Που κατατασομαι?

Post Reply
Elouros
Posts: 48
Joined: Tue Dec 07, 2010 22:06

Που κατατασομαι?

Post by Elouros »

Κυριοι, μετα απο πεντε χρονια ενασχολησης με την τετρακινηση αποφασισα να δοκημασω κατι το πρωτοποριακο. Ρισκαρα εισαγωντας το οχημα που θα δειτε παρακατω αφηνοντας το LR90 μου. Το εχω φερει μονο για trophy, και Κ3 σε trial. Πινακιδες δεν βγαζει στην EU, λογο της μη υπαρξης ECC Certificate για την ωρα. Στις ΗΠΑ κυκλοφορει κανονικα. Υπαρχει καποιος που να γνωριζει τον τροπο εκδωσης αγωνιστικων πινακιδων?

Ευχαριστω.

http://www.youtube.com/watch?v=bqzjXO0m7ko
Φωκίων

Re: Που κατατασομαι?

Post by Φωκίων »

καλησπερα.
Σιγουρα θα θελεις τραιλερ για την μεταφορά του 100%

Αγωνιστικες πινακίδες εγγυκλιος 8 ΕΘΕΑ

δηλ
εδω

http://www.ethea.elpa.gr/common/include ... hp?id=2932

αν ειναι τελειως συννομο με Κ3 δε μπορω να σου πω απο ενα βιντεο μονο.
Elouros
Posts: 48
Joined: Tue Dec 07, 2010 22:06

Re: Που κατατασομαι?

Post by Elouros »

Γεια σου Φωκιων.

Φυσικα και δεν περιμενω αδεια μεσω του site, αλλα για μια ενημερωση και καποιο τηλ ανθρωπου που ειναι υπευθηνος. Ειμαι απο Γιαννιτσα και η αποσταση ειναι μεγαλη. Εαν το οχημα πρεπει να κατεβει Αθηνα, θα πρεπει να ειμαι εφοδιασμενος με ολα τα σχετικα εγραφα, γιατι ο χρονος λογω δουλειας ειναι περιορισμενος. Εαν μπορουσε να γινει εξ' αποστασεως θα ηταν ενοειται πολυ καλυτερα.

Ευχαριστω.
Φωκίων

Re: Που κατατασομαι?

Post by Φωκίων »

Αν μου εστελνες μαρκα μοντελο και μερικές φωτο θα προσπαθουσα να κανω μια προεργασία..

ειμαι απο τους.... αργοσχολους offroader του πληκτρολογιου, :D :D :D :D :D

to mail μου ειναι αποκατω
User avatar
Dista
Posts: 296
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:30
Location: Στα βουνά και τις θάλασσες.
Contact:

Re: Που κατατασομαι?

Post by Dista »

Πάρε τηλέφωνο (2106068888) στη ΕθΕΠΑ (Εθνική Επιτροπή Αγώνων, πρώην ΕΠΑ/ΕΘΕΑ) της Ομοσπονδίας και μίλα με τον κ. Θωμά Γκουρτσούλη που είναι ο αρμόδιος να σου πεί τι χρειάζεται. Ήδη από πέρυσι - πρόπερσι έχουν βγάλει Αγωνιστικές πινακίδες αυτοκίνητα που συμμετέχουν σε Trial κλπ.
Post Reply

Return to “Κανονισμοί. Απορίες-διευκρινήσεις”