Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Γιάννης Αθανασίου

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Όπως είπα και σε άλλη δημοσίευση η εκδρομή του περιοδικού και η ημερομηνία της είχε να κάνει με πολλούς παράγοντες, που δεν έλεγχα προσωπικά. Και αυτοί όρισαν την ημερομηνία.

Απο εκεί και πέρα, όταν μία λέσχη και 5 άτομα θεωρούν ότι κάνω λάθος, ενώ το σύνολο των υπόλοιπων το αντίθετο, μάλλον θα μείνω με το αντίθετο.

Το ποιών το κύρος διακυβεύεται μπορείς να το δεις αν κοιτάξεις τη σειρά εκκίνησης του 2009 και τη λίστα όσων ευχαρίστησες το 2010. Επαναλαμβανόμενα λάθη, με αποδέκτη την ίδια πλευρά. Τυχαία σύμπτωση; Μήπως θα έπρεπε να προσέξετε περισσότερο;
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by pc4x4n »

Κύριε Αθανασίου ,
Επειδή είμαι λίγο χαζός και δεν τα πιάνω με την μια , αν κατάλαβα καλά τα έχετε με τις επιλογές μας όσο αφορά τους άρχοντες – διαιτητές του αγώνα καλός …..?

Αν είναι αυτό πείτε μου σας παρακαλώ ποιοι δεν σας αρέσουν και για ποιον λόγο ?

Αναφέρω κάποια ονόματα που συνεργάστηκαν μαζί μας

Αλυτάρχης - Μηλλας Π.
Αγωνοδίκης - Αποστολίδης Α. - Τσετσος …
Τεχνικός έφορος - Παπακώστας - Σ. Μανιάτης
Υπεύθυνοι αποτελεσμάτων - Δ. Σταθακος - Σ. Αποστολίδης
Itrac - Μελέτης - Φυτας

9 χρονομέτρες
4 πληρώματα ασφάλειας
2 πληρώματα πλοηγα
1 πλήρωμα ουραγό
2 FIV
4 γιατροί
3 πυροσβεστικά
4 ασθενοφόρα
7 ΣΕΔ
15 διασωστες ΕΕΣ
25 περίπου άτομα της Λέσχης μας.
Και πολλούς που ίσως ξεχνώ…..

Εξηγήστε μας λοιπόν το λόγο που τα βάζετε με εμάς και

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ στο forum to 4x4.gr μετά τον αγωνα.
ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ
Και χάρηκαν όλοι που κάθε ένας έπαιξε τον ρόλο του σε αυτήν την επιτυχία…..!!!!!

ΟΛΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΚΤΩΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ…….
pienaf
Posts: 188
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by pienaf »

Κύριοι της Λέσχης του Ναυπλίου,
στο συγκεκριμένο θέμα έχετε άδικο.
Δικαίωμά του του κ. Αθανασίου να γράφει ό,τι θέλει στο περιοδικό του.
Οι αναγνώστες του θα κρίνουν…
Αλήθεια κ. Αθανασίου, και εάν επιτρέπετε, πόσοι είναι;

Υ.Γ. Πριν γράψω τα παραπάνω, έλεγξα προσεκτικά τη στατική κατάσταση των φούρνων της περιοχής.
Γιάννης Αθανασίου

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Χριστόδουλε,

μάλλον δε διαβάζεις τί γράφω. ΕΣΕΙΣ φταίτε είπα, όχι τα στελέχη! Τί σχέση έχουν τα στελέχη με την προβολή, τις λίγες συμμετοχές κλπ.;

Για τις ανακρίβειές μου δε διάβασα!

pienaf

κανονικά θα έπρεπε να μην πάρεις απάντηση "για το ύφος και τη συμπεριφορά σου" - όπως λένε και σε μένα. Να σου δώσω λοιπόν ένα αδιαμφισβήτητο στοιχείο. Από τις 14 Μαϊου του 2009, λιγότερο δηλαδή απο ένα χρόνο, το site του περιοδικού είχε 292.000 αναγνώσεις. Ζήτα από το φούρναρη να σου κάνει την αναγωγή λοιπόν!
pienaf
Posts: 188
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by pienaf »

