Παραπληροφόρηση

aapo
Posts: 259
Joined: Tue Jun 23, 2009 16:05

Re: Παραπληροφόρηση

Post by aapo »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Να σου υπενθυμισω οτι πρεπει να προσεχουμε αν!!!!!!!!!! λεω αν!!!!!!!!! χρωσταμε .

Παραφιλολογία

Ξέρεις η απιστία συγχωρείται με μονόπετρο. ( Μονοπετρο= δακτυλίδι με πολυτιμη πέτρα)
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

Κύριε Αθανασίου, με μητρώο τεχνικού εφόρου 0009. Το ότι είχε cage σας πείραξε, που στο κάτω κάτω δεν κρίθηκε από εμένα και τον κύριο Κατσιμαλή παράτυπο. Ένα προφυλακτήρα ζητήσαμε και καταφέρατε να γίνετε ρεζίλι στον νομό Αργολίδας, τα φόρουμ και τελικά μετά από εντολή του κυρίου Μπασδέλη να έρθετε την επόμενη μέρα να περάσετε τεχνικό έλεγχο με προφυλακτήρα. Επαφή με κανονισμούς και αποτελέσματα;
LIAKO wrote:O κ.Αθανασίου, ανέφερε οτι:
Ιχνηλάτης wrote:
Κανονισμός άρθρο 16.4 wrote:Τα πληρώµατα είναι υποχρεωµένα, µε ποινή που µπορεί να φτάσει µέχρι τον αποκλεισµό, να σφραγίσουν το καρνέ τους σε όλους τους σταθµούς ελέγχου που αναγράφονται σ’ αυτό και µε την καθορισµένη σειρά. Η απουσία µιας σφραγίδας ή η µη παρουσίαση του καρνέ σε οποιονδήποτε σταθµό ελέγχου θα επιφέρει ποινή που µπορεί να φτάσει µέχρι τον αποκλεισµό.
Και στο τέλος στον πίνακα συνολικών ποινών αναφέρεται πως χάσιμο ΣΕΧ σημαίνει αποκλεισμό. Η γνώση του κανονισμού είναι ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ του πληρώματος.
Image

Θα έπρεπε όμως να γνωρίζετε ότι χάνοντας ένα ΣΕΧ σημαίνει, αυτόματα, ΘΕΣΗ ΕΚΤΟΣ ΑΓΩΝΑ.
Με βάση λοιπόν το παραπάνω και τις δύο εικόνες που ανακάλυψα ψάχνοντας τις διαδρομές όλων μας στο i-track, μπορεί ο κ.Αθανασίου να μου πει, ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ αυτά τα δυο οχήματα να έχουνε τερματίσει κανονικά χωρίς ποινές??

Ο ένας γύρισε απο άσφαλτο,
Image

Και ο αλλος με το...... πλοιο!!!!!!!!!!
Image
Να πω ότι εντελώς συμπτωματικά το ένα ίχνος είναι από Navara D40 χωρίς πίσω πόρτα και προφυλακτήρα. Να προσθέσω και άλλα στοιχεία;

Ο πρώτος 24ωρος. Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι. Ο 24ωρος ξεκίνησε από μια ιδέα του Γιώργου Πέτραινα, όπου φυσικά εσείς θεωρήσατε καλή ιδέα (τίποτα μεμπτό ως εδώ) και προσφερθήκατε να βοηθήσετε, και οι δύο τότε μέλη της Εκάλης. Όταν όπως γνωρίζουμε όλοι μας, φέρατε το κύριο Πέτραινα, και αυτόν, στα όριά του και παράτησε την ιδέα του, προσφέρθηκε να βοηθήσει ο Στέλιος Μακρογκίκας. Στο σημείο αυτό ζητήσατε και την συνδρομή του Αλέκου στις διαδρομές. Μήπως θυμάστε ότι εγώ τότε με τον Σκαραβαίο κουβαλούσα εφεδρικά VHF στον άξονα Αθήνα-Καρπενήσι; Α ναι, θα πείτε κιόλας ότι κόλλησα στις λάσπες στα Οινόφυτα. Αγώνας της Εκάλης ο πρώτος 24ωρος. Ο δεύτερος και ο τρίτος μήπως τους οργάνωσε αποκλειστικά η Εκάλη με τον Αλέκο; Θυμάστε, που ο ένας ξεκινούσε και τερμάτιζε από την πλατεία της Πεντέλης ενώ ο άλλος στα Μέθανα με το καραβάκι από Πειραιά; Θα μας κάνετε και μαθήματα ιστορίας;

