Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

Ομολογουμένως με έχεις προβληματίσει αρκετά …με έχεις προβληματίσει γιατί οι απαντησεις σε όλα σου τα θέματα , υπάρχουν γραμμένες στην δική μου τούμπα , στις πρώτες σελίδες του θέματος , μέσα απ το δικό μου οπτικό πεδίο και νου … για το αν με βόλευε ή όχι το να μην κοπεί η τελευταια τουλίπα ... για το πώς έκρινα το να πάρουν τους χρόνους μας από το Track με απόκλιση 3 λεπτά ανά πλήρωμα , που χονδρικά σημαίνει ότι στην χειρότερη , μπορεί δυο πληρώματα να είχαν ακόμη και 6 λεπτά πραγματική διαφορά , με ότι τελικά μέτρησε :idea: … για την ανηφόρα στην πυξίδα της δεύτερης ημέρας , που πρώτα μιλάς για ασφάλεια και μετά για στρατηγική …

Να με συμπαθάς αλλά βρίσκω το γραπτό σου κομματάκι εγωιστικό … :cry:
Οι επιλογές μου είναι δυο !
1Η ΕΠΙΛΟΓΗ
Να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου για πράγματα που δεν καταλαβαίνεις και πιθανότατα να σε προσβάλω λόγο του ότι , όπως είπα , το γραπτό σου είναι εγωιστικό και μου την είπες κιόλας λιγάκι ...
2Η ΕΠΙΛΟΓΗ
Να σιωπήσω !
Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός λένε … θα περιμένω να αλλάξεις οπτική γωνία στο πράγμα και τότε μάλλον θα συμφωνήσεις μαζί μου …θεωρείσαι μέλος πλέον της φατρίας των Trophyαδων , οπότε σε θέλω και στους αγώνες που τρέχω και ταυτόχρονα οφείλω να σε σέβομαι !

Ε ..όποιος με ξέρει και διαβάσει ότι διαλέγω το δυο θα πει ότι πρέπει να είμαι άρρωστος ....
Κι όμως !!! :!: :!: :!: :!: :!:


Γιατρέ είμαι καλά ?

Όχι βρε μαλάκα είπαμε .. έπεσες κάτω από τη βέσπα !!! :lol: :lol: :lol:

Καλό Πάσχα σε όλους και υγεία πάνω απ όλα ! :D :D :D
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by Nicolas »

GENERAL LEE wrote: Να με συμπαθάς αλλά βρίσκω το γραπτό σου κομματάκι εγωιστικό … :cry:
Οι επιλογές μου είναι δυο !
1Η ΕΠΙΛΟΓΗ
Να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου για πράγματα που δεν καταλαβαίνεις και πιθανότατα να σε προσβάλω λόγο του ότι , όπως είπα , το γραπτό σου είναι εγωιστικό και μου την είπες κιόλας λιγάκι ...
Στρατηγέ μου, πώς σου φαίνεται η "άλλη" πλευρά?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μην τσιμπάς ρε ψάρακα!
Άσε τον άνθρωπο να το βγάλει απο μέσα του!
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

Nicolas wrote: Άσε τον άνθρωπο να το βγάλει απο μέσα του!
Με τον Δημήτρη έχουμε πολεμήσει μαζί στο βουνό 8-) ...και δεν είναι χτεσινός ...ποιο νέος από εμένα μπορεί να είναι αλλά δεν είναι χτεσινός !
Είναι καλό να το βγάζεις από μέσα σου και να μαθαίνουν και οι άλλοι τι σε πείραξε !