Γιάννης Αθανασίου wrote:pienaf

κανονικά θα έπρεπε να μην πάρεις απάντηση "για το ύφος και τη συμπεριφορά σου" - όπως λένε και σε μένα.
Τι έχει το ύφος και η συμπεριφορά μου;
Γιάννης Αθανασίου wrote: Από τις 14 Μαϊου του 2009, λιγότερο δηλαδή απο ένα χρόνο, το site του περιοδικού είχε 292.000 αναγνώσεις. Ζήτα από το φούρναρη να σου κάνει την αναγωγή λοιπόν!
Αν δεν σας κάνει κόπο μου λέτε και τις πωλήσεις του περιοδικού;
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by pc4x4n »

Φίλε Γιάννη Αθανασίου

Πάντα η αντίρρηση και οι ανησυχία σου ήταν για ποιους άρχοντες θα έχει ο αγώνας αν κάποιος δεν σου άρεσε από αυτούς που ανάφερα ονομαστικά θέλω να το ξέρω και γιατί ….
Από ότι γράφεις μπερδεύεις τα καθήκοντα του διοργανωτή και καθήκοντα του διαιτητή - άρχοντα…υπάρχει και ο παρατηρητής υπάρχει και η ΕΘΕΑ που ελέγχουν την τήρηση των κανονισμών καθώς και το αν ο διοργανωτής διεξήγαγε των αγώνα βάση του γενικού αλλά και του ειδικού κανονισμού σε ενημερώνω επίσημα -όχι ράδιο αρβύλα - από μεριά μας τηρήθηκαν τα πάντα και είχαμε μια πολύ καλή συνεργασία με όλους ……σε πάρα πολύ πολιτισμένο περιβάλλον , ο κάθε ένας έδωσε με σοβαρότητα την θετική του ενέργεια και τι εμπειρίες του….!!!!!


Όσον αφορά το θέμα που για σένα μαύρισε τον αγώνα ,

ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ - ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

2009 - 2010

4Χ4 MAG. - 4X4 MAG.
ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ MAG - TETΡΑΚΙΝΗΣΗ ΜΑG
to 4x4 .gr - to 4x4.gr
off-road - off-road
άλλα 2 forum - άλλα 5 forum
5 τοπικές εφημερίδες - 6 τοπικές εφημερίδες
1 τοπικό περιοδικό - 2 τοπικά περιοδικά
1 τοπικός ραδιοσταθμός - 5 τοπικοί ραδιοσταθμοί
1 τηλ. κανάλι - 2 τηλ. κανάλια και HI TV
200 αφίσες - 300 αφίσες μια εβδομάδα. Νωρίτερα
-------- - βιντεοσκόπηση
-------- - δικός μας φωτογράφος
Αρκετοί θεατές - πολλοί - περισσότεροι θεατές και με βροχή
Κλπ…..

Κατά την απονομή είπα ότι κρίμα που ένα τέτοιος αγώνας δεν είχε καλύτερη προβολή και αυτό σίγουρα δεν ήταν στο χέρι μας γιατί αυτοί που έχουν κάποια σχετική δύναμη ήταν εσκεμμένα απών .

ΑΥΤΟΙ ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΝΕ ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ
Και πέραν τις οικονομικής κρίσης κάναμε μια γενναία προσφορά δεν διστάσαμε να δούμε το ταμείο μας 1200 ευρώ φτωχότερο και με πολλά προσωπικά μου έξοδα που ξεπερνούν τα 1500 ευρώ και αυτά γιατί έτσι γουστάραμε να κάνουμε κάτι καλό στον χώρο ….
ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΤΑΜΟΙΒΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΩΝ ….!!!!!!!

Εκτός το ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ που ήταν παρών….

Σου είχαμε ετοιμάσει ένα πακέτο με τα αποτελέσματα , φωτογραφίες και βηντεακια κατόπιν παράκλησης της Κωνσταντίνας τα οποία και δεν σου στείλαμε ποτέ , μετά το τηλέφωνο τη Τετάρτη 17/3/2010 το βράδυ και τα παράπονα σου για τις ευχαριστίες του δελτίου τύπου……
ΟΙ ΑΠΕΙΛΕΣ ΣΟΥ ….. ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΑΣ…………….. ΕΓΙΝΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ !!!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ αν μη τι άλλο κράτησες το ΛΟΓΟ ΣΟΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Γιάννης Αθανασίου

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Χριστόδουλε

δυστυχώς είσαι και πάλι αχάριστος και αγνώμων. Και αυτό φταίει περισσότερο απο οτιδήποτε άλλο. Το περιοδικό ήταν εκεί ΜΕ ΔΥΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ. Αυτό άλλωστε δε ζήτησες;

Η προβολή ξεκινάει τουλάχιστον 2-3 μήνες πριν και τελειώνει αφού αποσταλούν αποτελέσματα και δελτία τύπου. Οι δημοσιεύσεις σε δύο τρεις τοπικές εφημερίδες, όταν τα περιοδικά, και όχι μόνο του χώρου, δεν έχουν αποτελέσματα και δελτία τύπου για το τί έγινε, δεν είναι προβολή αγαπητέ.

