Παραπληροφόρηση

Post Reply
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

fokion wrote:ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαα τι μαθαινει κανεις........................................................

το tetrakinisimag και ο Ιχνιλατης συστεγαζονται........................ ααααααααααααααααααααααααααααντεεεεε


Πω πω και δε το ηξερα...................................

Εκανες την αποκαλυψη της 1000ετίας!!!!!!!!! για πουλιτζερ κατευθειαν!!!!!!!!


Bug

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ πες οτι κανεις πλακα...............................


Τα αποτελεσματα θελουν ( που δεν αλλα λεμε...) μερικές μερες????????????? Ε φανταζομαι ΠΟΣΟ σε ενοχλει που ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΥ 2012 ΕΠΙ 4 ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ 4 ΜΗΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κι αυτο σου ξεφυγε ασχολίαστο?????????????????????


Χμ..........................
Τα περι κλειστης και "κλειστης" και.... καπου αλλου "παραδιπλα" ακουστηκαν.....
Το πηρες χαμπαρι ή μπα...................
( μη σου πω οτι απο κει ξεκινησαν κι ολας...........)
Ο τρόπος που γράφετε κύριε Πετρίτη, δείχνει την παιδεία, το ήθος και τον πολιτισμό σας.
Ειλικρινά σας λυπάμαι.
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
fokion

Re: Παραπληροφόρηση

Post by fokion »

Μπα
Παρασυρθηκα..

Ευχαριστω για την λυπηση σας
Last edited by fokion on Fri Mar 29, 2013 19:55, edited 1 time in total.
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Nicolas »

Scaravaios wrote:
Nicolas wrote: Τελικά είναι ανοιχτές ή κλειστές?
Ο σχεδιασμός του αγώνα είναι διπλός. Οι κατηγορίες των αυτοκινήτων που πληρούν τους κανονισμούς ασφαλείας Rally κατά τον J κλειστές.(Κατηγορίες Τ1, Τ2, Τ3, ΤΗ)
Παράλληλα τα λοιπά οχήματα θα είναι με regularity σε ανοιχτούς στην κυκλοφορία δρόμους (κατά τα Trail Ride).(Κατηγορίες Ζ2, Ζ3, Μoto, Quad)
http://baja.gr/index.php/gallery/press-kit

Ρε συ σκαραβαίο, δεν μου απαντάς, αλλά οκ.








Το ότι χρησιμοποιείται η φωτογραφία ενός παιδιού, χωρίς άδεια φαντάζομαι από τον κηδεμόνα του,
για να εξυπηρετήσει τον οποιονδήποτε σκοπό του είναι το μεμπτό.
Κατά τα άλλα, το έχουμε ξαναδεί το έργο.
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Nicolas »

fokion wrote:Μπα
Παρασυρθηκα..

Ευχαριστω για την λυπηση σας
Σωστά, άσε να κάνω εγώ την βρωμοδουλειά :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by friar »

Scaravaios wrote: Ο τρόπος που γράφετε κύριε Πετρίτη, δείχνει την παιδεία, το ήθος και τον πολιτισμό σας.
Ειλικρινά σας λυπάμαι.
Σιγά μην τα έγραψε ο Πετρίτης
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

fokion wrote:Even though Organization Committee will make its best for securing and safeguard the route for T1,T2,T3,TH,Z1, with at list 20 Stewards and 3 checkpoints (except starting and finish points), crews recognize that Selective Stages are conducted in open roads and they obliged to obey to the Greek Traffic Code
Νικόλα Δύο διαδρομές μια για τα "ασφαλή" της Ζ1, και μια για τα υπόλοιπα οχήματα.

Στάθη δεν βλέπω να δηλώνει το αντίθετοι.


[Edit Admin]Διαγραφή μίας φωτό #Scaravaios ωραία η φωτό αλλά σε παρακαλώ μην το παρακάνουμε [/Edit]
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Dr Caoutchouk
Posts: 63
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:12

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Dr Caoutchouk »

