Παραπληροφόρηση

User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by friar »

Scaravaios wrote:O αλάνθαστος και έγκριτος δημοσιογράφος κύριος Αθανασίου μας βάζει τα γυαλιά στις γνώσεις περί τετρακίνητων. Μας παρουσιάζει το ολοκαίνουργιο Suzuki Grand Vitara Diesel 5D που θα αγωνιστεί στην Τ1 φέτος.
Αυτό μην το μετράς, έγινε από λάθος, δεν ήθελε να το κάνει, πατάτα της σελιδοποίησης είναι. Μην το μετράς, δεν έγινε από σκοπού.
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

friar wrote: Αυτό μην το μετράς, έγινε από λάθος, δεν ήθελε να το κάνει, πατάτα της σελιδοποίησης είναι. Μην το μετράς, δεν έγινε από σκοπού.
Στάθη ξέρω πως έγινε. Και εγώ σε περιοδικό δούλευα και τα φτιάχναμε. Αλλά μην το παίζει και άσφαλτος όπως λέει και η Άντζελα.
Η Θύρα 0 πάλι είναι τυπωμένη να διαβάζετε από το τέλος προς την αρχή. Ξέρει ότι το περιοδικό διαβάζετε έτσι;
Last edited by Scaravaios on Tue Apr 30, 2013 21:38, edited 1 time in total.
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
aapo
Posts: 259
Joined: Tue Jun 23, 2009 16:05

Re: Παραπληροφόρηση

Post by aapo »

Μεγάλος χορηγός του Αθανασίου άκουσον-ακουσον Μέ μία τετραδα λάστιχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα άλλα νέα αργότερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aapo
Posts: 259
Joined: Tue Jun 23, 2009 16:05

Re: Παραπληροφόρηση

Post by aapo »

Μερικές σκέψεις:
Από τις 10 Απριλίου το θέμα Παραπληροφόρηση ήταν ανενεργό. Τί έγινε ξαφνικά και γίνεται ο χαμός.
Τι άλλο ο ανεγκέφαλος Αθανασίου πολύ ευγενική προσφώνηση γράφει όπως πάντα τις Μαλακίες του. Γιατί δεν κάθεσαι στα αυγά σου και μόνιμα πετάς χολή σε όλους και για όλα εσύ είσαι σωστός ?????
και ποτε έγινες ?????. Πρώτα πρώτα κάνεις κακό στον αγώνα που θέλεις να οργανώσεις, και έχεις αρχίσει απο τώρα να ενοχλείς. Εμείς όπως θα διαπιστώσεις στίς 29 Μαΐου(Μετα το τέλος του αγώνα) έχουμε σκοπό να κάνουμε εναν αγώνα οπως τον παλιό καιρό με διαδρομες κλειστές. Με εσένα Φωκίωνα δεν θα ασχοληθώ για έναν και μόνο λόγο , δεν έχεις δει κλειστές διαδρομές. Ελα λοιπόν στα Καλάβρυτα να σου κάνω μια βόλτα τον αγώνα να διαπιστώσεις τι εννοούμε.
Σχετικά με τους νυκτερινούς αγώνες εν μέρει το πρόβλημα ξεπεράστηκε. Άσε το Ακρόπολις Γιαννάκη γιατί Γιαννάκης είσαι. Εκει παίζει και έγκριση απο την FIA. Σχετικά με το 24ωρο αν το πλάνο ασφαλείας ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΥΚΤΑ είναι σωστό και αποδεκτό από την ΕΠΑ δεν θά έχεις πρόβλημα.
Το πρόβλημα είναι το κλίμα αντιπάθειας που έχουν όλοι με τον απαράδεκτο τρόπο σου και για αυτόν τον λόγο δεν είσαι αποδεκτός απο την πλειοψηφία των εμπλεκομένων στον χώρο. Ουτε απο την αρχή του Σπορ.
Εχεις δύο συνεργάτες ίσως φίλους τον Μελετη και τον Φωκίωνα μήπως σκέφθηκες αν τους χάσης (δεν το εύχομαι) τι θα κάνεις. Και μην μου αναφέρεις άλλους Μιχάλη, Δημήτρη κα ξέρω την σχέση σας.
Μελέτη από ότι μαθαίνω έκανες έναν ωραίο αγώνα πολύ πιο καλό απο την Κύμη, για το καλό του Balkan Cap λοιπόν φρόντισε να τον μαζέψεις αν και ξέρω πολύ καλά οτι σου ζητώ κάτι πολύ δύσκολο.
Ξέρω παααααααρα πολλά δεν μπορείς να φανταστης πόσα πολλα αν λοιπόν θέλεις μπορούμε να τα πούμε.

