Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2012.

Φωκίων

Re: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2012.

Post by Φωκίων »

Σου επιτρεπω ( προφανως ) αλλα ειναι λαθος.. Για το πρωταθλημα ο αγωνας δεν εγινε ποτέ...
Εκτός αν εννοεις αυτους που παραπαμφθηκαν στο πειθαρχικο...

( και ναι στο γνωστο καφενειο για τα περαιτερω...!!! )
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2012.

Post by quinda »

quinda wrote:Ο κανονισμος δικαιωσε την ομαδα που εκανε ενσταση.....
Δεκτο απο μενα....οτι κι αν εγινε!!!
Υπαρχει κανονισμος που ακυρωνει ολο τον αγωνα????????
Τη λαθος αποφαση τη δικη μου πχ την πλερωνουν ολοι......!!!!!!!
Ας απαντησει καποιος σ αυτο για να μαθαινουμε οι νεοτεροι........
Χαμπαρι φιλε να ξερεις οτι εχουμε παρει πολλα πραγματα.....
Αν χαρακτηριζεις τον αγωνα της Θεσσαλονικης φιασκο....βρες και μια λεξη για τον φετινο Εβρο....!!!!!
Δεν κουνηθηκε τριχαααααααααααααα.....

Ειναι κριμα να λεω,να λες και να παει λεγοντας.....
Δεν βγαζουμε ακρη....

Εννοειται πως δεν εχω τιποτα με τα παιδια του Εβρου και τους ευχομαι το καλυτερο......

Ξαναρωταω λοιπον σωστα αυτη τη φορα γιατι δεν εγινα κατανοητος....

Υπαρχει κανονισμος που να ακυρωνει τη βαθμολογια καποιου αγωνα επειδη δημιουργηθηκε το χ,ψ θεμα και αγωνιζομενος εκανε ενσταση και την κερδισε....?????

Αυτο ρωταω για να μαθω.....

Ευχαριστω!!!!
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
mitsos
Posts: 311
Joined: Wed Jun 24, 2009 00:13

Re: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2012.

Post by mitsos »

quinda wrote: Ξαναρωταω λοιπον σωστα αυτη τη φορα γιατι δεν εγινα κατανοητος....

Υπαρχει κανονισμος που να ακυρωνει τη βαθμολογια καποιου αγωνα επειδη δημιουργηθηκε το χ,ψ θεμα και αγωνιζομενος εκανε ενσταση και την κερδισε....?????

Αυτο ρωταω για να μαθω.....

Ευχαριστω!!!!
Nαι.
Θα το βρεις στον ΕΑΚ νομιζω ειναι το 180-κατι "αποφασεις εθνικου δικαστηριου εφεσεων"
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2012.

Post by Nicolas »

GENERAL LEE wrote:
Nicolas wrote:Εγώ πάλι νομίζω πως ο Κώστας είναι εντός θέματος...
GENERAL LEE wrote: Να εισαι βεβαιος ομως οτι δεν εχει αμεση σχεση με την ενσταση του Μισκη , αλλοστε το συγκεκριμενο θεμα (της ενστασης) δεν ειχε να κανει με λαθος της οργανωσης αλλα με λαθος του αγωνοδικη . :idea:
Το προβλημα ειχε δημιουργηθει ποιο πριν, πριν καν ξεκινησει ο αγωνας , ρωτα και θα μαθεις ;)
Η λεσχη σας ωφειλε να σας ειχε ενημερωσει ...

Αχα...
ΟΚ.
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2012.

Post by quinda »

https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
PANXENITO
Posts: 69
Joined: Wed Oct 20, 2010 17:42

Re: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2012.

Post by PANXENITO »

nai arh ego eimai to zeygari toy iosif. eides loipon poy les kai monos soy oti den htan la8os ths organoshs alla toy agonodikh???? giati loipon san organosh de mas edosan agona ti sxesh exei h organosh me ayto poy egine? h doyleia ths organoshs (na sthsei tis diadromes,na fronthsei me oti spasimo h dyskolo symeio na treksoyn oloi kai pola alla ) pisteyo htan teleia kai gia ena toso megalo agona. giati loipon den do8hkan oi agones toy 2012? 8elo na bgei kapoios kai na moy pei 1 etiologia sobarh oxi oti toy katebei kapoios poy kserei to giati kai oxi ypo8eseis. a kai kati allo den teloionoyn edo ta pragmata
GENERAL LEE

Re: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2012.

Post by GENERAL LEE »

GENERAL LEE wrote: Εγω δεν θα σου πω το γιατι , μπορει ομως να σου το πει η λεσχη σου !
Να εισαι βεβαιος ομως οτι δεν εχει αμεση σχεση με την ενσταση του Μισκη , αλλοστε το συγκεκριμενο θεμα (της ενστασης) δεν ειχε να κανει με λαθος της οργανωσης αλλα με λαθος του αγωνοδικη . :idea:
Το προβλημα ειχε δημιουργηθει ποιο πριν, πριν καν ξεκινησει ο αγωνας , ρωτα και θα μαθεις ;)
Η λεσχη σας ωφειλε να σας ειχε ενημερωσει ...
User avatar
sonixxtreme4x4
Posts: 7
Joined: Wed Apr 06, 2011 14:16

Re: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2012.

Post by sonixxtreme4x4 »

κανεις μαλον δεν μπορει να δωσει μια σοβαρη απαντηση και ολοι λενε οτι μπορουν για να καλυφτουν....
γι' αυτο panxenito τσαμπα καθεσαι και νευριαζεις...!
απαντηση δεν προκειται να παρει κανεις...ΑΠΛΑ....

ΝORTH REEEEEEEEEEEE!
GENERAL LEE

Re: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2012.

Post by GENERAL LEE »

Καλο θα είναι αν δεν ξερεις να μην γραφεις …Αν παλι ξερεις και παρ όλα αυτά συνεχιζεις να γραφεις χαζομαρες τοτε εχουμε προβλημα ….
Αυτό το Νorth Reeeeee τι δηλωνει ?
Τον διαχωρισμο μεταξυ Βορειων και Νοτιων , που υποστηριζετε ότι δεν υπαρχει , ή κατι άλλο ποιο σεξουαλικο … :twisted: :twisted: :twisted:

Όπως και να έχει από την ολη κατασταση ξερετε ποιος βγαινει ποιο ζημιωμενος ? Εμεις οι αγωνιζομενοι !!! κι επειδη εγω ερχομαι στους ΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ αγωνες από ποιο μακρια και αρα πληρωνω περισσοτερα , μαλλον εγω ειμαι ποιο ζημιωμενος από τους υπολοιπους …
Το north reee εδώ μεσα δεν το δεχομαι , ελα στη Νεα Σμυρνη να μου το πεις και θα το δεχτω, εδώ μεσα όμως όχι , δεν είναι όλα τα πραγματα σ αυτή την ζωη ποδοσφαιρο … :( :( :(
mbg
Posts: 188
Joined: Thu Jun 18, 2009 10:37

Re: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2012.

Post by mbg »

Στις 21/11/2011 και στο θεμα THESSALONIKI TROPHY ο GENERAL LEE εγραψε μεσα σε ολα τα αλλα
" ΩΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΤΩΝ ΝΟΤΙΩΝ "
Για αλλη μια φορα λοιπον ισχυει η ρηση του ευαγγελιου ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθο βαλετω
Post Reply

Return to “Κανονισμοί. Απορίες-διευκρινήσεις”