Ο Αλέκος δεν διώχτηκε από την Εκάλη αν θες να λες την αλήθεια, αλλά έθεσε εαυτόν εκτός της λέσχης. Τι έγινε από τότε η λέσχη; Έκανε αγώνα; Αλλά δεν το προχωράω γιατί δεν θέλω να θίξω άλλα πρόσωπα. Εσείς κύριε Αθανασίου από πόσες λέσχες έχετε διωχθεί; Ευτυχώς από τον Ιχνηλάτη δεν θα σας διώξουν και θα γλυτώσουν οι υπόλοιποι. Από πόσα φόρουμ και παρέες επίσης σας έχουν απομακρύνει; Το Hellas Jeep Club το θυμάστε που όταν με καλέσανε να πάω στο ετήσιο jamboree τους, στο Πήλιο, με ρωτούσαν τι μέρος του λόγου είστε και γιατί μπλέκεται τον κόσμο σε καυγάδες; Αν θέλετε να ρωτήσουμε τον Χρήστο Μαυρομάτη.

Πνευματικά δικαιώματα από τι; Ο ελληνοϊταλικός ήταν αγώνας της Εκάλης και δημιούργημα του Αλέκου. Ο αγώνας του Evan ήταν ιταλικός και ποτέ δεν ονομάστηκε ή κατοχυρώθηκε με το όνομα Ελληνοϊταλικός. Θα το πάμε σαν την Volkswagen που κατοχύρωσε το όνομα Beetle τo 1971, 30 και χρόνια μετά την κατασκευή του.

Να ρωτήσω κύριε Αθανασίου και το Ντακάρ την ίδια περίοδο έφυγε από την Αφρική. Και για αυτό φταίει ο Αλέκος;
Μήπως θέλετε να μας πείτε και εμάς γιατί ο αγώνας πήγε στο Καρπενήσι. Μήπως γιατί είχε την στήριξη της τοπικής αυτοδιοίκησης, μέσα από τις γνωριμίες του Αλέκου; Ο αγώνας έγινε και στην Χαλκιδική και στην Λαμία, έχει και εκεί εξοχικά ο Αλέκος; Για να λέμε την αλήθεια ο αγώνας δεν ξανάγινε λόγο υπερβολικών απαιτήσεων της FIA που ανέβαζε ψηλά το κοστολόγιο (π.χ.ελικόπτερα). Την ίδια χρονιά όπως πάντα είχατε πάλι θυμώσει που στο γραφείο τύπου είχαμε τον Σωκράτη και την Κατερίνα, και εσείς κάνατε ενδιάμεσος μεταξύ Ανιάδας και Μουζίλιο, γιατί ούτε για κριτή σας εμπιστευόταν κανένας.

Τα αρχεία αυτά και τα e-mail τα ζητάτε γνωρίζοντας ότι δεν μπορώ να σας δώσω αφού είναι στον server της motorpress. Δεν δουλεύουμε όλοι από το σπίτι μας. Για πιο περιοδικό μιλάτε; Αν θέλετε να μιλήσουμε για στοιχεία πείτε μου σε πιο τυπογραφείο τυπώνεται το "περιοδικό". Γιατί όταν σας ζητάνε συνδρομή δεν έχετε, μήπως γιατί δεν υπάρχει σίγουρο μέλλον στο λιβελογράφημα σας; Να δουλέψω; Γιατί δουλεύει κανείς στο έντυπο σας; Η δουλεία απαιτεί και μισθό έχετε να τον δώσετε;