Εικόνα στάλθηκε σε κανένα κανάλι; Φωτογραφίες σε έντυπα ΜΜΕ; Η απλά τις βάλατε σε ένα δύο fora και τελειώσατε; Δεν γίνονται έτσι οι αγώνες αγαπητέ. Δεν πιάνεις ψάρια αν δε βρέξεις κόλο! Και όποιος δε μπορεί το δηλώνει και κάθεται στα αυγά του. Το τόσα μπορούσαμε, τόσα κάναμε δεν παίζει. Μόνο καλό δεν κάνει στους αγώνες...

Ο αγώνας είναι του οργανωτή. Αυτός καθορίζει τις παραμέτρους. Αν αποτύχει το Ακρόπολις φταίει ο παρατηρητής της FIA; Αν είναι δυνατόν! Η οργανωτική του επιτροπή φταίει 100%. Το ίδιο ισχύει και για εσάς. Δεν είναι ποδόσφαιρο οι αγώνες 4Χ4, που κάνει κουμάντο μόνο ο διαιτητής. Γι΄αυτό άλλωστε, διεθνώς, ο οργανωτής είναι το φερέγγυο ενός αγώνα και όχι οι άρχοντες, που στο κάτω-κάτω παραμένουν άγνωστοι.

Εδώ και πέντε χρόνια κάνετε μισές δουλειές και σας φταίει ο Αθανασίου, που ήταν εκεί από την πρώτη στιγμή! Έλεος πλέον. Αναλάβετε πλέον τις ευθύνες σας...

ΥΓ. Συγνώμη που δε ζητήσαμε τη γνώμη σου για το τί θα γράψουμε στο περιοδικό!
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by pc4x4n »

Γιάννη
δεν νομίζω ότι επειδή δυο αυτοκίνητα είχαν τα αυτοκόλλητα σου , συμμετείχαν γιατί το ζήτησες ενδεχομένως μόνο ΕΣΥ αποκλειστικά….
Επίσης ναι είμαι αχάριστος διότι στον 24ωρο του 2008 οργάνωσα και συμμετείχε μια ομάδα με 6 αυτοκίνητα από την δική μας λέσχη και μάλιστα με την χορηγία μου. Το 2009 αν και κανένας δεν έμεινε ευχαριστημένος από το μπάχαλο και την επικινδυνότητα του 2008 , έπεισα δυο πληρώματα πάλη με την δική μου υποστήριξη να συμμετέχουν , χωρίς να έχουμε κανένα όφελος απλά γιατί έτσι μας αρέσει……και δεν ζήτησε ποτέ κανένας ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ !!!!!!!!!

Εκτός από εσένα που ξεπερνάς τα ελληνικά δεδομένα , κανένας δεν πρόβαλε τον αγώνα του 3 μήνες νωρίτερα ακόμη και οι αγώνες rally προβάλουν τον αγώνα 1 – 2 μήνες νωρίτερα ……. Αααααα… συγγνώμη ξέχασα ΕΣΥ και το ακρόπολις……και όσο αφορά κάποια περιοδικά …. ΣΦΑΓΕΙΑ ….. δεν επέτρεψαν να τους στειλω το ΠΑΚΕΤΑΚΙ ………..
Όποιος επαγγελματίας ήθελε υλικό θα έπρεπε να είναι παρών και να δώσει και σε εμάς τους άσχετους….. γιατί εμείς ανεβαίνουμε στο βουνό Αρτεμίσιο και από εκεί πάνω ψαρέυουμε για να μην βρέξουμε τον ποπικο μας και κάποιοι άλλοι κυνηγοί της λέσχης μας κυνηγανε στον Αργολικό κόλπο αγριογούρουνα…..

