κανονισμοί 2010

User avatar
stavrosd
Posts: 690
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:47

Re: κανονισμοί 2010

Post by stavrosd »

Γιάννης Αθανασίου wrote:Μη ξεχνάς ότι υπάρχει και ο "άρχοντας των αγώνων". Πέρσι έκανε το θαύμα του. Αμφιβάλεις ότι μπορεί να το κάνει και φέτος;
Αχχχ... όχι πάλι!
Ας περιμένουμε λίγο...
αν και με αδικαιολόγητες καθυστερήσεις φαίνεται οτι κάποιοι ακούν!
Και οι 11 έγιναν 7, και ο εικοσιτετράωρος θα γίνει και τα Trail Ride θα γίνουν κανονικά.
Αρα οι "άρχοντες των αγώνων " όταν θέλουν μπορούν... λίγο βαρηκοΐα έχουν αλλά αμα το καταλάβουν το κάνουν!
Δημητριάδης Σταύρος
Γιάννης Αθανασίου

Re: κανονισμοί 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Μηδένα προ του τέλους μακάριζε.
User avatar
PANIAIN
Posts: 140
Joined: Mon Nov 23, 2009 10:39
Location: Αγ.Παρασκευή, Αθήναι

Re: κανονισμοί 2010

Post by PANIAIN »

Όλα γίνονται boys....αρκεί να υπάρχει συνενόηση και καλή διάθεση φυσικά....
Γιάννης Αθανασίου

Re: κανονισμοί 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

PANIAIN wrote:Όλα γίνονται boys....αρκεί να υπάρχει συνενόηση και καλή διάθεση φυσικά....
Τί είπες τώρα;
User avatar
PANIAIN
Posts: 140
Joined: Mon Nov 23, 2009 10:39
Location: Αγ.Παρασκευή, Αθήναι

Re: κανονισμοί 2010

Post by PANIAIN »

Γιάννης Αθανασίου wrote:
PANIAIN wrote:Όλα γίνονται boys....αρκεί να υπάρχει συνενόηση και καλή διάθεση φυσικά....
Τί είπες τώρα;
Όλα γίνονται boys....αρκεί να υπάρχει συνενόηση και καλή διάθεση φυσικά.... :lol:
Γιάννης Αθανασίου

Re: κανονισμοί 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Ίαν αλήθεια, σε ποιόν πλανήτη ζεις; Δεν παρακολουθείς τί γίνεται; Ποιός- ποιοί σαμποτάρουν κάθε προσπάθεια για διάλογο; Ποιοί ενδιαφέρονται πρώτα να βάλουν τρικλοποδιές στους άλλους και μετά να βελτιωθούν οι ίδιοι;

Ζητήθηκε διάλογος. Κανονίστηκε κι όλα. Και αντί για "θάψιμο του τσεκουριού του πολέμου", κορυφώθηκε η λασπολογία, οι αποκλεισμοί, η προσπάθεια να ματαιωθούν αγώνες (!). Έτσι πιστεύεις ότι θα βρεθεί λύση;
User avatar
stavrosd
Posts: 690
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:47

Re: κανονισμοί 2010

Post by stavrosd »

Πάντως Γιάννη εκ του αποτελέσματος ή "Το τσεκούρι του πολέμου" δεν κόβει, ή δεν ήθελε να κόψει ή όντως είχε θαφτεί!
Νομίζω οτι λίγο πολύ όλα όσα ζήτησες (και εμείς) έγιναν οπότε....
Και στην τελική καλύτερα να το βλέπουμε έτσι!
Έχουμε μπροστά μας μια καινούργια σεζόν, ας μην την ξεκινήσουμε έτσι ;)
Δημητριάδης Σταύρος
Γιάννης Αθανασίου

Re: κανονισμοί 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Ακόμη δεν υπάρχουν απαντήσεις, διευκρυνήσεις σε κάποια θέματα και η τελική μορφή των κανονισμών. Και δυστυχώς το παρελθόν δε με κάνει αισιόδοξο.
User avatar
PANIAIN
Posts: 140
Joined: Mon Nov 23, 2009 10:39
Location: Αγ.Παρασκευή, Αθήναι

Re: κανονισμοί 2010

Post by PANIAIN »

Γιάννης Αθανασίου wrote:Ίαν αλήθεια, σε ποιόν πλανήτη ζεις; Δεν παρακολουθείς τί γίνεται; Ποιός- ποιοί σαμποτάρουν κάθε προσπάθεια για διάλογο; Ποιοί ενδιαφέρονται πρώτα να βάλουν τρικλοποδιές στους άλλους και μετά να βελτιωθούν οι ίδιοι;

Ζητήθηκε διάλογος. Κανονίστηκε κι όλα. Και αντί για "θάψιμο του τσεκουριού του πολέμου", κορυφώθηκε η λασπολογία, οι αποκλεισμοί, η προσπάθεια να ματαιωθούν αγώνες (!). Έτσι πιστεύεις ότι θα βρεθεί λύση;
Εγω άσε....είμαι Αρβανίτης... :shock:

Οι αγώνες θα βελτιωθούν όπως ανέφερα. Διάλογο και καλη διάθεση. Δε ξέρω εγώ τι γίνετε στις συναντήσεις της επιτροπής. Τα μαθαίνουμε μετά. Βρείτε τα μεταξύ σας, γιατί απ'οτι φαίνετε δεν υπάρχει η καλή διαθεση, μόνο ο διάλογος....που κι αυτός καταλήγει σε μονόλογο όλων των οργανωτών, ο καθένας στο μέσο που διαθέτει...είτε αυτό λέγετε φόρουμ είτε περιοδικό. Ξέρετε πόσο εκτιμάω τον καθέναν σας για το έργο που κάνει. Εχθρούς δεν έχω ούτε θέλω να λασπολογώ. Έχω πλήρη επίγνωση του τί γίνετε.....κι αν τελικά η λασπολογία κορυφώθηκε γιατί έγινε αυτό? για ποιο λόγο δε βρέθηκαν οι λύσεις μεταξύ των οργανωτών?
καλη αγωνιστική χρονιά να έχουμε με αγάπη και προδερμ.
Γιάννης Αθανασίου

Re: κανονισμοί 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Ξέρετε και οι δύο για ποιό πράγμα μιλάω. Το ότι το αφήνουμε να περνάει έτσι, είναι ακριβώς για το καλό των αγώνων. Απλά δεν πρέπει να το αγνοούμε, γιατί τότε θα κάνει κακό. Τώρα Σταύρο το τί πέρασε, άσε καλύτερα. Διάβασε το ΠΜ και τα λέμε.
Post Reply

Return to “Κανονισμοί. Απορίες-διευκρινήσεις”