Πουταν@ κριση-χασαμε το πνευμα

Post Reply
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Πουταν@ κριση-χασαμε το πνευμα

Post by quinda »

Δυστυχως...χασαμε τα νησια,χασαμε τα αεροδρομια,χασαμε τα σπιτια μας,χασαμε τον αερα,χασαμε την υγεια μας κτλ....δεν μας εφταναν αυτά,τωρα χασαμε και το σημααντικοτερο ολων...

χασαμε και το πνευμα των αγωνων τροφυ..

Image

Τι απεγινε το πνευμα ,που πηγε τωρα με τις μονες...η τιμωρια σου , χαρα μου εγινε??

Διαβαζω για ασφαλεια αντεπιστροφης του γαντζου,για χαλασμένους εργατες,για κουβέρτες,για τυλιγμένα σχοινια κτλ κτλ...

Μα γιατι...μπορει να μην είμαι σε αγωνα δυο αυτοκινητων,μπορει να χαλασε ο εργάτης μου και να μην φτιαχνεται...αλλα αφήστε με να τρεξω,αφηστε με να συνεχισω τον αγωνα μου...
Ολοι φιλοι ειμαστε...θα ερθουν τα φιλαράκια μου από πισω....και θα με τραβολογάνε σ ολο τον αγωνα...σιγα και τι εγινε....το πολύ πολύ,να σας γ@μησω τον αγωνα,να κλεισω καμια σφιχτη διαδρομή και να τινάξω την προσπαθεια ολων στον αερα....ε και τι εγινε,εγω θελω να τρεξω!!!

Αλλα αυτό είναι προοδος ...ετσι το βλεπω 5 χρονια μετα!!!
Που πηγε το πνευμα της φιλιας,της παρεας στο βουνο,της περιπέτειας....και ολων των αλλων στοιχειων που συνθετουν έναν αγωνα τροφυ!!!

Γουστάρω στον τεχνικο ελεγχο...να ξετυλιγουν ολοι 30 μετρα σχοινι...για να γινει σωστος ελεγχος φθορων!!!


Καλη συνεχεια και καλη επιτυχια...
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
User avatar
xeilas
Posts: 423
Joined: Mon Jan 11, 2010 13:11
Location: ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

Re: Πουταν@ κριση-χασαμε το πνευμα

Post by xeilas »

quinda wrote:
Γουστάρω στον τεχνικο ελεγχο...να ξετυλιγουν ολοι 30 μετρα σχοινι...για να γινει σωστος ελεγχος φθορων!!!

K.Stylianos Action4X4club
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: Πουταν@ κριση-χασαμε το πνευμα

Post by quinda »

Απο εκεινη την υποθεση παντως...το αγαπημενο μου ποσταρισμα εγινε απο καποιον που δεν γνωριζω βεβαια,και δεν καταλαβα ποτε τι εννοουσε!!!!

Re: Ακύρωση και παραπομπή των υπευθύνων του Thessaloniki Tro
Δημοσίευσηαπό aapo » Τρί Δεκ 06, 2011 15:53

"Απόλυτως ΔΙΚΑΙΑ η απόφαση και επονται και συνέπεις τις οποίες θα καταλάβετε ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ.
Δεν πρέπει να χαιρομαστε για τετοια συμβάντα και θα πρεπει να προβληματίζουν οργανωτες και αγωνιζόμενους. αα"

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Εγω με τον νεο κανονισμο συμφωνω στο θεμα του εργατη...τωρα για λεπτομερειες περι γαντζων κτλ...υπαρχουν ευκολες λυσεις και ας μην κανουμε τραγικα τα πραγματα!!!
Η προσπαθεια οσων ασχολουνται ειναι σεβαστη και σιγουρα σπανε το κεφαλι τους για να μας ικανοποιησουν ολους...
Να μην βιαζομαστε....ολα θα γινουν!!!!
Υπαρχουν λυσεις για ολα...
Πανω απ ολα η ασφαλεια μας .....αλλα και των θεατων!!!

τηλεφωνακι εποικοινωνιας
69 44181954
Χαρης

Με αυτα που αρχισα να γραφω...καλυτερα να μιλαω με 10 φιλους μπαλατους,παρα με 30 στρινγκατους!!!!
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: Πουταν@ κριση-χασαμε το πνευμα

Post by quinda »

Και για να το κλεισω το θεμα....και να μην ξανα ασχοληθω,και για να ξεπερασω τη στεναχωρια μου εδω και 5 χρονια, της ακυρωσης του αγωνα μας...
προτεινω ,αν ξαναγινουν ποτε διπλες συμμετοχες...να ισχυει οτι και στις μονες
χαλασε ο εργατης σου κυριε...βγες ,φτιαξτον,κανε οτι γουσταρεις δε με νοιαζει
Μην καταστρεφεις τον κοπο ολων...οργανωτων ,αγωνιζομενων,κριτων κτλ

Απλα για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι ...τοτε εμας μας καταδικασαν,και την επομενη χρονια....ΜΑΣ ΑΡΝΗΘΗΚΑΝ ΑΓΩΝΑ
Για ριξτε μια ματια τι ειχατε γραψει ορισμενοι...
viewtopic.php?f=8&t=5338


Και φτασαμε στο σημερα..τι φταιει ποιος φταιει...για σκεφτειτε λιγο..
Τη συνεχεια την ξερετε ολοι πανω κατω...
Τα αγαπημενα μας τροφυ χαθηκαν...
Εγιναν προσπαθειες αλλα,οπως εχω ξανα γραψει...ειχαμε φασαριες ενα μηνα πριν κι ενα μηνα μετα!!!