Συμφωνούμε ότι ο αγώνας είναι του ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ και μάλιστα επιλέγουμε τα καλύτερα στελέχη – άρχοντες για να κάνουν καλά την δουλειά τους , δεν είναι ανώνυμοι είναι επώνυμοι και πάλι τους ευχαριστώ για το επίπεδο της συνεργασίας που είχαμε έτσι που οι αγωνιζόμενοι να φύγουν ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!
Επαναλαμβάνω έχεις πρόβλημα με κάποιον ότι δεν έκανε καλά την δουλειά του …..?

Αθανασίου Γιάννη
Εδώ και επτά χρόνια διαρκώς κάνουμε τους αγώνες μας καλύτερους και σίγουρα μπορούν να γίνουν πολλά πράγματα καλύτερα , εξελισσόμαστε και ανταποκρινόμαστε στις εξελίξεις….
Ψάξε και θα καταλάβεις ποιος θέλει το κράξιμο , ποιος μειώνει τους πάντες και τους κατηγορεί για να αναβαθμίσει το έργο του…. ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΙ.
Όποιος δεν συμφωνεί μαζί του και δεν του κάθετε σούζα αμέσως στο ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ….!!!!!!

Μια υπενθύμιση για κάποιους που κάνουν τέλειους αγώνες

Πριν περίπου 4 χρόνια ένα βράδυ σε ένα αγώνα 1000 χλμ. κατά τις 2.30 πμ αφού τελείωσαν οι διελεύσεις και μετά από 30 λεπτά ακλουθήσαμε την χωμάτινη διαδρομή των αγωνιστικών στην περιοχή Αγ. Θεόδωροι . Ουραγός πουθενά . Σε μια δεξιά στροφή βλέπω χνάρια από φρενάρισμα και λέω στους δυο Γιάννηδες που είμαστε μέσα στο αυτοκίνητο μου , κάποιος πήγε στον γκρεμό. Κατεβαίνουμε και ακούμε βογγητά , βλέπουμε ένα φως . Είχαμε μαζί μας όπως πάντα σχοινί και ιμάντα , κατέβηκε δεμένος ο ένας Γιάννης και βλέπει ένα μαύρο defender 90 διαλυμένο και οδηγό και συνοδηγό τραυματίες να αιμορραγούν και μάλιστα ο ένας σε κακή κατάσταση. Ουραγός πουθενά .
Μόλις αρχίσαμε την διάσωση ειδοποιήσαμε τον Γιάννη Α. και ήλθε μετά από περίπου 30 -40 λεπτά ….
Εμείς μεταφέραμε τους τραυματίες στο Νοσοκομείο Κορίνθου κατά τις 5.00πμ.
και ο Γιάννης Α. ακλούθησε τον αγώνα ……
Η κρίση δική σας…..

Έχω πολλά τέτοια να διηγηθώ απο τους αγώνες του κυρίου ΤΕΛΕΙΟΥ Γ. Α.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΕ ΔΑΣΚΑΛΕ………
Last edited by pc4x4n on Thu Apr 08, 2010 20:51, edited 1 time in total.
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by georgexj »

κυριε αθανασιου παρακολουθω τοσες μερες την εξελιξη των πραγματων!!!!
οσο αφορα τον 24ωρο κ ετσι το αναφερω επειδη το αναφερατε στον διαλογο σας που ειχα λαβει μερος κ αυτο μονο για χαρη του κυριου πενταρα δεν θα το σχολιασω καθολου!!!!
αλλα εκεινο που εχω να πω ειναι το εξης
εαν φτασατε ως εδω εχετε φτασει απο εμας(τους αγωνιζομενους γενικα ολης της ελλαδας για να μην πιστεψετε οτι μιλαω για το Ναυπλιο)!!!!
δεν σας εχουμε αναγκη εσεις μας εχετε κ αυτο θα γινετε μια ζωη!!!!ετσι ειναι το επαγγελμα.γι αυτο μην συνεχιζετε αυτη την σταση που εχετε τοσα χρονια,να προσπαθητε με τον τροπο σας να περναει αυτο που θελετε εσεις!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!
και στον πρωτο διαλογο μας ,μου αναφερατε για τεχνικο ελεγχο!!!!!
εσεις τον κανετε σωστα??????κ αν ναι τοτε γιατι περασετε το αυτοκινητο μου απο τεχνικο ελεγχο κ δεν το κοψατε με τα πουλ μπαρ?????ΤΟ ΧΩ ΕΤΣΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ!!!ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
αλλα σας καταλαβαινω τα λεφτα ειναι γλυκα κ παντα οταν ειναι να μην χασεις τον πελατη κανεις παντα τα στραβα ματια!!!!κ γω επαγγελματιας ειμαι κ σας καταλαβαινω αλλα εχω μαθει κ κατι παραπανω.Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) Κ ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΘΕΙΣ!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) σοφες παροιμιες????δεν συμφωνειται????
User avatar
4X4sc
Posts: 84
Joined: Mon Dec 07, 2009 12:02
Location: Ναύπλιο
Contact:

