Τεύχος 57, Αύγουστος 2010

Γιάννης Αθανασίου

Re: Τεύχος 57, Αύγουστος 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Πάνο

μπορείς να μου πεις ΠΟΥ δεν το βρίσκεις;
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: Τεύχος 57, Αύγουστος 2010

Post by pc4x4n »

Στο Ναύπλιο ….ήρθε και το πήραμε στα χέρια μας …
Μυρίζει … ωραία ….!!!

Αρκετά καλό το αφιέρωμα , στον εκπρόσωπο μας στην Ο.Μ.Α.Ε.
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: Τεύχος 57, Αύγουστος 2010

Post by PanosXJ »

....επί της Σαδίου δεν υπήρχε τίποτα....το βρήκα στην Αργυρούπολη το μεσημέρι γυρίζοντας απο το γραφείο....μάλλον η Αργυρούπολη εξυπηρετείται απο άλλο πρακτορείο;!

....αλλά αυτά είναι δευτερεύοντα ζητήματα....στεναχωρήθηκα πολυ διαβάζοντας για την τόσο πρόωρη και τόσο απρόσμενη απώλεια του Σταύρου Καραφωτιά....είχα αρκετό διάστημα να "μπώ" στο AthensJeepClub και δεν έμαθα για την απώλειά του....δεν τον γνώρισα ποτέ προσωπικά -δεν είχα αυτό το προνόμιο- αλλά μέσω του AJC είχαμε επικοινωνήσει αρκετές φορές....αρχικά μέσω των πόστς και στη συνέχεια τηλεφωνικά....μου έκανε εντύπωση η γαλήνη που μου έδινε μέσα απο την επικοινωνία μας, η ευγένεια, μια ιδιαίτερη ευγένεια που κάποιες φορές αποπνέει η ύπαρξη και η οντότητά κάποιον συνανθρώπων μας....επίσης με εντυπωσίασε και η οικιότητα με την οποία με αντιμετώπησε απο την πρώτη στιγμή και η απλότητά του, παρά το γεγονός ότι ήταν μια πολυ σημαντική προσωπικότητα στον χώρο της αγωνιστικής -και σαφώς όχι μόνον- τετρακίνησης....
Νιώθω πραγματικά έλλειψη που δεν πρόλαβα να γνωρίσω τον Σταύρο .....
Καλό ταξείδι αγαπητέ άγνωστε φίλε Σταύρο....Θερμά συλληπητήρια στους δικούς του ανθρώπους....
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
Φωκίων

Re: Τεύχος 57, Αύγουστος 2010

Post by Φωκίων »

( Χιουμορ )
pc4x4n wrote:Στο Ναύπλιο πότε θα είναι…? :?:
Το περιοδικό Tetrakinisimag???
Στο Ναυπλιο???
και με προακτορειο που λεγεται ( το γειτωνικο ) Άργος????

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: Τεύχος 57, Αύγουστος 2010

Post by PanosXJ »

...κε Αθανασίου μήπως γνωρίζετε κάποιον καλό-άριστο-κορυφαίο ευθυγραμμισά που να κατέχει το σύστημα του Jeep και να μπορεί να διαχειριστεί το Ζ, το κεντράρισμά του, να μπορεί να αλλάξει ακρόμπαρα κλπ....
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
Elias Nicolaou
Posts: 107
Joined: Wed Jun 17, 2009 08:25
Location: Βουλα - Αττικη

Re: Τεύχος 57, Αύγουστος 2010

Post by Elias Nicolaou »

Μεχρι σημερα 10/8/2010, ΔΕΝ το εχω βρει ουτε στην Βουλα - περιπτερο στο Παλαιο Τερμα, ουτε στον Πειραια - απεναντι απο το Δημοτικο Θεατρο, και περιπτερα στην Βασιλεως Γεωργιου απο Φιλωνος εως κατω στο λιμανι.
Απλα για πληροφορηση/ενημερωση
Ηλιας Νικολαου
Γιάννης Αθανασίου

Re: Τεύχος 57, Αύγουστος 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Λόγω θέρους, η διανομή στην ευρύτερη περιοχή της πρωτεύουσας είναι... άστα να πάνε!

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!!!
User avatar
alex-tj97
Posts: 114
Joined: Tue Jul 28, 2009 02:50

Re: Τεύχος 57, Αύγουστος 2010

Post by alex-tj97 »

σημερα πηρα το μοναδικο περιοδικο που υπηρχε στον Αλμυρο Μαγνησιας! :lol:
καλα κανατε και ριξατε την τιμη!αν μπορειτε κρατηστε το εκει.
δεν ειναι καμια τρομερη διαφορα τα +2 ευρω που δινουμε,αλλα εμενα προσωπικα μου χτυπαει ασχημα να δινω 7 ευρω για ενα περιοδικο.ισως δεν ειναι εφικτο για εσας,τη γνωμη μου λεω απλα. :)

υ.γ. το περιοδικο ενω το επαιρνα χρονια,1-2 χρονια πριν παρω το Jeep,τον τελευταιο χρονο ειχα σταματησει να το αγοραζω (οχι μονο λογω της τιμης,αλλα και του περιεχομενου,δεν με καλυπτε).το τευχος αυτου του μηνα παντως το διαβασα ευχαριστα! :)
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: Τεύχος 57, Αύγουστος 2010

Post by PanosXJ »

...αγαπητέ κε Αθανασίου βλέποντας εδώ μέσα το τμήμα των στρατιωτικών οχημάτων, την αγάπη πολλών φίλων για αυτά και τις φοβερές ανακατασκευές-αναπαλαιώσεις που κάνουν και που τα περισσότερα είναι με κάποιο τρόπο συνδεδεμένα με τα Jeep και σχεδόν όλα αποτελούν δεινά τετρακίνητα -και πολλές φορές εξακίνητα-οχήματα θα κατέθετα ώς σκέψη να συμπεριληφθούν στην έκδοσή σας με αφιερώματα σε οχήματα, συνεντεύξεις και φωτορεπορτάζ απο ανακατασκευές κλπ κλπ....υπάρχει πολυ υλικό, πολλοί φίλοι που ασχολούνται με μεγάλη και πολυ αγάπη και νομίζω ότι όλοι όσοι αγοράζουν το περιοδικό θα αγκαλιάσουν το κομμάτι αυτό με πολυ ενδιαφέρον....εγώ προσωπικά μπαίνοντας κάθε φορά εδώ, ο πρώτος χώρος που επισκέπτομαι είναι αυτός του Military....και θα λαχταρούσα πραγματικά μέσα στο αγαπημένο μου έντυπο να υπάρχει και αναφορά στον μαγικό αυτό κόσμο.....
...έτσι σας έγραψα μια μικρή σκέψη..... :)
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
Γιάννης Αθανασίου

Re: Τεύχος 57, Αύγουστος 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

alex_tj97
πολύ θα θέλαμε να μας πεις τί δε σε κάλυπτε στο περιοδικό, για να το βελτιώσουμε. Η γνώμη σας είναι πολύ σημαντική για εμάς.

Panos XJ
Ελήφθει! Πολύ σωστές παρατηρήσεις...
Post Reply

Return to “4ΚΙΝΗΣΗ ΜAG”