ΤΕΤΡΑΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.

User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: ΤΕΤΡΑΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.

Post by friar »

Κάτι σαν αυτό να πούμε ??? :P :P :P
001cr.jpg
001cr.jpg (89.66 KiB) Viewed 3107 times
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
GENERAL LEE

Re: ΤΕΤΡΑΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.

Post by GENERAL LEE »

S.Doukeris wrote: General, τετραδιεύθυνση είναι ο τίτλος και εσύ μας πήγες στους αγώνες του 2012. Αυτό κι αν θέλει μεγάλη κουβέντα.
Προσωπικά πιστεύω πως οι αγώνες πρέπει να είναι αγώνες και οι εκδρομές, εκδρομές. Τα έχουμε ξαναπεί. Τα «φυτώρια» κ.λπ. είναι φούμαρα σε τέτοιου είδους παιχνίδια τελικά. Ή είσαι συνειδητοποιημένος και πας ή κάθεσαι σπίτι. Οι άλλες λύσεις κακά τα ψέματα είναι για να βγουν τα έξοδα του οργανωτή. Ο θεατής θέλει δράση. Όχι λακουβάκια με νερό.
Ε τον τίτλο τον αλλάζουμε εύκολα χαχαχαχαα

Τα φυτώρια τα γουστάρει ο λαός ρε Σπύρο γι αυτό βλέπεις στην επαρχία 20 συμμετοχές Κ1 , η πρόταση είναι να μείνουν τα trail ως τοπικά έπαθλα για τα φυτώρια άντε και για κάποια Κ2 και τα μεγάλα αυτοκίνητα να κάνουν Πανελλήνιο πρωτάθλημα με π.χ. 6 αγώνες μοιρασμένους σε όλη την Ελλάδα .Αγώνες με <<αντρικά>> εμπόδια και πραγματικό θέαμα !

Στάθη sorry δεν είχα δει την απάντηση σου ...
GENERAL LEE

Re: ΤΕΤΡΑΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.

Post by GENERAL LEE »

friar wrote:Κάτι σαν αυτό να πούμε ??? :P :P :P
001cr.jpg
αχχαχαχααα το Willys του Σπύρου σε μαμά μορφή !!!
Που τι βρήκες ρε Στάθη ??? :geek:
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: ΤΕΤΡΑΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.

Post by friar »

Στο πατάρι, πίσω από τα βιβλία της Εμπορικής.... :lol: :lol: :lol:
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
GEORGE ANTHIS
Posts: 50
Joined: Thu Nov 05, 2009 21:54

Re: ΤΕΤΡΑΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.

Post by GEORGE ANTHIS »

ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.ΕΠΙΣΗΜΑ ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΕΛΙΚΑ ΠΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΤΙΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΧΑ ΑΚΙ ΚΑΠΟΙΟ ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ. ΝΑ ΞΕΡΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΘΥΜΟΣ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΟΥΜΕ ΤΑ TRIAL.
GEORGE ANTHIS TUNING
GENERAL LEE

Re: ΤΕΤΡΑΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.

Post by GENERAL LEE »

Έχεις π.μ.
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: ΤΕΤΡΑΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.

Post by friar »

Έχεις π.μ.

General σειρά μου τώρα :lol:
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
sirros
Posts: 259
Joined: Wed Jun 17, 2009 07:53
Location: landroverworld

Re: ΤΕΤΡΑΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.

Post by sirros »

Kales apokries se olous

General stin patra etoimazontai na kapsoun to karnavaloamaksi sou
Πιτσα - Μπαλα και Καρατε
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: ΤΕΤΡΑΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.

Post by friar »

General Flambe ... :lol:
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
ΤΑΚΗΣ
Posts: 156
Joined: Sat Jul 10, 2010 13:00

Re: ΤΕΤΡΑΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.

Post by ΤΑΚΗΣ »

GENERAL LEE wrote:Γιώργο
Ως αφορά τις πινακίδες για το σωληνωτό , να ξέρεις ότι μπορείς να βγάλεις αγωνιστικές χωρίς η κατασκευή σου να στηρίζεται σε κάποιο πλαίσιο άλλου αυτοκινήτου , . Μίλα με τον dista να σου πει τις λεπτομέρειες .
Ως αφορά το πρόγραμμα ξέρω ότι οι αγώνες έχουν μοιραστεί .Το γιατί δεν το έχουμε δει ακόμη δεν το γνωρίζω ….
Ως αφορά τα αμερικάνικα πρότυπα , το ξέρω και συμφωνώ μαζί σου αλλά εδώ ήμαστε Ευρώπη και η νομοθεσία αλλάζει ...τεσπα το παλεύουμε κι ότι βγει .

Θα αναλύσω το θέμα του βοηθού που έχω αναφέρει ποιο πριν για να γίνει λίγο ποιο κατανοητό .
Ο βοηθός δηλώνετε από τον οδηγό και δεν πληρώνει συμμετοχή ούτε φορά κράνος , μπορεί να είναι οποιοσδήποτε ενήλικας ακόμη και συναγωνιστής ,φοράει φωσφοριζέ γιλέκο με την ένδειξη ΒΟΗΘΟΣ ακολουθεί το αυτοκίνητο έξω από τις κορδέλες και καθοδηγεί τον οδηγό όπου χρειάζεται , μπορεί να μπει μέσα από τις κορδέλες με την άδεια του αλυτάρχη , δεν μπορεί να αγγίξει το αυτοκίνητο , ενημερώνετε επί τόπου για τις ποινές του αυτοκινήτου (δηλαδή π.χ. ο κριτής λέει 1 έσω πασαλάκι και ο αυτός το επιβεβαιώνει ) είναι ο μόνος υπεύθυνος του οδηγού και αποτρέπει τους θεατές να μιλάνε προς αυτόν .

Επί τι ευκαιρία σας παρουσιάζω ένα ακόμη σωληνωτό , μοντέλο 2010 από τα Χανιά που μου ήρθε με π.μ.

viewtopic.php?f=37&t=3957

Μπράβο παιδιά !!!


Μπραβο ρε παληκαρια γ@μ@τη κατασκευη.
και ο ηχος ξεσηκωνει.!!!!!
V12-6,0L portal axles Transversal .
Hydraulic suspension
hydraulic winch front-real
Post Reply

Return to “Κανονισμοί. Απορίες-διευκρινήσεις”