Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post Reply
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

:arrow:

ρε σεις ....
πείτε τουλάχιστον στην ενημέρωση ότι το να ακολουθήσεις το ρέμα ευθεία είναι λάθος ...ξέρω τι θα μου πεις ... ένα βελάκι έλεγε να πας αριστερά ! ναι αλλά έχω πυξίδα !!!!μπορώ να πάω απ όπου γουστάρω !!! και έχω και τον Κοκκίνη να έχει μείνει σ αυτό το στενάκι που δείχνει το roadbook από σταυρό , με τα μούτρα προς τα κάτω ! κάνοντας με να πιστέψω ότι θα κάνουμε κύκλο και θα βρεθούμε κι εμείς προς την ίδια φορά με αυτόν ! ....... Στα διάλα .... σκοτώθηκα να κυνηγάω τον Πριόνα μες το ρέμα ρε Βαγγελάκο !!!

Αυτά διευκρινίζουμε στην ενημέρωση του roadbook !

anyway ...εμείς ποτέ δεν ανεβάσαμε τα αυτοκίνητα σ αυτό το στενάκι που ειχε μείνει ο Κοκκίνης ...υπήρχε ποιο εύκολη οδός !

:arrow:
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by κυριακος αθανασιου »

γραφε πιο γρηγορα ρε αρη...μπαινω 10 φορες την μερα να συνεχισω την αναγνωση..και μου την λεει συνεχεια η γυναικα...ολη την ωρα εισαι στο ιντερνετ κτλ... :lol: :lol: :lol: :lol:
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

:arrow:

Αυτό το πλήρωμα Στεργίου-Πριόνας .....αθόρυβοι ...χαμογελαστοί ...αποτελεσματικοί ...άνθρωποι με ήθος και αρχές !
Ο Στεργίου μάλλον είναι ο νεότερος , ηλικιακά , trophyας επί ελληνικού εδάφους , και είμαστε και συγχωριανοί , και είμαι και περήφανος ρε πούστη που εγώ σε έριξα στην κατρακύλα των Trophy :D
respect X 10 από εμένα !

:arrow:
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

:arrow:

Γιατί ρε παλιόπουστα dista , ενώ βλέπεις ότι έχει γίνει πανηγύρι κάτω , δε λες ότι το πέρασμα είναι από εκεί που έχεις παλουκωθεί ? και έχεις και το αμάξι ανάποδα και με με μπερδεύεις ? :evil:

Νοοτροπία : δεν σε ξέρω δεν με ξέρεις , υποφέρω κι υποφέρεις ?
Σεβαστό ...τι διάολο , σε αγώνα είμαστε , και σε αγώνα που δεν θέλει μόνο χέρια και καλό αυτοκίνητο αλλά και μυαλό ! Απλά λέω τη μαλακία μου τώρα κι εγώ ... εγώ στην θέση σου δεν ξέρω τι θα έκανα , αλλά μάλλον θεωρώ ότι θα βοηθούσα τους υπόλοιπους αφού εγώ έχω ζημιά .... κάτι σαν τον Νταή δηλαδή , που μου κούναγε τα χέρια από που να πάω και να μην σταματήσω ...50% και ανάλογα σε ποια φάση του αγώνα είμαι και γιατί θέση παίζω ...

Play with the rules of the game !


