7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

sirros
Posts: 259
Joined: Wed Jun 17, 2009 07:53
Location: landroverworld

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by sirros »

pc4x4n wrote:Siros , μάλλον έχεις βρει την συνταγή και πάγωσαν τα πράγματα…

Αισθάνομαι καλύτερα ….. λες να τέλειωσαν οι μακακiες του μουτσιοπαιχτη ??
μπα θα βγει σε κανα 10ημερο και θα πει οτι δεν εχουμε επιπεδο,οτι βριζουμε,οτι τα ισοπεδωνουμε ολα και το ασχετο αλλα κορυφαιο ''να κυριαρχησουμε στο χωρο''

την καλημερα μου σε ολους,θα ξανα μπω σε κανα 4ημερο μια κ παω εκτος.
Πιτσα - Μπαλα και Καρατε
Γιάννης Αθανασίου

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by Γιάννης Αθανασίου »

aapo wrote:
Γιάννης Αθανασίου wrote:OK! Kατάλαβα.

ΝΟ HELLENIC RALLY RAID

Αυτό είναι το καλό των αγώνων αγαπητοί! Για 4 φορά ο κύριος Κατσιμαλής φροντίζει να αφήσει ένα έπαθλο στη μέση! ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ...

ΥΓ. Α, ναι, μη το ξεχάσω! Λόγω πρόσφατης περιπέτειας με την υγεία μου, αναγκάστηκα να κάνω εξετάσεις σε όλα σχεδόν τα όργανα του σώματός μου. Και όλες έδειξαν ότι τα πάντα λειτουργούν σωστά! Τουλάχιστον εγώ έχω τις ιατρικές αποδέιξεις... Εσείς; :lol: :lol: :lol:
Το μυαλό το ήλεγξαν :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
aapo
σαν μη αξιόλογο άτομο παίζεις, και εσύ όπως και ο superspy, με πράγματα τα οποία είναι ιερά για τον καθένα, όπως η υγεία. Δε περίμενα τίπουε καλύτερο απο εσένα.

Αγαπητέ friar,
άκουσα τη συμβουλή σου και σκοπεύω να την ακολουθήσω. Αλλά όπως βλέπεις οι λασπολόγποι δεν σταματούν. Εκτόξευσαν 24 ώρες ψέματα και κακεντρέχιες χωρίς σταματημό.

Συνεχίστε κύριοι. Επιδειξτε μας το επίπεδό σας.
User avatar
superspiounos
Posts: 168
Joined: Tue Nov 10, 2009 15:16

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by superspiounos »

Όλα αυτά τα χρόνια έχουμε διασυρθεί από αυτό τον άνθρωπο – που μάλλον δε στέκει στα καλά του.

Έχω ακούσει και διαβάσει από το στόμα του και το χέρι του τόσα ψέματα για πράγματα που έκανα ή που δεν έκανα, σε βαθμό εξωφρενικό.

Και η αλήθεια είναι ότι λες, άντε να μην ασχολούμαι με τον κακομοίρη. Έχει πρόβλημα.

Όμως τι γίνεται; Τι γίνεται με αυτούς που διαβάζουν τις λάσπες που γράφει και που δε σε γνωρίζουν προσωπικά.

Δυστυχώς λέγε – λέγε μερικοί μπορεί να τα πιστεύουν.

Αλλά και τι να κάνεις. Κάθε φορά να είσαι αναγκασμένος να απαντάς ότι, ότι γράφει είναι συκοφαντίες και ψέματα;

Δηλαδή να μπαίνεις στην ψυχοφθόρα διαδικασία να αντικρούεις φανταστικές κατηγορίες για την προσωπικότητα σου;
ΟΧΙ! – λες.

Δε μπορεί ο οποιοσδήποτε λογικός θα τον καταλάβει!

Πλέον με τους ρυθμούς ζωής τα περνάμε όμως όλα τόσο επιφανειακά – μασημένη τροφή. Το μυαλό βομβαρδίζεται συνεχώς με πληροφορία χωρίς να την επεξεργάζεται. Ο καθένας έχει τα προσωπικά του προβλήματα και δε θα ασχοληθεί σε βάθος με ότι του λεει κάποιος για ένα δευτερεύον θέμα.

