ΕΚΘΕΜΑΤΑ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΛΕΡΟΥ.

sjmygian
Posts: 9
Joined: Tue Aug 23, 2011 21:40

Re: ΕΚΘΕΜΑΤΑ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΛΕΡΟΥ.

Post by sjmygian »

Στέλιο, σε ευχαριστώ πολύ για τις φωτογραφίες σου.

Μπορώ μήπως να βάλω τις φωτογραφίες σου και σε ορισμένα άλλα fora που είχα επίσης βάλει τις δικές μου φωτογραφίες;

sv2ipw stelios wrote:....
.......
Στα πλαίσια της τουριστικής ανάπτυξης των Δωδεκανήσων θα μπορούσαν όλα αυτά τα οχυρωματικά έργα της ιταλικής περιόδου να αναδειχτούν και να συμβάλουν στην τουριστική ανάπτυξη των νησιών....πόσοι είναι αυτοί που επισκέπτονται την Νορμανδία κάθε χρόνο μόνο και μόνο για να δούνε τα Bunker της γραμμής του Ατλαντικού. Πόσοι είναι αυτοί που γνωρίζουν ότι το Ιταλικό υποβρύχιο που βύθισε το "ΕΛΛΗ" στην Τήνο , ξεκίνησε από την υπόγεια βάση υποβρυχίων της Λέρου???
Σχετικά με οχυρωματικά έργα στην Ελλάδα, μία καλή σελίδα που έχω βρει είναι η www.fortifications.gr
Image
User avatar
sv2ipw stelios
Posts: 953
Joined: Wed Jun 17, 2009 13:14
Location: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ TΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ
Contact:

Re: ΕΚΘΕΜΑΤΑ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΛΕΡΟΥ.

Post by sv2ipw stelios »

sjmygian wrote:Στέλιο, σε ευχαριστώ πολύ για τις φωτογραφίες σου.

Μπορώ μήπως να βάλω τις φωτογραφίες σου και σε ορισμένα άλλα fora που είχα επίσης βάλει τις δικές μου φωτογραφίες;

Φυσικά, δεν διεκδικώ πνευματικά δικαιώματα!!!! ;) ;) ;) ;)

Είσαι από τη Λέρο????μέσα στον Σεπτέμβριο θα επισκεφτώ το νησί για επαγγελματικούς λόγους...αν είναι να βρεθούμε από κοντά.
ΣΤΕΛΙΟΣ SV2IPW

JEEP Μ-151Α2
(Ο)ΙΙΙΙΙΙ(Ο)
sjmygian
Posts: 9
Joined: Tue Aug 23, 2011 21:40

Re: ΕΚΘΕΜΑΤΑ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΛΕΡΟΥ.

Post by sjmygian »

sv2ipw stelios wrote:
sjmygian wrote:Στέλιο, σε ευχαριστώ πολύ για τις φωτογραφίες σου.

Μπορώ μήπως να βάλω τις φωτογραφίες σου και σε ορισμένα άλλα fora που είχα επίσης βάλει τις δικές μου φωτογραφίες;

Φυσικά, δεν διεκδικώ πνευματικά δικαιώματα!!!! ;) ;) ;) ;)
Ευχαριστώ
Είσαι από τη Λέρο????μέσα στον Σεπτέμβριο θα επισκεφτώ το νησί για επαγγελματικούς λόγους...αν είναι να βρεθούμε από κοντά.
Όχι, Αθήνα μένω, αλλά είχα πάει εκεί φέτος για ολιγοήμερες διακοπές.
Αν βρεθείς Αθήνα, θα χαρώ να τα πούμε (ή θα σου στέιλω ΡΜ αν βρεθώ Θεσσαλονίκη, να τα πούμε εκεί)
Image
Post Reply

Return to “Military”