Ανασκευάζετε την δήλωση σας για τις φωτογραφίες, ότι μπορεί να το έχετε κάνει και στο παρελθόν; Θυμάμαι καλά για μια φωτογραφία από αγώνα του Ναυπλίου που δηλώσατε ότι την πήρατε από τον Παντελή Τζερτζεβέλη; Θυμάστε κάτι για μια φωτογραφική Powershot S3 IS και μία 40D. Πονέσατε που από την μία μιλάτε για πνευματικά δικαιώματα και από την άλλη διαπράττετε πλαστογραφία και το αποκαλύπτω;

Υ.Γ.1 Όσο για το ποιοι σας κράζουν κατά καιρούς είναι σχεδόν όλοι οι άνθρωποι του χώρου.
Υ.Γ.2 Και για εσάς που παραδεχτήκατε ότι παίρνετε ψυχοτροπικά θα έπρεπε να κάνουμε κάτι αλλά... γέμισαν τα ιδρύματα.
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

mitsos wrote:
Ιχνηλάτης wrote:
- Καθορισµένη ποινή: Η καθορισµένη ποινή έχει καθιερωθεί για να αντικαταστήσει ορισµένες ποινές που οδηγούν στον αποκλεισµό ή στη θέση εκτός αγώνος για τη µη εφαρµογή ορισµένων διατάξεων του κανονισµού στους αγώνες αντοχής. Επιτρέπει στον αγωνιζόµενο που του έχει επιβληθεί η ποινή να συνεχίσει τον αγώνα σε κανονικές αγωνιστικές συνθήκες, αν και του έχουν επιβληθεί σοβαρές ποινές.
Η καθορισµένη ποινή εκφράζεται η σε χρόνο ο οποίος προστίθεται στις ποινές που µπορεί να έχει ήδη συγκεντρώσει ο αγωνιζόµενός σε ειδικές περιπτώσεις που αναφέρονται στον ειδικό κανονισµό.
Η καθορισµένη ποινή ορίζεται από τους οργανωτές και µπορεί να διαφέρει για κάθε διαδροµή, τµήµα διαδροµής ή σταθµό ελέγχου διέλευσης και η οποία υπολογίζεται σύµφωνα µε τη µορφή και δυσκολία κάθε ενός από αυτά.
Η καθορισµένη ποινή κάθε σκέλους θα υπολογίζεται προσθέτοντας τον µέγιστο επιτρεπτό χρόνο καθυστέρησης για τη συγκεκριµένη διαδροµή (ές) ή τµήµατα διαδροµής που δεν έχουν πραγµατοποιηθεί, αυξηµένη κατά την καθορισµένη ποινή που έχει ορισθεί για τη διαδροµή αυτή καθώς και για κάθε Σταθµό Ελέγχου διέλευσης που δεν πέρασε ο αγωνιζόµενος.
Αυτό λέει ο κανονισμός. Απλά πρέπει να ζητηθεί απο τα πληρώματα και τα αυτοκίνητα να είναι σε κατάσταση να συνεχίσουν τον αγώνα. Τα τρία αυτοκίνητα δεν έκαναν την τελευταία ειδική, πήραν την ποινή του χειρότερου στη διαδρομή συν μία ώρα!
Γιατι τοτε στον πινακα των παραβασεων-ποινων του συγκεκριμενου αγωνα δεν αναφερονται οι "καθορισμενες ποινες" ???
Αλλαζουνε/προσαρμοζονται αναλογα την στιγμη κ τον παραβατη????
Απο την στιγμη που υποθετουμε οτι εχει οριστει απο τους οργανωτες ποινη η οποια επιτρεπει αποφυγη τμηματων, δεν θα επρεπε να το γνωριζει ολος ο κοσμος?? Δεν θα επρεπε οσοι εγκαταλειψανε αργοτερα κ παραδοσανε στο Olupmus Plaza τοτε να καταταχθουν ως τερματισαντες κανονικα????
Επιτρεπεται σε πληρωματα που βρισκονται σε καθεστως καθορισμενης ποινης να παρουνε κανονικη θεση καταταξης, η απλα τους επιτρεπεται να κινηθουν μεσα στην διαδρομη σε ρυθμους αγωνα να τερματισουνε??
Τι εννοειται να ζητηθει? Ποτε να ζητηθει? Πως να ζητηθει??
Αυτο γιατι δεν αναφερεται στον κανονισμο??
Ο παραπανω τροπος υπολογισμου δινει στο οχημα που "περασε απεναντι" ποση ποινη??