:arrow:
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

μουσικό διάλειμμα Νο 3

GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

Αφού οι Κοκκίνης-Σταθάκος επισκεύασαν την βλάβη τους , τελικά πήραν και το ΣΕΔ μπροστά από εμάς αλλά δεν πειράζει , συνεχίζουμε στο δικό μας ρυθμό ακατάπαυστα και τώρα έχουμε βεντούζα και τους Στεργιου-Πριονας ... την πατήσαμε σα σχολιαρόπαιδα ! χαχαχαχαα
Μετά από κάποιες τουλίπες , από κεντρικό δρόμο στρίβουμε δεξιά σε μονοπάτι , με το που στρίβουμε , να σου ο Κόκκινης κρεμασμένος με τον εργάτη σαν πασχαλινό αρνί ! κολλάω πίσω του κολλάει πίσω και ο Στεργίου ...
Το εμπόδιο έχει ένα κάθετο εμπόδιο σε μια ραβένα , όχι πολύ μεγάλη σε μήκος αλλά δύσκολη . Πολλοίς κόσμος είναι μέσα στην ραβένα και τραβάει φωτογραφίες , ανάμεσα σε αυτούς και ο Πάνος ... ο Σταθάκος (dista) , έχει ανέβει στο εμπόδιο και έχει κάνει ένα λάθος , κατά την γνώμη , μου δέσιμο , ο Κοκκίνης , έχει αρχίσει να κατεβάζει ευαγγέλια αλλά ο Σταθάκος βρίσκετε σε φάση κάτι από έμφραγμα , σύγκαμα , και εγγεφαλικό μαζί , με τα γυαλιά του να έχουν θαμπώσει από τον ιδρώτα ...
Λύνω την ζώνη μου και πριν βγω έξω απ τ αμάξι ο Χρήστος με ρωτάει : γιατί δεν ανεβαίνουμε από το πλάι να τον περάσουμε ? Χρήστο ... έχει κόσμο μέσα η ραβένα και σίγουρα έχει ΣΕΔ ...δεν γουστάρω μαλακίες ... πάω να βοηθήσω τον Κοκκίνη να τελειώνουμε...
Αμολάω καμιά 20αρια μέτρα σχοινί από τον εργάτη μας και δένω τον γάντζο στην πίσω δέστρα του Κοκκίνη ... πάω στο παράθυρο του ... του παίζω κάτι πουστριλίκια ... μου παίζει τα διπλά ... βουτάω μέσα από το παράθυρο να του δώσω ένα φιλάκι ! :lol: :lol: :lol: Πάω να σε βγάλω ρε πούστη ! εμένα θα ακούς τώρα ! Αλλάζω δέσιμο του Γιώργη , μέχρι να πάρει δυο ανάσες ο dista , του κάνω λίγο κουμάντο και να τος ο Γιώργης ατσαλάκωτος έξω από το εμπόδιο .Την στιγμή που δένω πλέον τον Χρήστο και πίσω περιμένει ο Στεργίου , μας προσπερνά από την καβάτζα που μου ειχε δείξει ο Χρήστος , με εργάτη ο Σαραντόπουλος ... Φυσικά , δεν μίλησα αφού στο ΣΕΔ που ήταν μετά το εμπόδιο , μπήκε κανονικά και μας προσπέρασε όλους ....
Γαμώ τα μαύρα τα σύννεφα και τα ουράνια τόξα ! πάλι μας την φτιάξανε σαν πρωτάρηδες ..... :evil: :evil: :evil:
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

:arrow:

Γιατί ρε Βαγγελάκο , αφού ξέρεις ότι η ραβένα έχει ένα δύσκολο πέρασμα που μπορεί να σε μπλέξει , δεν ενημερώνεις ότι στην τουλίπα 1233 θα περάσετε όλοι , ΜΕΣΑ από την ραβένα ? γιατί δεν το φαντάστηκες ότι θα κολλήσουν αμάξια εκεί ? έλα όμως που έγινε ? και γιατί να μπαίνουν σε προσωπικές διαμάχες τα πληρώματα ?
Το βράδυ της ίδιας ημέρας , ο Γιώργης έγραψε σε ένα χαρτί την ένσταση του επί του θέματος , την υπόγραψε και με κάλεσε να κατεβώ από το δωμάτιο να την υπογράψω κι εγώ , αφού φυσικά ήμουν αυτόπτης μάρτυρας ! Στο τραπέζι των αρχόντων του αγώνα , εγώ ο Κοκκίνης και αυτοί , δήλωσα :
Να υπογράψω το χαρτί , γιατί όντως έτσι έγινε, αλλά κατά την γνώμη μου , δεν υπάρχει παράβαση ! το αυτοκίνητο μπηκε σωστά στο ΣΕΔ !
Ο Γιώργης τσαντίστηκε , προς στιγμήν , αλλά μετά του πέρασε , έσκισε το χαρτί και πήγαμε για ύπνο .... ( όχι μαζί ! χαχαχα)

:arrow:
GENERAL LEE

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by GENERAL LEE »

:arrow:
Σ αυτό το σημείο να υπενθυμίσω ότι γράφω τα πράγματα έξω απ τα δόντια , αν κάποιος πιστεύει ότι έστω και μια λέξη μου είναι λάθος ή κάπου ψεύδομαι μπορεί να το αναφέρει !
:arrow:
JEEP
Posts: 25
Joined: Tue Jan 19, 2010 08:21

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by JEEP »

ΑΝΤΕ ΡΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕ!!!!! ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩΤΟ :shock:
THEOLOGIS GIORGOS
User avatar
superspiounos
Posts: 168
Joined: Tue Nov 10, 2009 15:16

Re: Κοινωνία άδικη , κοινωνία ψεύτρα ...

Post by superspiounos »

Κοίτα να δεις που χάσαμε όλο το "παρτυ" :shock: :shock: :shock:

Εμ βέβαια τέτοια ώρα που ξεκινούσαμε (μα κάθε 15 λεπτά :shock: ), δε πετύχαμε ψυχή :? :? (εκτός από όσους είχαν σπάσει και κάτι λίγα στο τελευταίο ουσιαστικά εμπόδιο )

Για πε, για πε...
Post Reply

Return to “Κανονισμοί. Απορίες-διευκρινήσεις”