Παραπληροφόρηση

User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Nicolas »

Μετά από αυτό δεν θα τον ξαναπιάσει ποτέ πονοκέφαλος :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: Παραπληροφόρηση

Post by YJ ''The Doctor'' »

Δλδ, τι, να λεω ψεματα, να παραποιω λεγομενα και γεγονοτα και ολα τα συναφη που με μαεστρια εσυ και ο βλαμμενος ξερετε?

Οχι βλαμενοαντιγραφο, δεν απειλω, απλα οπως σου εχω ξαναγραψει οτι τηρω παντα οτι λεω και γραφω σε ενημερωνω για την εξελιξη του θεματος εαν συνεχισεις να μου τα πρηζεις και εσυ. Αντε, ο αλλος μπορει και να την γλιτωσει λογω .... εσυ ομως οχι. Χωρις ουτε να με ξερεις, γραφεις με τοση ευκολια κακιες...γι αυτο πολυ απλα σταματησε το τωρα. ;)
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Nicolas »

Διαφορουμικό διάλογο κάνετε :?: :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Nicolas »

Και μην με κάνετε να πολυγελάω γιατί πονάω και θα μου πέσει και κανένας ώμος κάτω... :mrgreen:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by friar »

superspy wrote:Αντε... αυτόν τον ξεπέρασες.... Να δούμε και τον λιγουράκο τώρα πως θα τον ξεπεράσεις...
Δεν έχω να ξεπεράσω κανέναν, και το γνωρίζεις πρώτο χέρι.
και τις εξόδους μου τις πληρώνω από την τσέπη μου, με οτι μου έχει απομείνει.
και αυτό το γνωρίζεις.
Πάμε παρακάτω.
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Παραπληροφόρηση

Post by antonisxj »

άσχετο.

μια φορά έβαλα τη μάνα μου να πατήσει το κουμπί.
τι ποιό κουμπί?
το κουμπί του εργάτη.
το μαζέψαμε το σχοινί.
αλλά τώρα που το ξανασκέφτομαι, το κακοτυλίξαμε και μάγκωσε.
αλλά... για στάσου... αυτό ήταν δική μου ευθύνη. Η μάνα μου απλά πατούσε το κουμπί.
...
να το ξανασκεφθώ...

ΟΧΙ!! ΤΕΛΙΚΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ. το πατούσε πολύ δυνατά. Δεν ήταν του χώρου βλέπεται...
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
kos4wd
Posts: 78
Joined: Thu Jul 09, 2009 20:09
Location: ΚΩΣ
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by kos4wd »

KRIMA
Οσο πάει και χειροτερεύει αυτή η κατάσταση
Δεν ήταν κάποτε έτσι ο χώρος μας
Το επίπεδο έχει πέσει αρκετά (επιεικώς) Απ όποια μεριά και να κοιτάξεις.Δε φταίει πάντα ο ένας.Ο αναμάρτητος πρώτος το λίθο βαλέτω
Κρίμα.Κρίμα.Κρίμα
Λυπάμαι πραγματικά.Ας πάει στο hall of shame ή καλύτερα ας διαγραφεί για το καλό του χώρου,.
ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ
Μας εξαφάνισαν τους αγώνες και μεις τρωγόμαστε σα τα κοκόρια.Είναι και η κρίση αλλά ..................
ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΠΟ ΚΩ
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

Εντελώς συμπτωματικό και το γεγονός ότι ο Ιχνηλάτης και το Τετρακίνηση Mag συστεγάζονται. Μήπως θα περίμενε κανείς ότι αγώνας που δεν διοργανώνετε από τον αρθρογράφο θα ήταν σωστός με τα κριτήρια του ίδιου. Να θυμηθούμε την φασαρία που δημιουργεί για τα αποτελέσματα άλλων αγώνων όταν στον 24ωρο θέλουν μερικές μέρες να κοινοποιηθούν; Οι απορίες του για το πως θα υπάρχει κλειστή στην κυκλοφορία διαδρομή στο Rally Greece Off-Road, είναι από ανησυχία ή φθόνο;

Υ.Γ.1. Ο κύριος Αθανασίου και ο κύριος Πετρίτης σχολιάζουν σε φόρουμ που ελέγχουν μεταξύ τους. Ακριβώς το ίδιο με την "πολυφωνία" της θύρας 0. Να φοβηθεί τί ο πατέρας μου κύριοι. Φοβάται όποιος έχει κάτι να κρύψει. Εδώ δεν έχουμε να κρύψουμε τίποτα. Αλλά έχετε δίκιο. Σας δώσαμε δημοσιότητα γιατί αλλιώς ποίος θα το έβλεπε το περιοδικό που πρώτα βγαίνει στο διαδίκτυο και μετά στο περίπτερο.

Υ.Γ.2 Κύριε Πετρίτη, ορίστε ο τιμητικός σας τίτλος που με τόση χαρά απολαμβάνετε.
φερέφωνο το [feréfono] Ο41 : (μειωτ.) χαρακτηρισμός για κπ. ή για κτ. (πρόσωπο, ομάδα, έντυπο κτλ.) που δεν έχει ή που δεν προβάλλει δική του γνώμη, άποψη αλλά μέσο αυτού μεταφέρεται, προβάλλεται άκριτα ή διαδίδεται η γνώμη, η άποψη τρίτων: Εφημερίδες / έντυπα / συνδικαλιστικές παρατάξεις που είναι φερέφωνα των κομμάτων.
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Nicolas »

Scaravaios wrote:Οι απορίες του για το πως θα υπάρχει κλειστή στην κυκλοφορία διαδρομή στο Rally Greece Off-Road, είναι από ανησυχία ή φθόνο;
Τελικά είναι ανοιχτές ή κλειστές?
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

Nicolas wrote: Τελικά είναι ανοιχτές ή κλειστές?
Ο σχεδιασμός του αγώνα είναι διπλός. Οι κατηγορίες των αυτοκινήτων που πληρούν τους κανονισμούς ασφαλείας Rally κατά τον J κλειστές.(Κατηγορίες Τ1, Τ2, Τ3, ΤΗ)
Παράλληλα τα λοιπά οχήματα θα είναι με regularity σε ανοιχτούς στην κυκλοφορία δρόμους (κατά τα Trail Ride).(Κατηγορίες Ζ2, Ζ3, Μoto, Quad)
http://baja.gr/index.php/gallery/press-kit
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Post Reply

Return to “4ΚΙΝΗΣΗ ΜAG”