Μετά από αρκετές ώρες και μόλις γύρισα σπίτι κάθομαι και διαβάζω προσεκτικά όσα γράφονται.
Σκεφτόμουν να μην απαντήσω αλλά ..........αλλάζω γνώμη .
Έχετε ξεκινήσει ένα θέμα με τον γιο μου τον Αγγελο και αυτό το έχεις ξεκινήσει εσύ Αθανασίου.
Μετά από 5 μήνες ξεκινάς ένα θέμα που,, για να κτυπήσεις τους αντίπαλους σου με οποίον τρόπο ,,έκανες το ατόπημα να εμπλέξεις τον γιο μου για να επιτελέσεις τον οποιο σκοπό σου.
Ο γιος μου είναι πιο έμπειρος από σένα σε χρήση εργάτη και μαθαινει από μενα.
Εχεις καμια αντιρηση σε αυτό ????.
ο Αγγελακος μαλλον εχει πιο πολυ μυαλο απο σενα αν κρινω απο αυτα που κανεις!
Ο Μήτσος έγραψε όλη την αλήθεια και τον-την ευχαριστώ!!
Το θέμα της ασφάλειας του παιδιού μου άφορα εμένα και όχι εσένα..
Στον αγώνα εγώ ήμουν τεχνικός έφορος ,εγώ έκανα κατά παραγγελία της οργάνωσης βοήθεια αυτοκίνητου ασφάλειας , Εσύ έτρεχες να με προσπεράσεις να φτάσεις πιο πριν από μένα στο σημείο για να δημιουργήσεις πρόβλημα.
Ηρθες για να βρεις κατι που θα τιναζες τον αγωνα ???? και βρηκες το θυμα στο προσωπο του γιου μου ???? αντρακλα!!!!
Έχεις πει πολλά για μένα και με έχεις προσβάλει πολύ και δεν έχω μιλήσει. Μην με κανεις να μιλησω.
Έχει να κάνει μεταξύ μας και δεν έχω όρεξη και χρονο να σπαταλησω για σενα.
Όταν όμως βάζεις το παιδί μου στο στόμα σου , αυτό ξεπερνά τα όρια. Δεν έχω ασχοληθεί ούτε με την γυναικά σου ούτε με τον γιο σου και σέβομαι την οικογένεια σου άσχετα με σένα.
Μέσα στα τόσα προβλήματα που έχω αυτή την περίοδο , μου προκαλείς πρόβλημα στην οικογένεια μου και στην ψυχούλα του μικρού μου που δεν σε έχει ενοχλήσει εσένα Γιαννακη
Ξεκινάς να κάνεις κακό στο παιδί μου –γιατι ??-και να δημιουργείς πρόβλημα και στην οικογένεια μου ,γιατί τα διαβάζουν και άλλοι και τα μεταφέρουν.
χωρις αδεια μου, βαζεις φωτογραφια που ο μικρος την ειδε και καταλαβε οτι ηταν αυτος
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ????
Το έχεις ξανακάνει παλαιοτερα και πάλι δεν μίλησα.
καποιοι σε ραπισανε!!! δεν εβαλες μυαλο????. Μην ξύνεσαι άλλο στην γκλίτσα του τσοπάνη !.
Ολοι εσεις που διαβαζετε το θεμα τι λετε??? Θα σας αρεσε να το κανει αυτό στο δικο σας παιδι ο εν λογω δημοσιογραφος??? Τι θα κανατε????

Πρόσεξε κάτι .
Σβήσε ότι μαλακιες έχεις γράψει και βρες τρόπο να επανορθώσεις μέσα σε 48 ώρες. Μην με κάνεις να σου φερθω διαφορετικα. Ξέρεις εσύ!!
Εσύ φερέφωνο Φωκίωνα πες τα στον κολλητό σου , μιας και δεν γράφω στο φόρουμ του και σταμάτα να ασχολείσαι πλεον μαζί μου αμεσα . ενταξει φωκιωνα???? .
δεν εχεις κοτσια να με φτασεις πουθενα. και θα συναντηθουμε καποτε!!!.
Επειδη πλεον μετα απο την ζημια που επαθα ,δεν εχω κατι άλλο να παθω περισσοτερο, σας το λεω ωμα......... ,,ότι εχω κρεμασμενη την καπα μου .Πραξε τα δεοντα για να ειμαστε ενταξει .
Δεν θα ασχοληθω άλλο με λογια !
Οποιος θελει διευκρινησεις 6977224797 Κοκολακης γιαννης
ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

ΔΙΑΓΡΑΦΗ ADMIN
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
admin
Site Admin
Posts: 136
Joined: Mon Jun 01, 2009 14:54

Re: Παραπληροφόρηση

Post by admin »

Scaravaios σε παρακαλώ να προσέχεις τις παραπομπές σου.
Μην κουβαλάς εδώ μέσα σκατά, αστα στο βόθρο.
Fair winds and calm anchorages...
User avatar
superspiounos
Posts: 168
Joined: Tue Nov 10, 2009 15:16

Re: Παραπληροφόρηση

Post by superspiounos »

admin wrote:Scaravaios σε παρακαλώ να προσέχεις τις παραπομπές σου.
Μην κουβαλάς εδώ μέσα σκατά, αστα στο βόθρο.
Δε το ξεκίνησε αυτός.
Post Reply

Return to “4ΚΙΝΗΣΗ ΜAG”