Και αυτός εκεί ποντάρει. Πλάθει ιστορίες και τις παρουσιάζει σαν αλήθειες!
Η κλίκα που θέλει το κακό των αγώνων!
Συζητήσεις κάτω από το τραπέζι (αμάν αυτό το τραπέζι – πόσους χωρά επιτέλους!)
Αυτός αγόρασε τη θέση!
Κινεί τα νήματα!
Προβολή!
Εμείς και όχι οι άλλοι!
Μας έκλεψαν την ιδέα!
Μας πολεμούν!
Εχθρός – εχθρός!
Στα όπλα!

Δε ξέρω. Ο άνθρωπος μάλλον δε στέκει καλά. Και αφού είναι σε τέτοια κατάσταση είναι λογικό να είναι αδίστακτος.

Χωρίς –λοιπόν- τον παραμικρό δισταγμό, θα διαστρεβλώσει τα πάντα και θα σε ξεφτιλίσει για να σε κατεβάσει κάτω – χαμηλά εκεί που επιβιώνει και μετά να σου βγει από επάνω.
Δεν ξέρεις τι νεα φαντασίωση θα έχει και απο που θα σου έρθει.

Είμαστε άμοιροι – δυστυχώς – που βρέθηκε να ασχολείται με αυτό το χώρο. Όμως όχι τόσο άμοιροι όσο αυτοί που τον εμπιστεύονται και γίνονται – άθελα τους- μοχλοί στα χέρια του. Τουλάχιστον εμείς τον αναγνωρίζουμε!
GENERAL LEE

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by GENERAL LEE »

Γιάννης Αθανασίου wrote:
Συνεχίστε κύριοι. Επιδειξτε μας το επίπεδό σας.
Αχου μωρε το καιμενο .......
Κρίμα με τους αλητες που εμπλεξε και τον κακολογούν !!!!


Τελικα ακομη δεν εχω καταλάβει ποιος δουλευει ποιον ?????????






Παω τον παπαγάλο βόλτα και θα γυρίσω συντομα !!!!
aapo
Posts: 259
Joined: Tue Jun 23, 2009 16:05

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by aapo »

Δεν μου αρέσουν οι κατηγορίες και δεν θα ήθελα να συνεχίσω και μετά απο αυτό το postδεν θα ασχοληθώ με γραφές. Εχει απόλυτο δικιο ο stavrosd - dinie

Αθανασίου αλήθεια πρέπει να έχεις θράσος . Απο την στιγμή που έφυγε ο Πετραινας οσα τευχη έχεις εκδώσει γράφεις ΧΥΔΑΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΣΥΣΤΟΛΑ ΨΕΜΑΤΑ ΄για μενα τον Σαραντη και για ολους οσους με εχουν υπερασπιστή. Δεν χρειαζεται παρα να ανοιξουν ενα οποιοδήποτε τευχος του περιοδικου και να διαβάσουν . Εχεις πολυ θράσος να μιλάς και να εμφανίζεσαι οπου υπάρχουν τετρακίνητες περέες.
Σε εμαθαν στο Ναυπλιο και οπου αλλου εχεις εμφανιστή. Δεν σε ήξεραν στην Βορειο Ελλάδα και βρήκες εκει καταφύγιο , αλλά που θα πάει θα σε μάθουν και εκει πολυ σύντομα. Μα πολυ σύντομα.

Μήπως ξέχασες την ωραια εποχή που δουλευες στους 4Τ που σε καθημερινή βάση τις κατηγηγορίες που ξεφουρνιζες για τους εργαζόμενους και στελέχη του περιοδικού. Τι κατάφερες σε ΣΟΥΤΑΡΑΝ για τον ιδιο λογο που σε απομακρυναν και σε απομακρύνουν πολλοί φίλοι σου.
ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΗ ΑΝ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ ΝΑ ΠΑΣ ΘΑ ΣΕ ΒΡΟΥΝ. ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΩ.