Κ τελος ΑΝ υποθεσουμε οτι ολα τα παραπανω ευσταθουν κ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ σε πληρωματα νομιμως να "σκατζαρουνε" μεγαλα τμηματα του αγωνα, πως μπορειτε εσεις να λετε οτι εμεις οταν κινουμασταν στην SS7 ημασταν ηδη εκτος αγωνα?????????????????
Εμεις θα βγαιναμε εκτος αγωνα εχοντας παρακαμψει ενα ΣΕΧ περνωντας μολις λιγες δεκαδες μετρα ποιο περα, ενω αυτοκινητο που περασε με καραβι απεναντι (!!!!!!) και γυρισε απο εθνικη θα ηταν εντος αγωνα επειδη το.......... ζητησε???????????
Αυτό για το αν ξέρω ή όχι να διαβάζω ελληνικά κύριε Αθανασίου. Πείτε μου σε περίπτωση που κάτι συνέβαινε στο δρόμο, εκτός διαδρομής, το αυτοκίνητο με τον αριθμό 230 ήταν ασφαλισμένο στον αγώνα; Θέλει κάποιος να δει τα log του itrack από τον αγώνα του 2009;

Το θέμα με τον προφυλακτήρα στο Navara το κάνετε γαργάρα. Ελπίζω να το βλέπουν και οι υπόλοιποι.
Όσο για το πως έτρεχε στον δικό σας αγώνα δεν με απασχολεί, στον αγώνα που ήμουν τεχνικός έφορος το αυτοκίνητο δεν θα ξεκινούσε χωρίς προφυλακτήρα. Εσείς τρέχατε με το SSangyong Actyon που είχατε πάρει από την αντιπροσωπεία ως έπαθλο για να αγωνιστεί ο μέσα από δικές σας διαδικασίες ανακυρηγμένος πρωταθλητής του θεσμού σας. Στο Navara δηλώνατε, team manager. Τελείως συμπτωματικά και πάλι δύο από τα άτομα στα δύο αγωνιστικά ήταν άτομα της επιλογής σας. Ονόματα δεν λέω εγώ γιατί δεν έχω τίποτα να χωρίσω με τους ανθρώπους.

Το δεύτερο 24ωρο ήταν τόσο μυστικό που έτρεχα εγώ με τον Χρήστο Παυλάτο και ένα Cherokee XJ. Να σας πω και την διαδρομή;

Το ότι κόλλησα στα Οινόφυτα, όταν λες ψέματα να βλέπεις τι λες, δεν το αρνήθηκα, με ξεκόλλησε ο Δουκέρης. Κινδύνευσε η οργάνωση του αγώνα; Μου πλήρωσε τα διόδια; Η αμοιβή μου στην βοήθειά μου στον αγώνα, πρώτα ήταν μετά την ολοκλήρωση του αγώνα, και δεύτερον ήταν ένα καπέλο Land Rover γιατί είχατε έλλειψη μετρητών κατά δήλωση σας. Ήμουν στην ώρα μου τόσο στο Γοργοπόταμο όσο και στο Καρπενήσι; Συνεχίζετε να λέτε ψέματα.

