Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Γιάννης Αθανασίου

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

pienaf wrote:Συμφωνούν με το παραπάνω οι εκδότες των ογδόντα (80) μηνιαίων περιοδικών που αναφέρονται στον κατάλογο;
Δεν ξέρω, αλλά σίγουρα συμφωνούν οι εκδότες των υπόλοιπων (200;) που δεν αναφέρονται! CAR, Power, Max Power, Auto Τρίτη, 4X4 Magazine, Αutoruote και πολλά άλλα απο το χώρο συμφωνούν! Ακόμη και η Auto Bild, του ίδιου εκδοτικού οίκου με τους 4 Τροχούς, δεν είναι στη λίστα! Είναι μία αμαρτωλή ιστορία. Αν δεν υπάρξει ανεξάρτητος φορέας δε μπορεί να υπάρξει άκρη.

Αλλά αλήθεια, ποιό είναι το θέμα μας;
pienaf
Posts: 188
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by pienaf »

Γιάννης Αθανασίου wrote:Αλλά αλήθεια, ποιό είναι το θέμα μας;


Το δικαίωμα (μάλλον υποχρέωση είναι η σωστή λέξη) του δημοσιογράφου να γράφει ελεύθερα στο περιοδικό του ό,τι θέλει και να κρίνεται από τους αναγνώστες του.
Και σε αυτό συμφώνησα μαζί σας…

Ύστερα, μου γεννήθηκε η περιέργεια να μάθω πόσοι είναι οι αναγνώστες του περιοδικού σας. Αν σας ενοχλεί η περιέργειά μου, αποσύρω το ερώτημα.
Γιάννης Αθανασίου

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Αυτά που μου επιτρέπει η διεύθυνση να πω, τα είπα. Τα άλλα απλά δεν είναι ανακοινώσιμα...
pienaf
Posts: 188
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by pienaf »

Σας ευχαριστώ.
Φωκίων

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by Φωκίων »

(off - περιπου topic = Ειμαι ΠΟΛΥ μπροστα λεμε... :D :D :D :D :D )
pienaf
Posts: 188
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by pienaf »

Δεν υπάρχει ένας mod να μας επαναφέρει επιτέλους στην τάξη;
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by Nicolas »

Παρών.
Σας ανακαλώ εις την τάξη :!:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
pienaf
Posts: 188
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by pienaf »

Εσύ είσαι admin.
Να τηρείται η ιεραρχία παρακαλώ.
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by PanosXJ »

....και εδώ, ο χώρος της αγωνιστικής τετρακίνησης, φαίνεται να φλεγμένει απο τη γνωστή και χρόνια σοβαρή φλεγμονή απο την οποία υποφέρουν όλες -ανεξαιρέτως- οι αθλητικές διοργανώσεις (-και όχι μόνον!) στην Ελλάδα μας....μια φλεγμονή που χαρακτηρίζεται βαριά και με σοβαρές επιπλοκές και σχεδόν μη-ιάσιμη (λόγω της συνεχούς μετάλλαξης των στελεχών της μολυσματικής αυτής φλεγμονής σε παράγκες, κιόσκια, υπόστεγα, αποθήκες, καφενεία και συχνά σε παράγοντες, υποπαράγοντες, παραγοντίσκους κλπ κλπ....)....υπάρχουν θεραπείες αλλά ο "ασθενής" θα πρέπει να βγεί εκτός Ελλάδος....
....απίστευτα πράγματα.... :roll:

Το θλιβερό της υπόθεσης είναι ότι, τα θύματα της φλεγμονής αυτής είναι οι αγωνιζόμενοι αθλητές-οδηγοί και ο κόσμος που αγαπά και λαχταρά και ακολουθεί την αθλητική "εκτός δρόμου" τετρακίνηση....
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
User avatar
PanosXJ
Posts: 1065
Joined: Thu Jun 18, 2009 13:47

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by PanosXJ »

...μπορεί τα παραπάνω σχόλια να είναι λίγο βαριά αλλά είναι μάλλον σε μεγάλο ποσοστό αλήθεια....και κυρίως δεν κατευθύνονται απο εμπάθεια, χαιρεκακία, εριστικότητα ή άλλο αρνητικό συναίσθημα παρά μόνον απο θλίψη και χρόνια απογοήτευση....πιστεύω επίσης ότι αποτελούν άποψη που μια πολυ μεγάλη μερίδα κόσμου έχει....ΔΥΣΤΥΧΩΣ...... :(
It's an XJ thing, you wouldn't understand!
XJ RULZZZZZZ!!!
Post Reply

Return to “4ΚΙΝΗΣΗ ΜAG”