Ας προσπαθησουμε λοιπον σημερα,οσο μπορει ο καθενας να στηριξουμε τη νεα αρχη που γινεται απ το ACTION CLUB της Ορεστιαδας...και ας βαλει ο καθενας το δικο του ληθαρακι ωστε να ο βασιλιας των αγωνων 4χ4 να γινουν παλι τα τροφυ!!!


Υ.γ Να ειστε καλα...και να χαιρεστε τα αυτοκινητα σας!!!!
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
psaras4x4
Posts: 26
Joined: Wed Dec 07, 2011 21:44

Re: Πουταν@ κριση-χασαμε το πνευμα

Post by psaras4x4 »

Μετα απο 3 χρονια ο κυριος aa εμφανιστηκε ξαφνικα σε ενα event στη Λαρισα και αναροτιωταν πως γινεται να μαζευοντε 50 αυτοκινητα σε μια τετοια εκδηλωση και ταυτοχρονα αγωνες trophy να γινονται με 7 αυτοκινητα, μαλλον αυτο ενοουσε οταν ελεγε για το μελλον.Τοτε του ειπα οτι ειναι σαν να ερχονται ο Παπανδρεου ο Μητσοτακης ο Βενιζελος ο Καραμανλης και ο Σαμαρας πανω απο εναν ανεργο πατερα δυο παιδιων και τον ρωτανε πως εφτασε εδω που εφτασε η Ελλαδα.Μου γυρισε την πλατη και απομακρινθηκε.
INDIANOS
Posts: 322
Joined: Thu Jun 18, 2009 14:54
Location: ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣKOMOTHNH

Re: Πουταν@ κριση-χασαμε το πνευμα

Post by INDIANOS »

Και συνεχιζουμε ολοι να κοιταμε να γκρεμιζονται τα παντα......
ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣ
ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
User avatar
xeilas
Posts: 423
Joined: Mon Jan 11, 2010 13:11
Location: ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

Re: Πουταν@ κριση-χασαμε το πνευμα

Post by xeilas »

Εεε ρε το Χάρη,,,,,,, προφητηκος και αν και εκεί πάνω ...... πάλι στο θέμα του γράφουμε.......

Μόνο όποιος έχει προσπαθήσει να στήσει τροφι καταλαβαίνει την πουτσα που τροει η οργάνωση,,,,πόσο χρόνο και χρήμα ρίχνει στο βουνό.

Δεν λέω και τα υπόλοιπα αγώνες είναι ,αλλά ένα οουαιλ τερέν στήνεται σε ένα Σαββατοκύριακο, για τραιλ δεν το συζητάμε καν .

Τροφι- ψάξε βρες- ένωσε- κλαδεψε- κορδελιασε- κάνε βιβλίο- βρες κάποιον που δεν το ξέρεις και δεν θα τρέξει να το τρσταρει- ξανά γράψε βιβλιο- βάλε βρες κάτι ακόμα και ενωσετω να βρέχει κιαλο θέμα........

Τι να λέμε ....

Ας ελπίσουμε στο μελών .....Να γίνουμε πιό ρεαλιστές...Και ....
K.Stylianos Action4X4club
mbg
Posts: 188
Joined: Thu Jun 18, 2009 10:37

Re: Πουταν@ κριση-χασαμε το πνευμα

Post by mbg »

Εχει φυγει το 70% των αγωνιζομενων στα TROPHY και σιγα σιγα φευγουν κι αλλοι . Οταν θα απομεινουν ο ΜΠΡΟΥΣ ΛΗ και κανα δυο ακομη μπορει να παρει και ο ΑΡΗΣ καμια κουπα αφου δεν μπορεσε με αλλο τροπο αγωνιστικο. Αντε ρε ΣΤΡΑΤΗΓΕ ετοιμασε και ενα ραφι στο σπιτι να καμαρωνεις στα μουσαφιρια.
INDIANOS
Posts: 322
Joined: Thu Jun 18, 2009 14:54
Location: ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣKOMOTHNH

Re: Πουταν@ κριση-χασαμε το πνευμα

Post by INDIANOS »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ......


Πραγματικα ομως το μονο που με χαλαει πολυ ειναι που δεν μπορω να τιμησω τους φιλους μου.....και εκει εκνευριζομαι ακομα περισσοτερο με ολους αυτους τους ντεμεκ τεχνοκρατες....
ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣ
ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Post Reply

Return to “Κανονισμοί. Απορίες-διευκρινήσεις”