Είσαι στην Εκάλη ή στην Αττική που το λιβελογράφημα σου μόνο τις κατηγορούσε; Να ρωτήσουμε τον Χρήστο Μαυρομάτη, bratαίους, τους jimnαίους, τους nivαιους;
Τι σχέση έχει ο Αλέκος με την Εκάλη; Μας δουλεύετε κύριε Αθανασίου;

Ο αγώνας στην Χαλκιδική έγινε επί προεδρίας Αλέκου Παπαθάνου, Την διαδρομή όμως την έβγαλαν οι Αλέκος Αποστολίδης με τον Αλέκο Στανίνο. Πήγαιναν με το Baleno που είχε τότε ο πατέρας μου μέχρι πάνω και εβγάλαν τις διαδρομές με ένα Niva του Στανίνου. Προσέχετε γιατί πολλοί Αλέκοι μαζεύτηκαν μην σας ανέβει η πίεση. Ρωτήστε όποιον θέλετε να σας πούνε το ίδιο. Τι σχέση έχουν οι γνωριμίες με τις γνώσεις; Το ότι κάνατε FIV ή 000 έχει να κάνει με την εμπειρία και την γνώση σας ως κριτής; Θα σας στεναχωρήσω αν πω ότι και τους δύο τους γνώριζα και με γνώριζαν πολύ πριν τον αγώνα και διατηρούσαμε και διατηρούμε άριστες φιλικές σχέσεις. Βλέπετε στον χώρο του μηχανοκίνητου γεννήθηκα και μεγάλωσα. Νονός μου ήταν ο μακαρίτης ο Σταύρος Ζαλμάς. Τί σχέση είχα με την οργάνωση; Πατρική. Πείτε μου έναν αγώνα της Εκάλης που δεν ήμουνα στη οργάνωση. Α ναι ένα Enduro στη Θήβα στο οποίο συμμετείχα.

Έχετε χρήματα για δικαστήρια; Έχω άπειρο χρόνο για να πάμε. Με τι κατηγορία θα με πάτε; Της αποκάλυψης της αλήθειας; Της ενημέρωσης του κόσμου;

Image by off-road.gr

Αυτήν την φωτογραφία την παρουσιάσατε σαν να τραβήχτηκε από τον Παντελή Τζερτζεβέλη με μια Powershot S3 IS.


Image

Αυτή είναι όντος από την μηχανή του Παντελή. Εύκολα βλέπουμε την διαφορά στον λόγο ανάλυσης, στα properties μπορούμε να δούμε και την πλαστογραφία σας. Δικαστήρια είπατε; Πότε πάμε; Πνευματικά δικαιώματα...

Υ.Γ.1 Η Δήμητρα σίγουρα θα θυμάται πότε την αποκλείσατε από αγώνα γιατι έχασε λίγα μέτρα από το ΣΕΔ. Όταν το 230 έχασε έναν Νομό ολόκληρο πήρε ποινή χρόνου. Δύο μέτρα και δύο σταθμά.
Υ.Γ.2 Συνέπεια και σοβαρότητα, είναι το ότι το Range Rover Bobcat που υποσχόσασταν και ορκιζόσασταν ότι θα δίνετε για έναν τυχερό αναγνώστη, ήταν το αυτοκίνητο του Γιώργου Πέτραινα που τελικά πότε δεν είχατε για να δώσετε. Οποία σοβαρότης.
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

Στατιστικά και αριθμολαγνεία.

285 ονόματα εγγεγραμμένα. Ποσοστό 100%
72 ονόματα έχουν μπει στον κόπο να γράψουν έστω μία φορά. Ποσοστό 25.2%
20 ονόματα έχουν γράψει πάνω από 10 μηνύματα. Ποσοστό 7%
96 ονόματα δεν έχουν μπει ποτέ στο φόρουμ Ποσοστό 33,6%
5 τουλάχιστον εξακριβωμένα ονόματα του ιδίου.

3357 μηνύματα. Ποσοστό 100%
1809 μηνύματα από τα 5 δικά του ονόματα. Ποσοστό 53,9% (53,887% για την ακρίβεια)

Το 2014 να κάνουμε μόνο 24ωρο. Η πλειοψηφία μίλησε.
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

Επειδή εγώ όπως λέτε παραπληροφορώ.

