Περί δημοσιεύσεων....

Post Reply
User avatar
Dista
Posts: 296
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:30
Location: Στα βουνά και τις θάλασσες.
Contact:

Περί δημοσιεύσεων....

Post by Dista »

Επειδή έχει δημιουργηθεί ένα θέμα με τις καταχωρήσεις μου σε αυτό εδώ το forum και την συμμετοχή μου στην Επιτροπή 4Χ4 της ΕΠΑ/ΕΘΕΑ θέλω να ξεκαθαρίσω μερικά πράγματα.
1. Σχετικά με τα αποτελέσματα αγώνων που δημοσιεύω. Τα αποτελέσματα ενός αγώνα είναι αρμοδιότητα της διοργανώτριας Λέσχης. Αυτή είναι η μόνη αρμόδια να τα δημοσιεύσει, να τα στείλει στα ΜΜΕ κλπ. Τα αποτελέσματα που δημοσιεύω εγώ κατά καιρούς είναι από αγώνες στους οποίους ήμουν υπεύθυνος έκδοσης αποτελεσμάτων και τα οποία η λέσχη μου ζήτησε να αναρτήσω στο forum για λογαριασμό της (τώρα πια το γράφω και στις καταχωρήσεις μου). Δεν μπορώ να τα στείλω όπου θέλω εγώ.
2. Σχετικά με τις βαθμολογίες των επάθλων που δημοσιεύω. Οι επίσημες βαθμολογίες των επάθλων βγαίνουν από την ΕΠΑ/ΕΘΕΑ και αναρτώνται στο site της. Οι βαθμολογίες που δημοσιεύω εγώ είναι ανεπίσημες και προσωπικές και τις δημοσιεύω εκεί που κρίνω ότι εξυπηρετεί τους περισσότερους αγωνιζόμενους.
3. Ότι γράφω ή παραθέτω με το όνομα χρήστη Dista είναι πάντα προσωπικές απόψεις και σκέψεις, οι οποίες, φυσικά, δεν δεσμεύουν και δεν εκπροσωπούν την Επιτροπή 4Χ4 και πολύ περισσότερο την ΕΠΑ/ΕΘΕΑ . Οι προτάσεις και οι εισηγήσεις της Επιτροπής 4Χ4 γίνονται προς την ΕΠΑ/ΕΘΕΑ, οι αποφάσεις της οποίας δημοσιεύονται στο site της.
4. Το που γράφω και συζητώ το αποφασίζω εγώ με τα δικά μου κριτήρια, όπως ο καθένας από εμάς. Το ότι είμαι μέλος σε μια επιτροπή δεν σημαίνει ότι πρέπει να γράφω και να συμμετέχω σε όλα τα forum που υπάρχουν. Μακάρι να είχα το χρόνο να συμμετέχω σε περισσότερα.
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Περί δημοσιεύσεων....

Post by friar »

5.


"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
Post Reply

Return to “Κανονισμοί. Απορίες-διευκρινήσεις”