ΣΤΗΣΙΜΟ PAJERO ΓΙΑ ΡΑΛΛΥ

Pet4x4
Posts: 218
Joined: Tue Jun 16, 2009 23:31

Re: ΣΤΗΣΙΜΟ PAJERO ΓΙΑ ΡΑΛΛΥ

Post by Pet4x4 »

:arrow:
JOHNVOR
Posts: 117
Joined: Wed Jun 24, 2009 17:41

Re: ΣΤΗΣΙΜΟ PAJERO ΓΙΑ ΡΑΛΛΥ

Post by JOHNVOR »

Pet4x4 wrote:
JOHNVOR wrote: Χαθηκαμε ρε φιλε. Μην τρεχεις μονο σε 24ωρο, αφου εισαι μονο για καταστασεις φλατ ουτ. :D :D
Μπορει αν θες να συνοδηγησεις αυτη την φορα σε εμενα, να δεις τι τραβανε οι συνοδηγοι σου.Χαιρετισματα πολλα,
Βορριας Γιαννης

Έπρεπε να με έβλεπες καθώς διάβαζα αυτή την παράγραφο...... :shock: :shock: :shock:

Βρέ παλιομ@κ@κ@... Εσύ είσαι ο JOHNVOR??? :lol: :lol: :lol:

11 Μήνες μαζί φαντάροι στην Κύπρο, συμφοιτητές στο ΤΕΙ Πειραιά, ο πρώτος μου συνοδηγός στον πρώτο μου αγώνα 4χ4 (φυσικά 24ώρος :D ) και με ρωτάς για Pajero μέσα απο το forum? Θα σε σκίσω ρε νέο... Θα σε πεθάνω στις κάμψεις! Χαθήκαμε γ@μώ την Καλαμάτα σου μέσα. Το τηλέφωνο σου δέν το έχω εδώ και 2-3 χρόνια, όταν μου έπεσε το κινητό μου απο την τσέπη σε ένα ψάρεμα με το φουσκωτό στην Εύβοια και απο τότε απαντάει ένας ροφός! :lol: :lol: :lol: Ο αριθμός μου όμως είναι ο ίδιος απο τότε... 6945329516.
Περιμένω τηλέφωνο νέο... :lol:


Υ.Γ. Βalkan ακούω, Rally Albania, Pajero... :shock: :shock: :shock: Τελικά το κόλησες και εσύ το μικρόβιο! Συγνώμη.... εγώ φταίω! :lol: :lol: :lol:
Αστα ρε φιλε.Χαθηκαμε οπως τα λες.
Εχουμε περιπου ιδια τυχη στα κινητα. Τα εχασα και εγω ολα τα νουμερα.
Ξερεις οτι οσων αφορα το 4χ4 δεν ηθελα και πολυ να κολησω.
Οσων αφορα τα πατζερο ναι.Ευθυνεσαι κατα πολυ εσυ.
Balkan και ραλλυ Αlbania ειναι στο στυλ σου. Πολλα χιλιομετρα πολλες ωρες και τερμα γκαζι.
Αρε φιλε. Και αν σκεφτεις οτι εχθες βρηκα ενα μπλοκακι που εγραφα παραγγελιες στα ονεια!!!!
6944914458
Για κανονισε!!!!
Post Reply

Return to “Τεχνικά Θέματα”