Μίλησα για διαγραφή; Μην αλλάζετε τα λεγόμενα/γραφόμενα μου για να εξυπηρετήσετε τους σκοπούς σας. Το ότι κάνατε εκδρομή στη Σπάρτη είναι κάτι που εγώ σχολιάζω με τον ένα ή άλλο τρόπο; Που παραπληροφορώ;

Το θέμα με την Δήμητρα δεν ήταν ότι κόλλησε αλλά ότι ο πιο άρτια οργανωμένος αγώνας, σύμφωνα με δηλώσεις σας, αδυνατούσε να την εντοπίσει και να την ξεκολλήσει για 5 και πλέον ώρες παρά το σύστημα δορυφορικού εντοπισμού. Αυτοκίνητο στείλατε, ακατάλληλο όμως για να την ξεκολλήσει.

Οι σχέσεις του Αλέκου με την Εκάλη είναι άριστες όπως και με όλες τις λέσχες στον χώρο.

Το ότι ο Αγώνας στην Χαλκιδική έγινε από τον πατέρα μου που είναι ψέμα

Το ότι έτρεχα με τον Χρήστο αποδεικνύει ότι τον έκανε ο Ιχνηλάτης. Εγώ παραπληροφορώ;
Το ποιοί συμμετείχαν είχε κρατηθεί μυστικό μέχρι τέλους... κάνοντας τον Αλέκο Αποστολίδη, σκεπτόμενο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΕΪΚΑ, να πιστέψει πως δεν τις ανακοινώναμε επειδή δεν είχαμε συμμετοχές.
Επειδή με ρωτήσατε πριν αν γνωρίζω ελληνικά πείτε μου τι νόημα βγάζετε εσείς κύριε Αθανασίου.

Είπατε κάτι για τα αποτελέσματα μου;

Image
Image
Image
Ιχνηλάτης wrote:10 ή 100 ή 1000 μέτρα δεν παίζει ρόλο. Από τη στιγμή που δεν περάσατε το ΣΕΧ είσαστε εκτός αγώνα.

Τα πληρώματα που ζήτησαν forfetaria πέρασαν όλα τα ΣΕΧ, αλλά λόγω βλάβης ή χασίματος δεν μπόρεσαν να περάσουν την SS7 και ζήτησαν forfetaria γι΄αυτό. Τί δε σας έχουμε απαντήσει;

Να σημειώσουμε και τις παρακάτω ποινές:

Αντικανονική, δόλια ή αντιαθλητική πράξη = αποκλεισμός
Μη τήρηση road book = αποκλεισμός
Έλειψη σφραγίδας ΣΕΧ = αποκλεισμός

Άρα είσασταν ΕΚΤΟΣ αγώνα, όσο και αν σας ενοχλεί αυτό.
mitsos wrote:
Ιχνηλάτης wrote:Ποιό αυτοκίνητο έφυγε με καράβι; Για να έρθεις απο τη βόρεια Εύβοια στο Olympus Plaza περνάς από το Stop της ειδικής που και βέβαια δε λογίζεται ΣΕΧ και ακολουθείς την Liaison 9. Είναι ο μόνος δρόμος.

Και ο κανονισμός είναι ΣΑΦΕΣΤΑΤΟΣ, άλλο αν δε θέλετε να τον καταλάβετε και το παίζεται mitsos.
ΑΥΤΟ:
Image

Εχει αυτο το αυτοκινητο τις σφραγιδες απο ολα τα ΣΕΧ στην αρχη κ το τελος των διαδρομων εκτελωντας αυτο το δρομολογιο???
Γιατι το δικο μου RB λεει "Σταθμος ελεγχου Χρονου" κ στον Αγιο!!
ΑΝ θελετε μπορω να σας πω ποιο ειναι......
Image

Κύριε Αθανασίου τέσσερις μέρες μετά τον αγώνα σας υπέδειξαν ότι αφήσατε εντός αγώνα αυτοκίνητο που πήγαινε από αλλού, όταν διαρρηγνύεσε τα ιμάτια σας για το αντίθετο. Και καλά τότε δεν το είχατε προσέξει. Σήμερα πάλι προ εκπλήξεως βρίσκεστε; Και αυτά παραπληροφόρηση είναι κύριε Αθανασίου.