Αν δεν θυμάσαι τι ελεγες τοτε το μόνο που έχω να πω ειναι οτι πρεπει να είσαι sort mind. Καθησε στα αυγά σου λοιπόν και ΒΓΑΛΕ ΤΟΝ ΣΚΑΣΜΟ

ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ. ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΩ ΜΗΝ ΜΕ ΤΣΙΓΚΛΑΣ. ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΪΝΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.

Αγαπητοι φίλοι ζητω συγνώμη για το υφος των ανωτέρω αλλα δεν γινονταν αλλιως. ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΞΑΝΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ POST.
Γιάννης Αθανασίου

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Ανυπόστατα ψέματα, ασύστολες απειλές, χειδεολογία ακόμη και με υπονοούμενα υγείας...

Δεν αξιζετε απάντησης. Είσαστε άξιοι της μοίρας σας.
Φωκίων

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by Φωκίων »

superspy wrote:Γιατί αν είναι έτσι... τότε είναι κρίμα. Ειδικά όταν κάποιοι βοηθάνε στους αγώνες και δεν παίρνουν ούτε τη βενζίνη τους!
Στο βαθμό που με αφορα για του λογου το αληθες.
Στον 24ωρο του 2009 δεν ετρεξα
Προσφερθηκα απο βιτσιο, να βοηθησω οπως μπορουσα την οργανωση
όπως και σε αλλους αγωνες οποιος με παρει τηλεφωνο
Βοηθός ΤΕ, Σεχ εκινησης, ψευτορεκοβερυ, ι-τρακ

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ( σε κανενα αγωνα δεν παω "να βγαλω λεφτα" απο αμοιβη - ας οψετε ο....... ξερει ποιος)
πηρα 2 φουλαρισματα στο ρεζερβουαρ
οτι εφαγα - οτι ήπια
Last edited by Φωκίων on Sun Jun 27, 2010 21:19, edited 1 time in total.
GENERAL LEE

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by GENERAL LEE »

Τρέχει και ένα κουίζ παιδιά !!!

Κανείς ?????????
GENERAL LEE

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by GENERAL LEE »

Φωκίων wrote:
superspy wrote:Γιατί αν είναι έτσι... τότε είναι κρίμα. Ειδικά όταν κάποιοι βοηθάνε στους αγώνες και δεν παίρνουν ούτε τη βενζίνη τους!
Στο βαθμό που με αφορα για του λογου το αληθες.
Στον 24ωρο του 2009 δεν ετρεξα
Προσφερθηκα απο βιτσιο, να βοηθησω οπως μπορουσα την οργανωση
όπως και σε αλλους αγωνες οποιος με παρει τηλεφωνο
Βοηθός ΤΕ, Σεχ εκινησης, ψευτορεκοβερυ, ι-τρακ

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ( σε κανενα αγωνα δεν παω "να βγαλω λεφτα" απο αμοιβη - ας οψετε ο....... ξερει ποιος)
πηρα 2 φουλαρισματα στο ρεζερβουαρ
οτι εφαγα - οτι ήπια
Είναι κοστολογημένα αυτά fok , το αναφέρει άλλοστε
Γιάννης Αθανασίου wrote: Έξοδα
1. Καύσιμα 3123 λίτρα = 3300 ευρώ
2. Στελέχη του αγώνα = 2000 ευρώ
3. Road Book, αριθμοί = 15*113= 1695 ευρώ
4. Χρονομέτρηση = 30*87=2610 ευρώ
5. ΕΛΠΑ = 113*60=6780 ευρώ
6. itrack=113*100=11300 ευρώ
7. Μπλουζάκια = 300 * 1,5 = 450 ευρώ
8. Έπαθλα = 1000 ευρώ
9. Φωτογραφίες = 300 ευρώ
10. Φιλοξενία Gadasin = 1500
11. Αφίσες = 400 ευρώ
12. Μάρκετινγκ = 2000 ευρω
Σύνολο 33285
Ε τι διάλο ! μέσα πρεπει να ειναι και τα δικά σου καύσιμα !!! :shock:


Tα σαντουιτς θεωρω οτι ειναι υπολογισμενα στο 2. Στελέχη του αγώνα = 2000 ευρώ

Πόσα σάντουιτς έφαγες ρε pousti ??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Ανακοινώσεις των Λεσχών”