.Σχετικα με το post του Θεολόγη που μου ανέφερες στην Ναύπακτο δεν βρήκα που σε κατηγορεί. Ανέφερε οτι το Hellas Raid δεν εχει τον απαιτούμενο αριθμό συμμετεχόντων να μέτρηση στο Επαθλο, Πρωτάθλημα πες το όπως θέλεις για να μετρήση. Την κατηγορία Ζ2 δεν την δέκτηκες. Δικαίωμα σου.
Είπε λοιπόν ο Κωστας Ο πρώτος αγώνας που θα συμπληρώσει τον απαιτούμενο αριθμό είναι τα Καλάβρυτα. Το εύχομαι.


Αααα και για να μην πετάς λάσπη Johnnyyyy τον Μαγιάφη ενημέρωσα χαμηλόφωνα για τις κλειστές διασταυρώσεις.
Επειδή αναφέρεις οτι το όνομα είναι στην διάθεση των ενδιαφερομένων, Μυστικό είναι.
Γράφεις επίσης στην φυλλάδα σου την ανεβάζω πολυ με αυτή την λέξη οτι επιβαρύνονται οι αγωνιζόμενοι με τα extra έξοδα των αρχόντων. Ωραιότατα!! το πάμφτωχο μυαλό σου θέλει να δημιουργήσει πρόβλημα και όλοι αυτοί να γίνουν μαύρα πρόβατα.
Δεν είναι έτσι όμως. Χάρη σε αυτούς υπήρξε βελτίωση στους αγώνες σας. Και ο 24ωρος του 2012 ήταν καλλίτερος και άλλοι αγώνες. Αρα οι αγωνιζόμενοι ήταν και είναι κερδισμένοι.
Ας βάλης λιγότερα κέρδη στην τσέπη σου βελτιώνοντας την ασφάλεια των αγωνιζομένων.
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by friar »

Από την φυλλάδα...
πρέπει να αναφέρουμε και την πηγή

Image

Ενας είναι ο Αγώνας.
Τα άλλα είναι προπονησούλες.....
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
Dr Caoutchouk
Posts: 63
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:12

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Dr Caoutchouk »

Η διαγραφη μερους της δημοσιευσης μου εγινε κατοπιν προτροπης τετρακινητου φιλου. Βεβαια ,σε τιποτα δεν φταιει ενα δημοσιο προσωπο ,οταν εχει χωρις να το ξερει ηλιθιους γνωστους.
Μην ξυνεστε λοιπον στην γκλιτσα γιατι καποιοι .... κανουν κρα!!!!! για τετοια πικαντικα !!!!! και τοτε δεν θα μπορουν να διαγραφουν τα ψιλολογια!!!
επι του προκειμενου σεβωμενος τον χωρο αυτο που με φιλοξενει δεν θα προβαλω αλλο το θεμα.
αυτοι που τα διαβαζουν τα καταλαβαινουν κιολας. ας μην κλαιγωνται λοιπον και ας μην εξαπολυουν απειλες εναντιων υψηλοβαθμων. γινωνται μωροι !!!!
ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

Dr Caoutchouk wrote:...
+1
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

--
-
-
-
-
-
-
-
-





edit
όχι έτσι, δεν το αξίζει καθόλου
και άστον να λέει ότι τα σβήνω
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

Χρόνια πολλά.
Image
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
User avatar
gargas
Posts: 14
Joined: Mon Jul 19, 2010 23:27

Re: Παραπληροφόρηση

Post by gargas »

Scaravaios wrote:Πόσο έξυπνα κόβει ο εν λόγο αρθρογράφος την φωτογραφία με crop ή με τον τρόπο που φωτογραφίζει, έτσι ώστε να παραπληροφορεί. Όπως αρκετοί από εσάς μπορείτε να καταλάβετε με την γωνία που σχηματίζει το σκοινί και όχι συρματόσχοινο, η άκρη του βρίσκετε στα χέρια που επιμελώς κρύβονται και όχι σε κάποιο αυτοκίνητο. Επίσης το σχόλιο χειρίζεται και όχι κρατάει πόσο κακία κρύβει; Και τέλος αφού είδε το μεγάλο αυτό κακό σύμφωνα με το σχόλιου, που ουδέποτε υπήρξε, γιατί το αποκαλύπτει τόσους μήνες μετά; Την ηλικία του νεαρού αγοριού πως την γνωρίζει; Σκέφτηκε κανείς πόσο στοχευμένο είναι το φαρμάκι που στάζει από το στόμα του; Αγαπητέ προσέχετε μην το καταπιείτε.







;) ;) σώστος!!
Post Reply

Return to “4ΚΙΝΗΣΗ ΜAG”