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by 4X4sc »

Γιάννης Αθανασίου wrote:Όπως είπα και σε άλλη δημοσίευση η εκδρομή του περιοδικού και η ημερομηνία της είχε να κάνει με πολλούς παράγοντες, που δεν έλεγχα προσωπικά. Και αυτοί όρισαν την ημερομηνία.
Ποιοι είναι οι παράγοντες που σας καθόρισαν την ημερομηνία της επίσημης εκδρομής για τους φίλους του περιοδικού σας και δεν ήταν του χεριού σας; Θέλετε να το πιστέψουμε αυτό;
Εγώ αν θέλετε να ξέρετε τι πιστεύω είναι ότι το μόνο που σας νοιάζει είναι να σαμποτάρετε τους ανθρώπους που προσπαθούν χωρίς κανένα συμφέρον να φτιάχνουν αγώνες γιατί το κάνουν κέφι και όχι γιατί κινούνται στα πλαίσια της επαγγελματικής τους δραστηριότητας. Σας φαντάζομαι να τρίβετε τα χέρια σας όταν βλέπατε το μικρό αριθμό των συμμετοχών για να έχετε να λέτε και να ξαναλέτε. Ολο λόγια, λόγια,.......
Δεν γίνονται όπως θα θέλατε εσείς να γίνονται οι αγώνες. Πολύ θα σας άρεσε να είχατε την πίτα και το μαχαίρι αλλά δεν σας κάθετε καλά. Αν θέλετε να ασχολούνται με τους αγώνες μόνο όσοι είναι αργόσχολοι, άνεργοι ή έχουν κάποιο επαγγελματικό συμφέρον τότε νομίζω ότι κάνετε πολύ μεγάλο λάθος. Στην πλειοψηφία τους οι περιφερειακές λέσχες οργανώνουν αγώνες γιατί το κάνουν κέφι κάποια απ'τα μέλη τους με πολύ μικρούς προυπολογισμούς, θυσιάζοντας πολύ χρόνο απ'την προσωπική τους ζωή και την εργασία τους και πολλές φορές βάζοντας βαθιά το χέρι στην τσέπη. Είναι κακό αυτό; Γίνονται και λάθη, όπως να μην σας ευχαριστήσουμε για τη βοήθεια που μας προσφέρατε.
Λυπούμε πολύ Κε Αθανασίου γιατί τα βάλατε με τον Χ. Πενταρά που ὀσοι τον γνωρίζουν είτε σαν διοργανωτή είτε σαν αγωνιζόμενο ξέρουν ποιός είναι και τι κάνει και πάνω απ’ όλα ξέρουν ότι ότι κάνει δεν το κάνει με γυρισμένη την πλάτη.
Τον έχω δεί πολλές φορές όταν συλλογίζεται για το πρόγραμμα εκδηλώσεων του club να ενημερώνεται απ'το διαδίκτυο για τις εκδηλώσεις άλλων λεσχών (μέχρι και αυτών των ιστορικών αυτοκινήτων αλλά και των ραλλύ) ώστε να μην συμπέσουν οι ημερομηνίες έτσι ώστε και ο ίδιος αλλά και τα υπόλοιπα μέλη της λέσχης να συμμετάσχουν είτε ως θεατές έιτε ως αγωνιζόμενοι. Κάτι που προφανώς δεν κάνετε εσείς που είστε και επαγγελματίας του χώρου. Καρφάκι όμως δεν σας καίγεται αν θίγεται και στεναχωρείτε ανθρώπους με φιλότιμο.
Δεν θα σπαταλήσω άλλο χρόνο να ασχοληθώ μαζί σας ούτε και νομίζω ότι ο Πενταράς έχει ανάγκη από δικηγόρους.
Ας κρίνουν οι υπόλοιποι.
Post Reply

Return to “4ΚΙΝΗΣΗ ΜAG”