Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Γιάννης Αθανασίου

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Επειδή παρόλο που σου έδειξα πόσο λάθος είσαι, εσύ επιμένεις, πάρε και μία δημοσκόπιση γιά όσα υποστηρίζεις.

Για να δούμε τώρα!
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by lker »

Μιας και σας βλέπω πιο οικείο παρά τη δικιά μου τυπικότητα, ας μιλήσουμε στον ενικό ;)

Δεν είμαι εχθρός σου ρε Γιάννη! Δεν έχω κανένα λόγο ούτως ή άλλως ... δεν εμπλέκομαι με καμία λέσχη, με κανέναν αγώνα, με κανένα διοργανωτή, δε συμμετέχω σε κανένα πρωτάθλημα δεν έχω κανένα οικονομικό συμφέρον και πολλά άλλα δεν!
Ίσα ίσα μου έχεις κάνει και μια ξήγα όταν ήρθα με το Τέριος μου στο περιοδικό σου ως εντελώς νέωπας στο χώρο (όχι πως τώρα είμαι παλαιός) μιας και δεν ήξερα που αλλού μπορούσα να κάνω κάτι τέτοιο, ύστερα από τηλεφωνική μας επικοινωνία, για να μετρήσω τη διαδρομή του αυτοκινήτου μου. Εδώ γελάτε οι υπόλοιποι και εγώ μαζί :lol: ναι! ήθελα να μετρήσω τις διαδρομές του τέριος :lol:

Ως Πρόεδρος του BRAT και στο φόρουμ μας συγκεκριμένα, είχαμε μια διαφωνία αναφορικά με τη διεξαγωγή του εγχειρήματος σου στο μονοπάτι Ε4 ... κόσμια πάντα, με επιχειρήματα και διάλογο ο οποίος από αμφότερους ίσως να έγινε και ειρωνικός ... τι να κάνουμε αγοράκια είμαστε και ώρες ώρες βγάζουμε και τον τσαμπουκά μας ;) Ότι είχα να σου πώ στο είπα μου το είπες και έμεινε εκεί ... Κρατάς μανιάτικο δηλαδή ? Έχεις λίστα διαφωνούντων ? Για να καταλάβω ερωτώ και αναρωτιέμαι από πότε ο διάλογος και οι διαφορετικές απόψεις μας εντάσουν στους εχθρούς κάποιου ...

Εκτός αυτού επιμένεις να εμπλέκεις την ψηφοφορία και το αποτέλεσμά της με το άτομό σου ... σου απαντώ λοιπόν όπως και πρίν ... Σκεψου σε παρακαλώ λίγο ότι υπάρχουν και άνθρωποι που ενδιαφέρονται καθαρά και αποκλειστικά για το αγωνιστικό κομμάτι και το τι συνέπειες έχει ο οιοσδήποτε αποκλεισμός ενός αγώνα - πόσο μάλλον του 24ώρου - χωρίς να οικιοποιείσαι έναν αριθμό ως στρατευμένους έναντι όσων έχεις τα όποια προβλήματα/διαφωνίες και διαφορές!

Σου δήλωσα επίσης ότι είμαι ενας από αυτούς που ψήφισαν υπέρ για τον 24ωρο και εδώ και αλλού και όπου χρειαστεί! Πρέπει δηλαδή ρε σύ να συμφωνώ σε όλα και μαζί σου ? Τι λογική είναι αυτή ? Όπως ο φίλος από άλλο φόρουμ εξέφρασε την άποψή του για κάτι που ούτε καν γνωρίζω και δε σχολίασα έτσι έκανα και εγώ ... χωρίς δόλο ... απλά γιατί αυτό σκέφτηκα απ ότι βλεπω εδώ μέσα ... στο ειπα και πρίν αλλά ούτε αυτό θέλησες να μεταφράσεις ως έχει, παρά μόνο το εξέλαβες ως πολεμική ενέργεια.

Αυτά από μένα λοιπόν ... τον 4-1 ... τον εχθρό ...

Υ.Γ.: Προσωπικά δεν μίλησα ποτέ γι αυτό που βγάζεις προς τα έξω γενικά για τους αγώνες 4χ4 ... πώς θα μπορούσα να ξέρω άλλωστε ... μιλησα καθαρά για Αθανασίου και 24ωρο. Πρός πάσαν αποφυγήν παρεξηγήσεως!
Last edited by lker on Fri Apr 09, 2010 14:43, edited 1 time in total.
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
Γιάννης Αθανασίου

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Ήθελα απλά να ξέρω!