Τώρα ...άμα Νικόλα μου , την ψήνεις να ακούσεις τίποτα πουστριλίκια ..εδώ είμαι εγώ ! :lol: :lol: :lol:
User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by ALEXELIS »

GENERAL LEE wrote:Είναι καλό να το βγάζεις από μέσα σου
ειπα ξαλαφροσααααααα ΤΕΛΟΣ ολα καλα


στον επομενο τροφι στην εβοια θα ειμαι παλι εκει ο αγωνας ηταν καυλαααα

ξερω δεν ειμαι καλα αλλα ποιος απο εμας ειναι ??????????
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

ALEXELIS wrote:
στον επομενο τροφι στην εβοια θα ειμαι παλι εκει ο αγωνας ηταν καυλαααα

ξερω δεν ειμαι καλα αλλα ποιος απο εμας ειναι ??????????
Ρε όλοι μας θα ξαναπάμε αλλά δεν είναι εκεί το θέμα !
Σε αυτού του τύπου το post , γράφοντας ειλικρινά τις παρατηρήσεις , τις ενστάσεις και τις προτάσεις σου , βελτιώνεις το επίπεδο μας ! κάνεις κάποιους να σκεφτούν καλύτερα , ποιο καθαρά !
Μεταξύ μας δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε ! όλοι ομοιοπαθείς είμαστε ! :lol:
Πολιτισμός είναι να μάθουμε να ακούμε πρώτα !

Επόμενο Trophy στο καρνέ το Pindos Trophy τον Νοέμβριο , το 2015 οι Δημήτρηδες κάνουν δυνατό come back του Evros Trophy , η ΑΟΕ έχει πάρει φόρα και αν κάνει αγώνα θα ήμαστε σίγουρα πάλι εκεί και ότι άλλο trophy γίνει στην χώρα μας , οπουδήποτε θα προσπαθήσουμε να το στηρίξουμε ! :D

Την βέσπα , θα την πάω σαββατοκύριακο στον φαναρτζή να την σουλουπώσει ..από δευτέρα θα είναι πάλι διαθέσιμη για κολοτούμπες ! :twisted:



Μέχρι τότε χαρείτε την οικογένεια σας και φάτε ελαφριά !



άιντε λέμε !!! :lol: :lol: :lol: :lol:
bisba
Posts: 17
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:26

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by bisba »

Α ρε κλοουν general ιστοριες απο τον πολεμο
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

bisba wrote:Α ρε κλοουν general ιστοριες απο τον πολεμο
Καλό Πάσχα και σε σένα βρε Τσιου ! και κοίτα να μασήσεις καλά το αρνί ή το κατσίκι ...δεν ξέρω τι δίνει φέτος η Πρόνοια στα πρεζάκια ... κοίτα τέλος πάντων να το μασήσεις καλά φέτος αυτό που θα σου δώσουν , γιατί του χρόνου που ξέρεις , μπορεί να σε έχει τρακάρει πουθενά ο general και να μην έχεις πια δόντια ! :D :D :D
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by Nicolas »

GENERAL LEE wrote: Τώρα ...άμα Νικόλα μου , την ψήνεις να ακούσεις τίποτα πουστριλίκια ..εδώ είμαι εγώ ! :lol: :lol: :lol:

Πες πες!
Ψήνομαι.
Έχω ακούσει διάφορα αλλά ποτέ στην μάπα.
Ρίξε!
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
bisba
Posts: 17
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:26

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by bisba »

Δεν εχουμε λεφτα για αρνι
Αντε και καλο Πασχα
http://m.youtube.com/watch?v=EaFvOa6BA6I
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by toro »

ALEXELIS wrote:
GENERAL LEE wrote:Είναι καλό να το βγάζεις από μέσα σου
ειπα ξαλαφροσααααααα ΤΕΛΟΣ

ξερω δεν ειμαι καλα αλλα ποιος απο εμας ειναι ??????????
..............Για....ΣΑΣ δε ξερω, !!!!Εμενα με λενε Νταη, και ειμαι.....ΚΑΛΑ!!!!.....(Αφηστε που δε....ξερω και....ΒΕΣΠΑ!!!!)
Post Reply

Return to “Κανονισμοί. Απορίες-διευκρινήσεις”