Τεύχος 46, Σεπτέμβριος 2009

User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: Τεύχος 46, Σεπτέμβριος 2009

Post by antonisxj »

Τετρακίνηση Mag wrote:Δεν γίνεται έτσι ούτε κατά διάνοια. Τα περιοδικά φεύγουν από το πρακτορείο ταυτόχρονα για όλη την Ελλάδα.
χαίρομαι που το ακούω αυτό γιατί εδώ μας είχε δημιουργηθεί διαφορετική εντύπωση.
τουλάχιστον τώρα ξέρουμε πως έχουν τα πράγματα. ευχαριστώ για το ξεκαθάρισμα.
στο εξής... θα συνεχίσουμε να κάνουμε υπομονή και ο μήνας για εμάς να αλλάζει στις 8 του μήνα :mrgreen:
if it doesn't break, fix it until it does
Τετρακίνηση Mag

Re: Τεύχος 46, Σεπτέμβριος 2009

Post by Τετρακίνηση Mag »

Ευχαριστούμε για την κατανόηση, την επιμονή, την υπομονή και την πίστη... Ελπίζουμε ότι οι προσπάθειές μας ανταμοίβουν όλα αυτά.
Φωκίων

Re: Τεύχος 46, Σεπτέμβριος 2009

Post by Φωκίων »

Mια ιδεα που απευθυνετε και προς τους αναγνωστες ( γι αυτο το βαζω και δημοσια να εκφρασουν αποψη ) αλλα και προς την Εκδοτη :D :D :D

Πως σας φαινεται η ιδεα το τευχος να "πουλιεται" και ηλεκτρονικά????

Δηλαδη.
Στις 1 του μηνός και μετα να μπορει καποιος να πληρωσει ενα ποσό λιγοτερο ( ή με ετησια συνδρομη ακόμα καλυτερα) απο την αξια του τευχους και να μπορει να διαβασει το τευχος οπως αυτο πηγε τυπογραφειο με τα θεματα και ολα σε μια μορφή ας πουμε pdf ανα σελιδα δισελιδο δεν ξερω εγω τι αλλο..
Μιλαω για ακριβως το ιδιο στησιμο με αυτο του τυπογραφίου παντα, και για ΟΛΟ το τευχος κι οχι τα συμαντικότερα θεματα που βγαινουν ετσι κι αλλιως σταδιακα..

Ετσι ολοι θα διαβαζαν το τευχος παντα με το που βγαινει.

Ασε δε που ειναι και....... πιο οικολογικό ;) ;) ;) ;) ;) ;)

δε ξερω μια ιδεα........
Last edited by Φωκίων on Tue Sep 01, 2009 13:15, edited 1 time in total.
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Τεύχος 46, Σεπτέμβριος 2009

Post by aggas »

Αγαπητέ Γιάννη!
Ο ιδιοκτήτης του Terrano, μήπως μένει Ν.Μάκρη; Γιατί έχω την εντύπωση ότι το έχω δει εκεί, και θα με ενδιέφερε εάν υπάρχει κάποιο τηλέφωνό του, να έρθω σε επαφή μαζί του για να μου δώσει μερικές συμβουλές μιάς και θέλω και εγώ στο δικό μου να κάνω κάποιες προσθήκες/βελτιώσεις.
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
Τετρακίνηση Mag

Re: Τεύχος 46, Σεπτέμβριος 2009

Post by Τετρακίνηση Mag »

Φωκίων wrote:Στις 1 του μηνός και μετα να μπορει καποιος να πληρωσει ενα ποσό λιγοτερο ( ή με ετησια συνδρομη ακόμα καλυτερα) απο την αξια του τευχους και να μπορει να διαβασει το τευχος οπως αυτο πηγε τυπογραφειο με τα θεματα και ολα σε μια μορφή ας πουμε pdf ανα σελιδα δισελιδο δεν ξερω εγω τι αλλο..
Μιλαω για ακριβως το ιδιο στησιμο με αυτο του τυπογραφίου παντα, και για ΟΛΟ το τευχος κι οχι τα συμαντικότερα θεματα που βγαινουν ετσι κι αλλιως σταδιακα..
Πολύ καλή ιδέα!!! Ειλικρινά μας έβαλες σε σκέψεις...

Το τεύχος και τώρα παρουσιάζεται στο περιοδικό, όπως ακριβώς και στο χαρτί. Λείπουν μόνο το ποδόσφαιρο και το editorial. Απλά γίνεται σταδιακά, μαζί με την κυκλοφορία στα περίπτερα, συνήθως.
Φωκίων

Re: Τεύχος 46, Σεπτέμβριος 2009

Post by Φωκίων »

Αλλαζει και το στησιμο...
ετοιμαζομουν να κανω μια πλάκα στον Friar και μου χαλασατε την φωτο στην ηλεκτρονικη εκδοχη :D :D :D :D :D
και δεν υπαρχουν οι διαφημησεις......( γιατι οχι....)
Τετρακίνηση Mag

Re: Τεύχος 46, Σεπτέμβριος 2009

Post by Τετρακίνηση Mag »

Το στήσιμο αλλάζει αναγκαστικά γιατί το μέγεθος των γραμμάτων για την εκτύπωση δεν διαβάζεται στην οθόνη. Και οι διαφημίσεις δεν υπάρχουν γιατί...

Το θέμα είναι πως μας βοήθησες να πάμε προς κάποια κατεύθυνση.
Φωκίων

Re: Τεύχος 46, Σεπτέμβριος 2009

Post by Φωκίων »

:D :D :D :D
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: Τεύχος 46, Σεπτέμβριος 2009

Post by aggas »

Επιτέλους το βρήκαααααα................yeahhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!! 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: Τεύχος 46, Σεπτέμβριος 2009

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Χθες το βρηκα κ εγω!!!!!!!!
εχω την εντυπωση οτι κατι εχει αλλαξει στα 2 τελευταια τευχη!!!!
(προς το καλο παντα-πολυ ωραιο τευχος μπροβο)
Σκεφτητε κ τη συνδρομη παντως ;)
Post Reply

Return to “4ΚΙΝΗΣΗ ΜAG”