Αποδεικτικό κλοπής πνευματικής ιδιοκτησίας για το δικαστήριο που λέγατε.
Image

Τα δεκάρια σας έπεσαν.
Πιστεύω ότι μπορείτε ταπεινά να αποσυρθείτε στον βούρκο σας, και να μην συνεχίσετε να λέτε ότι εγώ παραπληροφορώ.
Όταν οι αποδείξεις λάμπουν ενάντια στα λόγια σας τι άλλο θέλετε κύριε Αθανασίου;
Last edited by Scaravaios on Thu Apr 04, 2013 21:54, edited 1 time in total.
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

Τι δεν καταλάβατε;
Ποια πρόταση δεν έβαλα όλη;
Το ότι έτρεξα σημαίνει ότι δεν το διοργάνωσε ο Αλέκος.
Πείτε μου ανοιχτά ονόματα δυτικών που έχουν πρόβλημα με τον Αλέκο.
Που είναι οι αποδείξεις σας. Τα στοιχεία που έδειξα εγώ είναι καθαρά και δείχνουν την αλήθεια. Εσείς ως γνωστόν λέτε μόνο λόγια και κρύβεστε πίσω από το δάχτυλο σας.
Οι σπασμωδικές σας απαντήσεις δείχνουν σε τι αμηχανία και πανικό βρίσκεστε.
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
GENERAL LEE

Re: Παραπληροφόρηση

Post by GENERAL LEE »

Ρε pousti Σαράντη ..... πρέπει να έχεις πολύ ελεύθερο χρόνο τελικά !!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Άντε και καλό Πάσχα !!!



general πάρε μια τρίτρινη να έχεις
♥♥♥ friar
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

Έχω, ψάχνεις βοήθεια σε τίποτα. Καταστροφή προσωπικότητας, δημιουργία συμπλεγμάτων, πλουτισμός φαρμακοποιού γειτονιάς; YOU NAME IT... :D :D :D

Χρήστο, πάντα έκανα εγώ πίσω με αποτέλεσμα να συνεχίζει να παραπληροφορεί και να ψεύδεται ασύστολα. Λυπάμαι αλλά αυτή την φορά δεν θα του χαριστώ. Από ότι βλέπεις τουλάχιστον από την πλευρά μου το επίπεδο κρατιέται χωρίς χυδαιολογίες και ανυπόστατες κατηγορίες. Και πάλι λυπάμαι.
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

Ανακεφαλαίωση.

Το θέμα με το ταξίδι του "Μεγάλου Αλεξάνδρου" το κάνατε γαργάρα.
Το θέμα με τον προφυλακτήρα και το cage στο Navara το κάνατε γαργάρα.
Το θέμα με τα τρία πρώτα 24ωρα ότι τα διοργάνωσε πρώτα η Εκάλη και δη με την συνδρομή του Αλέκου, γαργάρα.
Το θέμα με τα δικά σας λάθη στα αποτελέσματα, γαργάρα.
Το θέμα με τις κλεμμένες φωτογραφίες, γαργάρα.
Το θέμα της μη άρτιας οργάνωσης του 24ώρου, γαργάρα.
Το θέμα με τους Ελληνοϊταλικούς, γαργάρα.
Το θέμα με τις σχέσεις του Αλέκου με τις Λέσχες, γαργάρα.

Η παραπληροφόρηση είναι δικό σας και αποκλειστικό προνόμιο κύριε Αθανασίου.
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Scaravaios
Posts: 86
Joined: Wed Jun 24, 2009 11:02
Location: Βιέννη

Re: Παραπληροφόρηση

Post by Scaravaios »

Κύριε Αθανασίου σταματάτε για το καλό του χώρου ή γιατί έχει αρχίσει να διαφαίνεται η αλήθεια που καλύπτετε με τόσο κόπο τόσα χρόνια. Το ότι σας αποκαλύπτω τόσο εύκολα; Εκείνες οι απειλές για τα δικαστήρια τι έγιναν; Για το καλό του χώρου πάλι;
Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Post Reply

Return to “4ΚΙΝΗΣΗ ΜAG”