Και έβαλα μία δημοσκόπιση εδώ για να δούμε πόσοι πιστεύουν ότι η συμπεριφορά μου είναι αυτή που κάνει κακό στους αγώνες 4Χ4!

Εγώ το τολμάω! Οι υπόλοιποι είσαστε έτοιμοι να δεχθείτε την ετιμηγορία της;
User avatar
stavrosd
Posts: 690
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:47

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by stavrosd »

Γιάννης Αθανασίου wrote:Ήθελα απλά να ξέρω!

Και έβαλα μία δημοσκόπιση εδώ για να δούμε πόσοι πιστεύουν ότι η συμπεριφορά μου είναι αυτή που κάνει κακό στους αγώνες 4Χ4!

Εγώ το τολμάω! Οι υπόλοιποι είσαστε έτοιμοι να δεχθείτε την ετιμηγορία της;
Θα μπορούσες να βάλεις και μια ερώτηση του τύπο
"Ποιος πιστεύει οτι για την οικονομικη κρίση στην ελλάδα φταίει η κακή συμπεριφορά του Αθαβνασίου?" :lol: :lol:
Είπε κανείς οτι φταίς μόνο εσύ?

Τεσπα κάνε ότι νομίζεις καλύτερο. Εγώ ψηφίζω όλοι σας με τον έναν ή τον άλλο τρόπο.
Δεν κάνετε μόνο κακό βέβαια!
Όποιος ψηφίσει κάτι άλλο σε αυτήν την ερώτηση έτσι διατυπωμένη και με μία μόνο επιλογή μάλλον στρατευμένος πρέπει να είναι :roll:
Last edited by stavrosd on Fri Apr 09, 2010 15:04, edited 1 time in total.
Δημητριάδης Σταύρος
Γιάννης Αθανασίου

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Πάλι αλλάζεις! Μέχρι προχθές έλεγες πως φταίει και μόνο η συμπεριφορά μου. Προχθές είπες, ΟΚ, ίσως έχω και δίκιο. Σήμερα ξαναέφταιγα εγώ. Τώρα φταίνει όλοι... Θες να με τρελάνεις; :shock: :shock:
User avatar
tsep
Posts: 40
Joined: Mon Jun 22, 2009 06:55

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by tsep »

Kυριε Αθανασιου
ειναι δυνατον να μην καταλαβαινεται αυτο που σας λενε....??? :shock: .

θα πω οτι συμφωνω με πολλα απο αυτα που λετε εστω και εαν με την καταθεση της γνωμης μου εδω μπορει να θεωρηθω γιας εσας το ο 5-1
μιας και εχω την εντυπωση οτι νομιζεται οτι ολοι ειναι εναντιον σας.....

πχ
με το δημοψηφισμα....

εαν το κανατε .......
πιστευεται οτι συντελεσαι η συμπεριφορα του Αθανασιου στον αποκλεισμο του 24ωρου...??

θα εχετε την απαντιση σε αυτο που προσπαθουν να σας πουν καποιοι(οπως το καταλαβαινω εγω τουλαχιστον)

ειμαι σιγουρος οτι σχεδον ολοι συμφωνουν οτι εχετε συμβαλει θετικα σε αυτο που λεγετε αγωνες 4χ4 και μαλιστα απο πολλα και διαφορετικα ποστα...

δεν μπορει καποιος δλδ να πει οτι φταιτε εσεις και μονο για την πορεια των αγωνων μας....

τωρα θα μπορουσα να πω αρκετα ακομα σχετικα με διαφορα που εχουν γραφτει και δεν ειναι ετσι ακριβως αλλα πιστευω οτι δεν εχουν να δωσουν κατι επικοδομιτικο......

ας δουμε ολοι μας το αυριο και πως θα γινουμε καλυτεροι αφηνοντας πισω τα λαθη,μικροτητες και κοντρες απο το εχθες......
Γιάννης Αθανασίου

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by Nicolas »

Αλήθεια πως μπορούμε να δούμε τα αποτελέσματα των surveys?
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
Γιάννης Αθανασίου

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Μόλις ολοκληρωθούν θα τις δημοσιεύσω. Λέω να τις αφήσω για μία εβδομάδα πάνω...
User avatar
stavrosd
Posts: 690
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:47

Re: Τεύχος 53, Απρίλης 2010

Post by stavrosd »

Καμιά συνδυαστική πέζει? :lol: :lol:
Όπως Η ΕΘΕΑ θεωρείοτι ο αγώνας είναι επικίνδυνος και ο Αθανασίου τα κάνει χειρότερα? :lol: :lol: :lol:
Δημητριάδης Σταύρος
Post Reply

Return to “4ΚΙΝΗΣΗ ΜAG”