ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΝΕΟ Δ.Σ.

Post Reply
User avatar
4χ4ΓΡΕΒΕΝΑ
Posts: 77
Joined: Mon Jun 22, 2009 09:09

ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΝΕΟ Δ.Σ.

Post by 4χ4ΓΡΕΒΕΝΑ »

Το νεο Δ.Σ. της Λεσχης 4χ4 Γρεβενων ειναι:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ Καραχατζης Φωτης,

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ Μπατακοϊας Πολυδευκης

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Πατσιολας Δαμιανος

ΤΑΜΙΑΣ Φασεκης Ευθυμιος

ΜΕΛΟΣ Μπαϊνετας Ιωαννης

Επισης να αναφερουμε οτι εντος ολιγων ημερων θα λειτουργησει και η νεα ηλεκτρονικη διευθυνση της Λεσχης στο http://www.4x4grevena.gr η οποια ειναι υπο κατασκευη.

Τηλεφωνα επικοινωνιας Προεδρου 6976 403500

Αντιπροεδρου 6972 272910

Γραμματεα 6948 789904

Ταμια 6944 305503

Μελους 6973 019224
Λέσχη 4χ4 Γρεβενών http://www.4x4grevena.gr/
User avatar
DIMITRIS ISTIEA
Posts: 27
Joined: Sun Jul 19, 2009 21:05

Re: ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΝΕΟ Δ.Σ.

Post by DIMITRIS ISTIEA »

Παιδιά καλορίζικοι και καλή συνέχεια :D
Image
JOSE
Posts: 118
Joined: Tue Jan 18, 2011 19:59

Re: ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΝΕΟ Δ.Σ.

Post by JOSE »

Τι μου θυμησατε τι μου θυμησατε ...ενα παλιο τραγουδακι που ελεγε :...Προεδρε προεδρε δωσε μας λεφτα να παρουμε κροτιδες και πυρομαχικα... ΧΕ'Ι' !!! (τραγουδιεται στον ρυθμο του:"...τριγωνα καλαντα μες την γειτονια)ΑΙΝΤΕ ΒΡΕ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΙΔΕΡΟΚΕΦΑΛΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ολοι οι προυχοντες και οι προεστοι της ηρωικης λεσχης σας!...ΙΙΙΙΙΙΧΑΑΑΑ και BAAANJAI τρις!(φημες οτι ο ΗΓΕΤΙΚΟΣ ΠΥΡΗΝΑΣ ΚΑΙ ΑΚΡΟΓΩΝΙΑΙΟΣ ΛΙΘΟΣ του συλλογου ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ο ΓΚΑΡΛΙΚΛΟΦΩΝΟΣ με κωδικο αναγνωρισης Καππα-ΜΗΔΕΝ! εχει αποσυρθει απο την ενεργο δραση και εχει αφοσιωθει αποκλειστικα στα νεα του καθηκοντα ως ΒΡΕΦΟΝΗΠΕΙΟΚΟΜΟΥ εξεταζονται ως αναληθη και κακοηθη δημοσιευματα της αντιπολιτευσης! )
User avatar
catfotis
Posts: 110
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:11
Location: ΓΡΕΒΕΝΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Contact:

Re: ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΝΕΟ Δ.Σ.

Post by catfotis »

JOSE wrote:Τι μου θυμησατε τι μου θυμησατε ...ενα παλιο τραγουδακι που ελεγε :...Προεδρε προεδρε δωσε μας λεφτα να παρουμε κροτιδες και πυρομαχικα... ΧΕ'Ι' !!! (τραγουδιεται στον ρυθμο του:"...τριγωνα καλαντα μες την γειτονια)ΑΙΝΤΕ ΒΡΕ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΙΔΕΡΟΚΕΦΑΛΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ολοι οι προυχοντες και οι προεστοι της ηρωικης λεσχης σας!...ΙΙΙΙΙΙΧΑΑΑΑ και BAAANJAI τρις!(φημες οτι ο ΗΓΕΤΙΚΟΣ ΠΥΡΗΝΑΣ ΚΑΙ ΑΚΡΟΓΩΝΙΑΙΟΣ ΛΙΘΟΣ του συλλογου ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ο ΓΚΑΡΛΙΚΛΟΦΩΝΟΣ με κωδικο αναγνωρισης Καππα-ΜΗΔΕΝ! εχει αποσυρθει απο την ενεργο δραση και εχει αφοσιωθει αποκλειστικα στα νεα του καθηκοντα ως ΒΡΕΦΟΝΗΠΕΙΟΚΟΜΟΥ εξεταζονται ως αναληθη και κακοηθη δημοσιευματα της αντιπολιτευσης! )
Να αναφερω οτι ο κυριος Καπα Μηδεν ειναι παντα μαχιμος.Βεβαια ειναι μες την τρελη χαρα μιας και ο Καπα Μηδεν junior ειναι κλωνος,πιστο αντιγραφο του big Καπα Μηδεν.Αφου να φανταστεις οταν κλαιει μας παιρνει τηλεφωνο ο Μπαμπης (παππους) απο την Κοζανη γιατι δεν μπορει να κοιμηθει. :D :D :D :D
''Η Ρωμανια κι' αν περασεν,ανθει και φερει κι' αλλο'' www.4x4grevena.gr
Post Reply

Return to “Ανακοινώσεις των Λεσχών”