ΣΟΥΣΤΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΞΟΝΑ

sami
Posts: 26
Joined: Tue Jan 25, 2011 21:02

Re: ΣΟΥΣΤΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΞΟΝΑ

Post by sami »

ΦΙΛΕ COSTIS ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ Η ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΛΥΣΗ .
User avatar
jsotiro
Posts: 30
Joined: Mon Aug 26, 2013 01:14

Re: ΣΟΥΣΤΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΞΟΝΑ

Post by jsotiro »

Έχω ακούσει ότι υπάρχει κάποιος στο Άργος που παίρνει τις σούστες τις "πιέζει" για να σηκωθούν. Παίζει κάτι τέτοιο?
Στο στεγνό είναι τα λάστιχα, στο βρεγμένο ο οδηγός..........
User avatar
panoslpm
Posts: 98
Joined: Sat Jul 27, 2013 15:58

Re: ΣΟΥΣΤΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΞΟΝΑ

Post by panoslpm »

jsotiro wrote:Έχω ακούσει ότι υπάρχει κάποιος στο Άργος που παίρνει τις σούστες τις "πιέζει" για να σηκωθούν. Παίζει κάτι τέτοιο?
Εννωειται πως παιζει!απ το βαρος του αυτοκινητου οι σουστες χανουν την καμπυλοτητα τους με τα χρονια με αποτελεσμα να μειωνεται και το υψος του αυτοκινητου.αν τις πιεσεις θα παρεις λιγο υψος αλλα καποια στιγμη,μετα απο ενα-δυο χρονια θα ξαναπεσουν.
kostis1990362
Posts: 12
Joined: Thu Jul 11, 2013 08:11

Re: ΣΟΥΣΤΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΞΟΝΑ

Post by kostis1990362 »

Φιλε τη μετατροπη την ξεκινησα ειδη απλα καποιοι μου λενε να βαλω τον τακο του σουστο φυλου ποιο μεγαλο θα υπαρχει καποιο προβλημα? (Το πλακακι που πατανε τα σουστοφυλα δηλαδη)
User avatar
panoslpm
Posts: 98
Joined: Sat Jul 27, 2013 15:58

Re: ΣΟΥΣΤΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΞΟΝΑ

Post by panoslpm »

kostis1990362 wrote:Φιλε τη μετατροπη την ξεκινησα ειδη απλα καποιοι μου λενε να βαλω τον τακο του σουστο φυλου ποιο μεγαλο θα υπαρχει καποιο προβλημα? (Το πλακακι που πατανε τα σουστοφυλα δηλαδη)
Οσο πιο μεγαλος ειναι ο τακος που παταει το σουστοφιλο τοσο περισοτερο υψος θα παρεις.το λιγοτερο υψος που θα παρεις κανοντας spoa το αμαξι ειναι +10cm.
Post Reply

Return to “Τεχνικά Θέματα”