήταν δουλεμένο από αυτόν πάλι κατ αυτόν τον τρόπο … Το παράπονο μου είναι ότι αφού ξέρω ότι μπορεί , γιατί δεν το κάνει πλέον σωστά ?


...............................................
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

:arrow:

Πως μπορείς και μου βάζεις στο ίδιο καζάνι το EVROS TROPHY και το THESSALONIKI TROPHY με οτιδήποτε άλλο ???
Και μόνο η σκέψη θεωρείτε ύβρις !!!
Ας διαβάσουν οι νεότεροι ...
http://makiaveli-mandragoras.blogspot.g ... rophy.html
Ας ψάξουν να δουν στις συμμετοχές των δυο αυτών αγώνων ονόματα όπως αυτό του Axel ... αυτουνού που τώρα του κάνετε like στο fb που έτρεξε στο KINGS OF HAMMERS ...

:arrow:
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

:arrow:
O Διαμαντής οδηγός αγώνων περιπέτειας ??? από πότε ρε παιδιά ? και έχει και 2 ψήφους ! :lol: :lol: :lol: :lol:

Εδώ είναι λιγάκι λεπτό το θέμα ... και είναι λεπτό γιατί το όνομα μου δεν υπάρχει στην λίστα των υποψηφίων ... και μπορεί να πει ο πονηρός ότι ..να ... δεν τον έγραψε στις υποψηφιότητες και παρεξηγήθηκε ! χαχαχαχα πόσο μικροί είστε τέλος πάντων .....
Τι δουλειά έχει ρε σεις ο Μάκης ο Βαγενάς στους υποψηφίους ? επειδή κέρδισε έναν αγώνα ? και ο Χρήστος ο Ντάγκας κέρδισε ! και ο Ανδρουλάκης πουνε τος ? δηλαδή θα πηδήξω απ το παράθυρο ....

Ο Θεολόγης δηλαδή δεν ????? Ο Φυτάς ??? Οι Παραγιοί ???Οι Καλαιτζήδες ??? χαχαχαχα
Η πλάκα είναι ότι στο πρώτο ντιμπέιτ οι Κοκκίνιδες ήταν εντελώς εκτός 10αδας ! χαχαχαχχαχα

Δηλαδή εγώ άμα πάω να τρέξω τώρα σε ένα Trophy ... και μέσα στις συμμετοχές του αγώνα υπάρχουν όλοι αυτοί ... θα θεωρήσω φαβορί τον Μάκη ?

Πλάκα έχουν τα κριτήρια των συμμετοχών στο << δημοψήφισμα :Γιάννης κερνάει, Γιάννης πίνει. >> 2011-2013-2014 ...λες και πλέων όλοι οι άλλοι κρεμάσαν τα γάντια ...
Αυτά τα μαθηματικά σας Τρικ κρατήστε τα για πάρτη σας ....και ο κύκλος έχει γωνίες ! απλά , είναι στρογγυλεμένες !!!

Που την έχει είπαμε την πούτσα ο αστακός ?????????????


Ντροπή σας ...μόνο αυτό έχω να πω ....
Όλα στο βωμό της εμπορικότητας , όλα για έναν ακόμη πελάτη ! :evil:

:arrow:
Post Reply

Return to “Κανονισμοί. Απορίες-διευκρινήσεις”